Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

Włącz obsługę skryptów JavaScript, aby wyświetlić tę zawartość.
SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ URZĄDZEŃ 2w1
MOC LAPTOPA + WYGODA TABLETU
INTEL 2w1
Liczy się to, co w środku.
Szukaj urządzeń z procesorami Intel®
2 światy, 1 rozwiązanie
Wreszcie nie musisz wybierać między wydajnym laptopem, a poręcznym tabletem. Zalety obu znajdziesz w jednej obudowie. Przełączaj urządzenie między dwoma trybami pracy i wygodnie zarządzaj swoim czasem.
Wciągająca grafika
Procesor Intel® Core™ M szóstej generacji zapewnia obsługę popularnych gier, np. World of Warcraft*2, w rozdzielczości Full HD przy 40 kl./s nawet w urządzeniach bez wentylatorów. Gra jest płynna, a grafika oszałamiająca.
Błyskawiczne uruchamianie4
Nowy procesor Intel® Core™ M szóstej generacji w urządzeniu 2w1 zwiększa potencjał urządzenia i rozszerza go o atrakcje tabletu. Dzięki błyskawicznemu wybudzaniu komputer jest szybki jak tablet – wystarczy dotknięcie przycisku i jest gotowy do pracy.
Możliwości komputera
z energooszczędnością tabletu
Procesory Intel® Core™ M szóstej generacji umożliwiają opracowywanie nowatorskich konstrukcji i zapewniają bezprzewodową swobodę. Płaskie i lekkie urządzenie 2w1 do pracy i zabawy działa nawet 10 godzin bez ładowania.
Bezpłatna aktualizacja
do systemu Windows 10
Windows 10 to znany i łatwy w użyciu system operacyjny, który błyskawicznie się uruchamia i wznawia działanie. Zawiera powracające w udoskonalonej formie menu Start i nowe, innowacyjne funkcje i aplikacje, w tym zupełnie nową przeglądarkę Microsoft Edge. Korzystaj w pełni z funkcjonalności systemu Windows 10 dzięki procesorom Intel® najnowszej generacji.
iQ™ SPRAWDŹ, DLACZEGO INNI WYBRALI INTEL 2W1!
Karolina Pilarczyk, jedyna polska drifterka, ceni szybkie i niezawodne samochody o przemyślanej konstrukcji. Równie wyśrubowane wymagania stawia technologii. Właśnie dlatego wybrała komputer 2w1.
Poznaj nowy system Windows 10 i dowiedz sie jak prosty i szybki jest proces aktualizacji Twojego urzadzenia.
Laptop, tablet czy komputer stacjonarny? A co jeśli wcale nie trzeba wybierać? Komputery 2w1 łączą moc laptopa z wygodą, jaką daje tablet. Jak dowodzą najnowsze badania Polacy są gotowi do przesiadki na 2w1.
Szukaj urządzeń Intel 2w1

Intel 2w1: HP Pavilion x2

Procesor: Intel® Atom™
Rozmiar ekranu: 10,1 cala
System operacyjny: : Windows 8.1 + darmowa aktualizacja do Windows 10

Intel 2w1: ASUS T100

Procesor: Intel® Atom™
Rozmiar ekranu: 10,1 cala
System operacyjny: Windows 8.1 + darmowa aktualizacja do Windows 10

Intel 2w1: ASUS Transformer Book TP300

Procesor: Intel® Core™ i5
Rozmiar ekranu: 13,3 cala
System operacyjny: Windows 8.1 + darmowa aktualizacja do Windows 10

Intel 2w1: Lenovo Miix 3

Procesor: Intel® Atom™
Rozmiar ekranu: 10,1 cala
System operacyjny: Windows 8.1 + darmowa aktualizacja do Windows 10

Intel 2w1: Lenovo Miix 3

Procesor: Intel® Atom™
Rozmiar ekranu: 10,1 cala
System operacyjny: Windows 8.1 + darmowa aktualizacja do Windows 10

SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ URZĄDZEŃ 2w1
Inteligentniejsza konstrukcja do inteligentniejszej pracy
Wydajność
w Internecie
Nawet o
17%
lepszy
niż poprzednia generacja5
Konwersja filmów w formacie
4K w celu ich udostępniania
Nawet o
20%
szybszy
niż poprzednia generacja6
Wydajność
w pracy
Nawet o
12%
lepszy
niż poprzednia generacja7
Serce potężnego laptopa i tabletu 2w1 stanowi niesamowity procesor Intel®.

Nowy procesor Intel® Core™ M szóstej generacji w urządzeniu 2w1 zwiększa potencjał urządzenia. Niesamowity czas pracy baterii – można się bez końca przełączać między pracą a zabawą. Bez końca! Doskonała wydajność to błyskawiczny, szybki Internet, wciągająca grafika, niesamowity obraz i filmy w formacie 4K, możliwość bezprzewodowego udostępniania ekranu oraz technologia Intel® RealSense™. Procesor Intel® Core™ M szóstej generacji najlepiej też obsługuje wszystkie funkcje systemu Windows® 10, podnosząc komfort korzystania z urządzenia na wyższy poziom. Płaskie, lekkie, wydajne jak laptop, wygodne jak tablet i z doskonałą baterią.

