Włącz obsługę skryptów JavaScript, aby wyświetlić tę zawartość.
Masz dosyć noszenia ze sobą kilku urządzeń?
Ultracienki laptop i ultraszybki tablet
Z procesorami Intel® Core™
Wydajność laptopa + komfort korzystania z tabletu = 2w1
Postaw na wyższą wydajność i dwukrotnie dłuższy czas pracy baterii1.
Dwa urządzenia w jednym to więcej możliwości za mniejsze pieniądze.
Najwyższa wydajność
Wydajność bierze się z mocy i szybkości. Urządzenie 2w1 z procesorem Core™ łączy w sobie obie te cechy w uniwersalnej konstrukcji. Urządzenie 2w1 z procesorem Core™ to nawet 7,6 razy wyższa wydajność obliczeniowa4 oraz 7-krotnie wyższa wydajność graficzna5 w porównaniu ze starszymi laptopami. To z kolei oznacza krótszy czas oczekiwania na wykonanie pracy oraz więcej czasu na zabawę.
Niezwykła wszechstronność
Po co wybierać? Teraz możesz otrzymać najlepsze cechy obu urządzeń – smukłego laptopa i wydajnego tabletu – w jednej obudowie. Urządzenie możesz łatwo przełączać między dwoma trybami pracy, zachowując najwyższą wydajność i komfort użytkowania. Urządzenie 2w1 z procesorem Intel® Core™ to wydajna praca i wciągająca zabawa z każdego miejsca.
Wyjątkowo długi czas pracy baterii
2-krotnie wyższa wydajność bazowa2 oraz o 67% niższe zużycie energii7 (w porównaniu z procesorem wykonanym w technologii 22 nm) oznaczają większą niezawodność procesora Core™ M. Urządzenia 2w1 w pełni wykorzystują ten potencjał, oferując 2-krotnie dłuższy czas pracy baterii1. Oznacza to, że możesz z powodzeniem oglądać filmy HD przez ponad 8 godzin na jednym ładowaniu baterii8.
Ponad 8 godzin filmów HD na jednym ładowaniu8.
Niezwykle szybka obróbka zdjęć9 i filmów10 oraz konwersja do innych formatów.
Poznaj świat niezwykle realistycznych filmów w rozdzielczości Ultra HD, 4-krotnie wyższej od Full HD.
Korzystaj z zalet obu urządzeń – laptopów i tabletów – w jednej obudowie.
Serce potężnego urządzenia 2w1 stanowi procesor Intel®.

Cała rodzina procesorów Intel® Core™ oferuje niezwykłą wydajność i czas pracy baterii, które dotrzymają Ci kroku w każdej sytuacji. Dzięki konstrukcji 2w1 otrzymasz z kolei niezwykłe urządzenie, łączące w sobie wysoką moc i wszechstronność.

Najnowszy proces technologiczny 14 nm (zastępujący dotychczasową technologię 22 nm) sprawia, że nowy procesor Core™ M oferuje 2-krotnie wyższą wydajność i energooszczędność przy jednoczesnym zmniejszeniu jego rozmiarów o połowę3. To z kolei oznacza szybszą pracę, łatwiejsze wykonywanie wielu zadań jednocześnie oraz 2 razy dłuższy czas pracy baterii1. W ten sposób możesz robić dłużej to, co lubisz.

Produkowana z minerałów pozyskiwanych w sposób bezkonfliktowy11 jednostka Core™ zapewnia urządzeniom 2w1 pełną wydajność laptopów i komfort korzystania z tabletów przy jednoczesnym zachowaniu niezwykle smukłych i lekkich konstrukcji.

Interesuje Cię rodzina procesorów Core™?
Życie staje się prostsze dzięki innowacjom firmy Intel®

Opracowując 40 lat temu pierwszy mikroprocesor firma Intel zainicjowała technologiczną rewolucję, której efekty do dziś towarzyszą nam w życiu codziennym. Jej osiągnięcia – zarówno te duże, jak i te niewidoczne gołym okiem – dotykają niemal każdego aspektu naszej codzienności.

