Włącz obsługę skryptów JavaScript, aby wyświetlić tę zawartość.
Masz dosyć noszenia ze sobą kilku urządzeń?
Urządzenia 2w1 z procesorami Intel® - ultrasmukłe laptopy i ultraszybkie tablety
Z procesorami Intel® Core™ M
Wydajność laptopa + komfort korzystania z tabletu = 2w1.
Postaw na wyższą wydajność2 i dwukrotnie dłuższy czas pracy baterii1.
Dwa urządzenia w jednym to więcej możliwości za mniejsze pieniądze.
Najwyższa wydajność
Wydajność bierze się z mocy i szybkości. Urządzenia 2w1 z procesorem Intel® Core™ M łączą w sobie obie te cechy, oferując przy tym niezwykle wszechstronną konstrukcję tabletu i laptopa w jednej obudowie. Urządzenie 2w1 z procesorem Core™ to nawet 7,6 razy wyższa wydajność obliczeniowa4 oraz 7-krotnie wyższa wydajność graficzna5 w porównaniu ze starszymi laptopami. To z kolei oznacza krótszy czas oczekiwania na wykonanie pracy oraz więcej czasu na zabawę.
Niezwykła wszechstronność
Po co wybierać? Teraz możesz otrzymać najlepsze cechy obu urządzeń – smukłego laptopa i wydajnego tabletu – w jednej obudowie. Urządzenie możesz łatwo przełączać między dwoma trybami pracy, zachowując najwyższą wydajność i komfort użytkowania. Urządzenia 2w1 z procesorem Intel® Core™ M to wydajna praca laptopów i wciągająca zabawa z tabletem z każdego miejsca.
Wyjątkowo długi czas pracy baterii
Urządzenia 2w1 w pełni wykorzystują ten potencjał, zapewniając 2-krotnie dłuższy czas pracy baterii1. Oznacza to, że możesz z powodzeniem oglądać filmy HD nawet przez 8 i więcej godzin na jednym ładowaniu baterii1.
Nawet 8 i więcej godzin filmów HD na jednym ładowaniu1.
Niezwykle szybka obróbka zdjęć8 i filmów9 oraz konwersja do innych formatów.
Daj się wciągnąć w świat realistycznych filmów Ultra HD o zagęszczeniu pikseli nawet 4-krotnie większym niż w rozdzielczości Full HD.
Korzystaj z zalet obu urządzeń – laptopów i tabletów – w jednej obudowie.
Serce potężnego urządzenia 2w1 stanowi procesor Intel®.

Dzięki najnowszemu procesowi technologicznemu 14 nm nowy procesor Intel® Core™ M gwarantuje nawet dwukrotnie wyższą wydajność i energooszczędność przy o połowie mniejszej wadze3. To z kolei oznacza szybszą pracę, łatwiejsze wykonywanie wielu zadań jednocześnie oraz 2 razy dłuższy czas pracy baterii1. W ten sposób możesz robić dłużej to, co lubisz.

Produkowany z „materiałów bezkonfliktowych”10 procesor Intel® Core™ M zapewnia urządzeniom 2w1 pełną wydajność laptopów i komfort korzystania z tabletów przy jednoczesnym zachowaniu niezwykle smukłych i lekkich konstrukcji.

Piąta generacja procesorów Intel® Core™, podobnie jak poprzednie, cechuje się wyjątkową wydajnością i umożliwia korzystanie z urządzenia 2w1 w zupełnie nowy sposób. Przełomowy proces technologiczny 14 nm umożliwia zastosowanie zaawansowanych nowych technologii, np. rozpoznawania twarzy i sterowania głosem. Zmień laptopa w tablet w mgnieniu oka i odkryj nowe możliwości urządzeń z Intel Inside®.

Odkryj procesory Intel® Core™ piątej generacji >
Życie staje się prostsze dzięki innowacjom firmy Intel®

Opracowując 40 lat temu pierwszy mikroprocesor firma Intel zainicjowała technologiczną rewolucję, której efekty do dziś towarzyszą nam w życiu codziennym. Jej osiągnięcia – zarówno te duże, jak i te niewidoczne gołym okiem – dotykają niemal każdego aspektu naszej codzienności.

Jedną z licznych inicjatyw mających na celu poprawę jakości życia ludzi na całym świecie była nasza misja opracowania pierwszych na świecie mikroprocesorów produkowanych z wykorzystaniem minerałów pozyskiwanych w sposób bezkonfliktowy10. Istnieją bowiem minerały, które wykorzystujemy w naszym codziennym życiu, a które noszą miano „krwawych minerałów”, wykorzystywanych do finansowania konfliktów zbrojnych w regionie Demokratycznej Republiki Konga, gdzie są one wydobywane. Aby przyczynić się do pozytywnych zmian w tej części świata, wraz z naszymi partnerami stworzyliśmy inicjatywę Conflict-Free Smelter Program (CFSP). Celem tej inicjatywy jest nadzorowanie praktyk pozyskiwania minerałów w regionie oraz zapewnienie miejscowym pracownikom bezpieczniejszych, alternatywnych miejsc pracy.