Potężny procesor Intel® Core™ szóstej generacji w urządzeniu 2w1 gwarantuje najlepsze cechy obu urządzeń – pełną wydajność laptopa oraz wygodę korzystania z tabletu – w jednej obudowie. Edytuj zdjęcia i uruchamiaj filmy w mgnieniu oka. Twórz arkusze kalkulacyjne i graj w gry – wszystko na jednym urządzeniu. To naprawdę potężna moc obliczeniowa. Tylko z Intel Inside™.

Wkrocz w nowy wymiar technologii

Opracowując 40 lat temu pierwszy mikroprocesor, firma Intel rozpoczęła technologiczną rewolucję, wytyczającą ścieżkę rozwoju dzisiejszego cyfrowego świata. Najnowsze, przełomowe osiągnięcia w dziedzinie elektroniki doprowadziły również do opracowania technologii Intel® RealSense™. Technologia ta wykorzystuje układ optyczny wyposażony w funkcję wykrywania głębi, umożliwiając tym samym obsługę urządzeń za pomocą gestów oraz zapewniając nowatorskie funkcje przechwytywania i obróbki obrazu 3D, filmów i zdjęć8.

Czas na nowe urządzenie

Aby móc docenić zalety systemu Windows® 10, przesiądź się na nowe urządzenie z procesorem Intel® Core™. Wybierz najwyższą wydajność, w tym błyskawiczne uruchamianie, bezproblemowe przeglądanie Internetu, przełączanie się między aplikacjami i zadaniami oraz wydłużony czas pracy baterii.

Więcej informacji ›

Przypisy ›

1

Do pomiarów użyto testu zużycia baterii podczas lokalnego odtwarzania filmu „Tears of Steel” w rozdzielczości Full HD 1080p o przepływności 3 Mb/s i formacie kodowania H.264. Konfiguracja: w ustawieniach urządzenia wyłączono wszystkie połączenia bezprzewodowe. Wyłączono technologię Intel® Display Power Saving (Intel® DPST), ustawiono jasność ekranu na 200 nitów, ustawiając białe tło na całym ekranie, a następnie ponownie włączono technologię Intel DPST. Wyłączono ustawienie funkcji jasności adaptacyjnej w obszarze Opcje zasilania w Panelu sterowania. Ustawiono „Przygaś ekran” na wartość „Nigdy” dla baterii i zasilacza. Ustawiono „Przełącz komputer w tryb uśpienia” na wartość „Nigdy” dla baterii i zasilacza. Odczekano 15 minut po uruchomieniu. Uruchomiono domyślny odtwarzacz filmów (odtwarzacz Microsoft Windows* 8.1 Style UI dla systemu Windows), uruchomiono odtwarzanie filmu na okrągło i odłączono przewód zasilania w celu rozpoczęcia testu. Zmierzono czas, jaki upłynął do momentu wyczerpania baterii. Pomiarów czasu pracy baterii procesora Intel® Core™ M dokonano na podstawie porównania platformy referencyjnej i prototypowej platformy OEM z procesorem Intel® Core™ i5-520UM. Zapoznaj się z konfiguracją systemu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2

Oszacowano w oparciu o wyniki uzyskane za pomocą narzędzia SYSmark* 2014, mierzącego i porównującego wydajność systemów komputerowych w rzeczywistych zastosowaniach. Więcej informacji na stronie www.bapco.com.

3

Wydajność zmierzono na podstawie porównania procesorów Intel® Core™ M 5Y70 oraz Intel® Core™ i5-520UM za pomocą narzędzia SYSmark* 2014. Pomiaru wagi dokonano dla urządzenia 2w1 o nazwie kodowej Llama Mountain z procesorem Intel® Core™ M. Starszy system: laptop OEM z procesorem Intel® Core™ i5-520UM i baterią o pojemności 62 Wh, ważący 1,36 kg i mierzący 2,8 cm grubości. Tablet Apple* iPad Air o wadze 0,45 kg.

4

Do pomiarów użyto programu CyberLink MediaEspresso*7 – konwersja 6-minutowego pliku wideo w formacie MOV o rozdzielczości 1920 × 1080p, rozmiarze około 1 GB i przepływności 23738 kb/s do mniejszego pliku M2TS o rozdzielczości 1920 × 1080p i przepływności 8 Mb/s w standardzie kodowania H.264, przeznaczonego do przesyłania przez Internet lub odtwarzania na urządzeniach przenośnych.