Jedną z licznych inicjatyw mających na celu poprawę jakości życia ludzi na całym świecie była nasza misja opracowania pierwszych na świecie mikroprocesorów produkowanych z wykorzystaniem minerałów pozyskiwanych w sposób bezkonfliktowy11. Istnieją bowiem minerały, które wykorzystujemy w naszym codziennym życiu, a które noszą miano „krwawych minerałów”, wykorzystywanych do finansowania konfliktów zbrojnych w regionie Demokratycznej Republiki Konga, gdzie są one wydobywane. Aby przyczynić się do pozytywnych zmian w tej części świata, wraz z naszymi partnerami stworzyliśmy inicjatywę Conflict-Free Smelter Program (CFSP). Celem tej inicjatywy jest nadzorowanie praktyk pozyskiwania minerałów w regionie oraz zapewnienie miejscowym pracownikom bezpieczniejszych, alternatywnych miejsc pracy.

Firma Intel stworzyła również solidną sieć partnerów, którzy podzielają naszą pasję w dążeniu do opracowywania innowacyjnych rozwiązań oraz pragną wraz z nami wnosić wkład w proces myślowy i metody projektowania rozwiązań, które dostarczamy naszym odbiorcom. Wszystkiemu, co robimy, przyświeca bowiem jeden czynnik, który pozwala nam nieustannie rozwijać nasze technologie – nasi klienci. Zależy nam na oferowaniu produktów i rozwiązań spełniających ich oczekiwania. Krótko mówiąc, chcemy podnosić standard życia za pomocą piękna i mocy zaawansowanych technologii.