Firma Intel stworzyła również solidną sieć partnerów, którzy podzielają naszą pasję w dążeniu do opracowywania innowacyjnych rozwiązań oraz pragną wraz z nami wnosić wkład w proces myślowy i metody projektowania rozwiązań. Wszystkiemu, co robimy, przyświeca bowiem jeden czynnik, który pozwala nam nieustannie rozwijać nasze technologie... Nasi klienci. Zależy nam na oferowaniu produktów i rozwiązań spełniających ich oczekiwania. Krótko mówiąc, chcemy podnosić standard życia za pomocą piękna i mocy zaawansowanych technologii.

Szukaj urządzeń 2w1
Która konstrukcja najbardziej Ci odpowiada?
Najwyższy komfort obsługi zaczyna się z Intel Inside®.
Zapoznaj się z ofertą tabletów ›
All-in-One: tak wygląda nowoczesny komputer stacjonarny.
Zapoznaj się z ofertą komputerów All-in-One ›
Przypisy ›
1 Do pomiarów użyto testu zużycia baterii podczas lokalnego odtwarzania filmu „Tears of Steel” w rozdzielczości Full HD 1080p i formacie kodowania H.264 oraz o przepływności 3 Mb/s. Konfiguracja: w ustawieniach urządzenia wyłączono wszystkie połączenia bezprzewodowe. Wyłączono technologię Intel® Display Power Saving (Intel® DPST), ustawiono jasność ekranu na 200 nitów, ustawiając białe tło na całym ekranie, a następnie ponownie włączono technologię Intel DPST. Wyłączono ustawienie funkcji jasności adaptacyjnej w obszarze Opcje zasilania w Panelu sterowania. Ustawiono „Przygaś ekran” na wartość „Nigdy” dla baterii i zasilacza. Ustawiono „Przełącz komputer w tryb uśpienia” na wartość „Nigdy” dla baterii i zasilacza. Odczekano 15 minut po uruchomieniu. Uruchomiono domyślny odtwarzacz filmów (odtwarzacz Windows* 8.1 Style UI dla systemu Windows), uruchomiono odtwarzanie filmu na okrągło i odłączono przewód zasilania w celu rozpoczęcia testu. Zmierzono czas, jaki upłynął do momentu wyczerpania baterii. Pomiarów czasu pracy baterii procesora Intel® Core™ M dokonano na podstawie porównania platformy referencyjnej i prototypowej platformy OEM z procesorem Intel® Core™ i5-520UM. Zapoznaj się z konfiguracją systemu, aby uzyskać szczegółowe informacje.
2 Oszacowano w oparciu o wyniki uzyskane za pomocą narzędzia SYSmark* 2014, mierzącego i porównującego wydajność systemów komputerowych w rzeczywistych zastosowaniach. Więcej informacji na stronie www.bapco.com.
3 Wydajność zmierzono na podstawie porównania procesorów Intel® Core™ M 5Y70 oraz Intel® Core™ i5-520UM za pomocą narzędzia SYSmark* 2014. Pomiaru wagi dokonano dla urządzenia 2w1 o nazwie kodowej Llama Mountain z procesorem Intel® Core™ M. Starszy system: laptop OEM z procesorem Intel® Core™ i5-520UM i baterią o pojemności 62 Wh, ważący 1,36 kg i mierzący 2,8 cm grubości. Tablet Apple* iPad Air o wadze 0,45 kg.
4 Do pomiarów użyto programu CyberLink MediaEspresso*7 – konwersja 6-minutowego pliku wideo w formacie MOV o rozdzielczości 1920 × 1080p, rozmiarze około 1 GB i przepływności 23738 kb/s do mniejszego pliku M2TS o rozdzielczości 1920 × 1080p i przepływności 8 Mb/s w standardzie kodowania H.264, przeznaczonego do przesyłania przez Internet lub odtwarzania na urządzeniach przenośnych.
5 Do pomiarów użyto testu 3DMark* Ice Storm 1.2 Unlimited – testu grafiki 3D mierzącego wydajność w grach 3D. Więcej informacji na stronie www.futuremark.com
6 Dla urządzenia 2w1 o nazwie kodowej Llama Mountain z procesorem Intel® Core™ M. Starszy system: komputer OEM z procesorem Intel® Core™ i5-520UM i baterią o pojemności 62 Wh, ważący 1,36 kg.
