Przełącz pasek porównania

Asystent zakupów

Nie wiesz, czego potrzebujesz?  Za pomocą tych narzędzi znajdziesz właściwe urządzenie lub rozwiązanie.

Podczas przetwarzania żądania wystąpił błąd

Odśwież stronę lub wróć do strona główna

1 Procesor Intel® Core™ M

Oszacowanie wydajności energetycznej na podstawie testu firmy Intel SPEC CPU2006 dotyczy zarówno wydajności, jak i zasilania rdzenia. Porównanie z procesorami starszej generacji z rodziny Intel Core.

2 Procesory niezwiązane z konfliktem w DRK

Pojęcie „minerałów bezkonfliktowych” ma swoje korzenie w regionie Demokratycznej Republiki Konga i tamtejszych konfliktów zbrojnych. Zgodnie z wytycznymi Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) stosowne oznaczenie mogą nosić wyłącznie produkty niezawierające minerałów (cyny, tantalu, wolframu i/lub złota) wykorzystywanych w sposób bezpośredni lub pośredni do wspierania działalności grup zbrojnych w regionie Demokratycznej Republiki Konga oraz państw sąsiadujących. Pojęcie „minerałów bezkonfliktowych” używane jest także w szerszym znaczeniu, w odniesieniu do dostawców, łańcuchów dostaw, hut i rafinerii, których zasoby minerałów pochodzących z regionów objętych konfliktami nie są wykorzystywane do wspierania działalności grup zbrojnych w regionie DRK lub państw sąsiadujących. Nie potwierdzono, że procesory firmy Intel wyprodukowane przed 1 stycznia 2013 roku zawierają tylko minerały bezkonfliktowe. Oznaczenie to dotyczy tylko produktów wyprodukowanych po tej dacie. W przypadku pudełkowych wersji procesorów oznaczenie to dotyczy tylko procesora, natomiast nie dotyczy innych dołączonych akcesoriów, takich jak radiatory lub chłodnice.

3 Intel® RealSense™

Technologia Intel® RealSense™ wymaga urządzenia obsługującego tę technologię oraz może wymagać dodatkowego oprogramowania lub aplikacji innych firm w celu udostępnienia opisanych funkcji. Poszczególne funkcje mogą być niedostępne na wybranych rynkach lub mogą znajdować się w fazie rozwoju. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze swoim sprzedawcą lub odwiedź stronę http://www.intel.pl/realsense

Please rotate your device