Jest uniwersalne –
doskonałe połączenie laptopa i tabletu.

Możliwości adaptacji są podstawową cechą urządzeń „2 w 1”. W jednej chwili pracujesz nad prezentacją. Ale już w następnej chcesz obejrzeć wszystkie odcinki ulubionego programu. Urządzenie „2 w 1” łatwo zmienia tryb pracy. Niezależnie od tego, czy chcesz popracować czy odpocząć, jest zawsze gotowe.

Ma osobisty charakter –
można je dotykać, obracać, zginać.

Intuicyjne, zabawne i praktyczne w obsłudze. Urządzenie „2 w 1” dostosowuje się do użytkownika. Obrócenie, odłączenie lub złożenie ekranu odbywa się w mgnieniu oka. Do wyboru jest 50 różnych typów, więc łatwo znaleźć taki, który składa się zgodnie z upodobaniami.

Ma moc –
niesamowitą wydajność spod znaku Intel.

Urządzenia „2 w 1” dyktują tempo dzięki najlepszej w swej klasie wydajności. Dzięki długiemu czasowi pracy baterii urządzenia „2 w 1” oferują dużą moc obliczeniową w razie potrzeby. Całości dopełniają niesamowite funkcje graficzne i czułe ekrany dotykowe, dzięki którym urządzenia „2 w 1” doskonale nadają się do grania w gry, oglądania filmów i korzystania z pełnych wersji aplikacji biznesowych.

Oferują doskonały stosunek jakości do ceny –
więcej potrafią, mniej kosztują.

Po co mieć dwa urządzenia, skoro starczy jedno? Urządzenie „2 w 1” spełnia wszystkie potrzeby, od obsługi arkuszy kalkulacyjnych po gry. Dlatego można obniżyć liczbę niezbędnych urządzeń. Urządzenie „2 w 1” to eleganckie, konwertowalne urządzenie, które upraszcza pracę i obniża koszty.