7 Oprogramowanie i obciążenia wykorzystane w testach wydajności mogły zostać dobrane pod kątem wydajnego działania tylko na mikroprocesorach firmy Intel. Testy wydajności, takie jak SYSmark i MobileMark, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, komponentów, oprogramowania, operacji i funkcji. Jakakolwiek zmiana wyżej wymienionych czynników może spowodować uzyskanie innych wyników. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz innymi testami wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.pl/performance
8 Do pomiarów użyto programu Adobe* Photoshop CC 2014 – obróbka zdjęcia o rozmiarze 19,70 MB i rozdzielczości 36,3 megapiksela w formacie JPG, wykonanego za pomocą lustrzanki cyfrowej. Zastosowano filtr z grupy efektów artystycznych „Kolorowanie kredkami”, a następnie dostosowano jasność oraz zakres stosowania filtru i uruchomiono podgląd zdjęcia. Założenie: średni rozmiar zdjęcia na poziomie 400 KB.
9 Do pomiarów użyto programu ArcSoft* – obróbka 6 plików w formacie MP4 o rozdzielczości 1920 × 1080 i rozmiarze od 38,1 do 58,8 MB, wykonanych za pomocą aparatu kompaktowego. W projekcie użyto efektów przejścia i nakładania tekstu oraz dodano plik MP3 o przepływności 160 kb/s i długości 2 minut i 3 sekund. Uzyskano wyjściowy plik wideo w formacie MP4 i standardzie kodowania H.264 o długości 2 minut i 19 sekund, rozdzielczości 1920 × 1080, rozmiarze 268 MB i przepływności około 16 Mb/s.
10 Pojęcie „minerałów pozyskiwanych w sposób bezkonfliktowy” ma swoje korzenie w regionie Demokratycznej Republiki Konga i tamtejszych konfliktów zbrojnych. Zgodnie z wytycznymi Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) stosowne oznaczenie mogą nosić wyłącznie produkty niezawierające minerałów (cyny, tantalu, wolframu i/lub złota) wykorzystywanych w sposób bezpośredni lub pośredni do wspierania działalności grup zbrojnych w regionie Demokratycznej Republiki Konga oraz państw sąsiadujących.
** Szczegółowa konfiguracja systemu:
Najnowsze urządzenie 2w1: procesor Intel® Core™ M-5Y70 (do 2,60 GHz, 4 wątki/2 rdzenie, 4 MB pamięci cache)
Pomiarów czasu pracy baterii dokonano na podstawie porównania platformy referencyjnej Intel i prototypowej platformy OEM.
Innych pomiarów dokonano dla platformy referencyjnej Intel.
Platforma referencyjna firmy Intel: 4,5 W wydzielanego ciepła (TDP). System BIOS: v80.1. Układ graficzny: Intel® HD Graphics (wersja sterownika 15.36.3650). Pamięć RAM: 4 GB (2 × 2 GB) dwukanałowej pamięci LPDDR3-1600. Dysk SSD: Intel® 160 GB. System operacyjny: Windows* 8.1 Update RTM. Zasady zarządzania energią w systemie: tryb zrównoważony. Sieć bezprzewodowa: włączona i podłączona. Przyjęto pojemność baterii: 35 Wh.
Prototypowa platforma OEM: 4,5 W wydzielanego ciepła (TDP). System BIOS: OEM v.X21. Układ graficzny: Intel® HD Graphics (wersja sterownika 10.18.10.3907). Pamięć RAM: 8 GB pamięci dwukanałowej. Dysk SSD: Intel® 256 GB. System operacyjny: Windows* 8.1 Update RTM. Zasady zarządzania energią w systemie: tryb zrównoważony. Sieć bezprzewodowa: włączona i podłączona. Pojemność baterii: 35 Wh.
System czteroletni: procesor Intel® Core™ i5-520UM (do 1,86 GHz, 4 wątki/2 rdzenie, 3 MB pamięci cache) w urządzeniu Acer Aspire One 1830T-3721; 18 W wydzielanego ciepła (TDP). System BIOS: Insyde v.1.11. Układ graficzny: Intel® HD Graphics (wersja sterownika 8.15.10.2104). Pamięć RAM: 8 GB (2 × 4 GB) pamięci DDR3 1333 MHz. Dysk HDD: Seagate* 500 GB. System operacyjny: Windows* 7 Ultimate 6.1, kompilacja 7601. Zasady zarządzania energią w systemie: tryb zrównoważony. Sieć bezprzewodowa: włączona i podłączona. Pojemność baterii: 62 Wh.