5

Do pomiarów użyto testu 3DMark* Ice Storm 1.2 Unlimited – testu grafiki 3D mierzącego wydajność w grach 3D. Więcej informacji na stronie www.futuremark.com

6

Dla urządzenia 2w1 o nazwie kodowej Llama Mountain z procesorem Intel® Core™ M. Starszy system: komputer OEM z procesorem Intel® Core™ i5-520UM i baterią o pojemności 62 Wh, ważący 1,36 kg.

7

Oprogramowanie i obciążenia wykorzystane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane pod kątem wydajnego działania tylko na mikroprocesorach firmy Intel. Testy wydajności, takie jak SYSmark i MobileMark, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, komponentów, oprogramowania, operacji i funkcji. Jakakolwiek zmiana wyżej wymienionych czynników może spowodować uzyskanie innych wyników. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz innymi testami wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.pl/performance

8

Do pomiarów użyto programu Adobe* Photoshop CC 2014 – obróbka zdjęcia o rozmiarze 19,7 MB i rozdzielczości 36,3 megapiksela w formacie JPG, wykonanego za pomocą lustrzanki cyfrowej. Zastosowano filtr z grupy efektów artystycznych „Kolorowanie kredkami”, a następnie dostosowano jasność oraz zakres stosowania filtru i uruchomiono podgląd zdjęcia. Założenie: średni rozmiar zdjęcia na poziomie 400 KB.

9

Do pomiarów użyto programu ArcSoft* ShowBiz – obróbka 6 plików w formacie MP4 o rozdzielczości 1920 × 1080 i rozmiarze od 38,1 do 58,8 MB, wykonanych za pomocą aparatu kompaktowego. W projekcie użyto efektów przejścia i nakładania tekstu oraz dodano plik MP3 o przepływności 160 kb/s i długości 2 minut i 3 sekund. Uzyskano wyjściowy plik wideo w formacie MP4 i standardzie kodowania H.264 o długości 2 minut i 19 sekund, rozdzielczości 1920 × 1080, rozmiarze 268 MB i przepływności około 16 Mb/s.

10

Pojęcie „minerałów pozyskiwanych w sposób bezkonfliktowy” ma swoje korzenie w regionie Demokratycznej Republiki Konga i tamtejszych konfliktach zbrojnych. Zgodnie z wytycznymi Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) stosowne oznaczenie mogą nosić wyłącznie produkty niezawierające minerałów (cyny, tantalu, wolframu i/lub złota) opłaconych w sposób bezpośrednio lub pośrednio finansujący działalność grup zbrojnych w regionie Demokratycznej Republiki Konga oraz państw sąsiadujących.

** Szczegółowa konfiguracja systemu:

Najnowsze urządzenie 2w1: procesor Intel® Core™ M-5Y70 (do 2,60 GHz, 4 wątki/2 rdzenie, 4 MB pamięci cache)

Pomiarów czasu pracy baterii dokonano na podstawie porównania platformy referencyjnej Intel i prototypowej platformy OEM.

Innych pomiarów dokonano dla platformy referencyjnej Intel.

Platforma referencyjna firmy Intel: 4,5 W wydzielanego ciepła (TDP). System BIOS: v80.1. Układ graficzny: Intel® HD Graphics (wersja sterownika 15.36.3650). Pamięć RAM: 4 GB (2 × 2 GB) dwukanałowej pamięci LPDDR3-1600. Dysk SSD: Intel® 160 GB. System operacyjny: Microsoft Windows* 8.1 Update RTM. Zasady zarządzania energią w systemie: tryb zrównoważony. Sieć bezprzewodowa: włączona i podłączona. Przyjęto pojemność baterii: 35 Wh.

Prototypowa platforma OEM: 4,5 W wydzielanego ciepła (TDP). System BIOS: OEM v.X21. Układ graficzny: Intel® HD Graphics (wersja sterownika 10.18.10.3907). Pamięć RAM: 8 GB pamięci dwukanałowej. Dysk SSD: Intel® 256 GB. System operacyjny: Microsoft Windows* 8.1 Update RTM. Zasady zarządzania energią w systemie: tryb zrównoważony. Sieć bezprzewodowa: włączona i podłączona. Pojemność baterii: 35 Wh.

System czteroletni: procesor Intel® Core™ i5-520UM (do 1,86 GHz, 4 wątki/2 rdzenie, 3 MB pamięci cache) w urządzeniu Acer Aspire One* 1830T-3721; 18 W wydzielanego ciepła (TDP). System BIOS: Insyde v.1.11. Układ graficzny: Intel® HD Graphics (wersja sterownika 8.15.10.2104). Pamięć RAM: 8 GB (2 × 4 GB) pamięci DDR3 1333 MHz. Dysk HDD: Seagate* 500 GB. System operacyjny: Microsoft Windows* 7 Ultimate 6.1, kompilacja 7601. Zasady zarządzania energią w systemie: tryb zrównoważony. Sieć bezprzewodowa: włączona i podłączona. Pojemność baterii: 62 Wh.