Uwolnij swoją kreatywność
Intel przedstawia: Bob Staake
iQ firmy Intel. Warte przeczytania artykuły o nowoczesnych technologiach.
Poznaj technologię, kulturę, nowości, trendy, innowacje i stojących za nimi ludzi. ›
Obserwuj @intel
Intel@intel
18 sierpnia
W jaki sposób procesor wpływa na naszą wyobraźnię? Wszystko zaczyna się od inspiracji i sprowadza do urządzeń 2w1... https://vine.co/v/M3jJFlKiB1Z
Intel@intel
15 sierpnia
Ten moment, gdy uświadamiasz sobie, że bateria Twojego urządzenia #2w1 wytrzyma cały dzień zajęć. #CantStopMe #TechTruth #IntelInside
Intel@intel
12 sierpnia
Od biura bez okien do pokoju z widokiem. http://www.intel.pl/2in1 #2w1
Która konstrukcja najbardziej Ci odpowiada?
Najwyższy komfort obsługi zaczyna się z Intel Inside®.
Zapoznaj się z ofertą tabletów ›
Tak wygląda nowoczesny komputer stacjonarny.
Zapoznaj się z ofertą komputerów All-in-One ›
1 Do pomiarów użyto testu zużycia baterii podczas lokalnego odtwarzania filmu „Tears of Steel” w rozdzielczości Full HD 1080p i o przepływności 3 Mb/s. Konfiguracja: w ustawieniach urządzenia wyłączono wszystkie połączenia bezprzewodowe. Wyłączono technologię Intel® Display Power Saving (Intel® DPST), ustawiono określoną jasność ekranu, ustawiając białe tło na całym ekranie, a następnie ponownie włączono technologię Intel DPST. Wyłączono ustawienie funkcji jasności adaptacyjnej w obszarze Opcje zasilania w Panelu sterowania. Ustawiono „Przygaś ekran” na wartość „Nigdy” dla baterii i zasilacza. Ustawiono „Przełącz komputer w tryb uśpienia” na wartość „Nigdy” dla baterii i zasilacza. Odczekano 15 minut po uruchomieniu. Uruchomiono domyślny odtwarzacz filmów (odtwarzacz Windows* 8.1 Style UI dla systemu Windows), uruchomiono odtwarzanie filmu na okrągło i odłączono przewód zasilania w celu rozpoczęcia testu. Zmierzono czas, jaki upłynął do momentu wyczerpania baterii.
2 Oszacowano w oparciu o wyniki uzyskane za pomocą narzędzia SYSmark* 2014, mierzącego i porównującego wydajność systemów komputerowych w rzeczywistych zastosowaniach. Więcej informacji na stronie www.bapco.com.
3 Wydajność zmierzono na podstawie porównania procesorów Intel® CoreTM M 5Y70 oraz Intel® CoreTM i5-520UM za pomocą narzędzia SYSmark* 2014. Wagę zmierzono dla urządzenia referencyjnego 2w1 Llama Mountain firmy Intel® z procesorem Intel® CoreTM M. Starszy system: laptop OEM z procesorem Intel® CoreTM i5-520UM i baterią o pojemności 62 Wh, ważący 1,36 kg i mierzący 2,8 cm grubości. Tablet Apple* iPad Air o wadze 0,45 kg.
4 Do pomiarów użyto programu CyberLink MediaEspresso*7 – konwersja 6-minutowego pliku wideo w formacie MOV o rozdzielczości 1920 × 1080p, rozmiarze około 1 GB i przepływności 23738 kb/s do mniejszego pliku M2TS o rozdzielczości 1920 × 1080p i przepływności 8 Mb/s w standardzie kodowania H.264, przeznaczonego do przesyłania przez Internet lub odtwarzania na urządzeniach przenośnych.
5 Do pomiarów użyto testu 3DMark* Ice Storm 1.2 Unlimited – testu grafiki 3D mierzącego wydajność w grach 3D. Więcej informacji na stronie www.futuremark.com
6 Dla urządzenia referencyjnego 2w1 Llama Mountain firmy Intel® z procesorem Intel® Core™ M. Starszy system: komputer OEM z procesorem Intel® Core™ i5-520UM i baterią o pojemności 62 Wh, ważący 1,36 kg.
7Oprogramowanie i obciążenia użyte w testach wydajności mogły zostać dobrane pod kątem wydajnego działania tylko na mikroprocesorach firmy Intel. Testy wydajności, takie jak SYSmark i MobileMark, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, komponentów, oprogramowania, operacji i funkcji. Jakakolwiek zmiana wyżej wymienionych czynników może spowodować uzyskanie innych wyników. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz innymi testami wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.pl/performance
8 Test zużycia baterii podczas lokalnego odtwarzania filmu „Tears of Steel” w rozdzielczości Full HD 1080p i o przepływności 3 Mb/s. Konfiguracja: w ustawieniach urządzenia wyłączono wszystkie połączenia bezprzewodowe. Wyłączono technologię Intel® Display Power Saving (Intel® DPST), ustawiono określoną jasność ekranu, ustawiając białe tło na całym ekranie, a następnie ponownie włączono technologię Intel DPST. Wyłączono ustawienie funkcji jasności adaptacyjnej w obszarze Opcje zasilania w Panelu sterowania. Ustawiono „Przygaś ekran” na wartość „Nigdy” dla baterii i zasilacza. Ustawiono „Przełącz komputer w tryb uśpienia” na wartość „Nigdy” dla baterii i zasilacza. Odczekano 15 minut po uruchomieniu. Uruchomiono domyślny odtwarzacz filmów (odtwarzacz Windows* 8.1 Style UI dla systemu Windows), uruchomiono odtwarzanie filmu na okrągło i odłączono przewód zasilania w celu rozpoczęcia testu. Zmierzono czas, jaki upłynął do momentu wyczerpania baterii.
9Do pomiarów użyto programu Adobe* Photoshop CC 2014 – obróbka zdjęcia o rozmiarze 19,70 MB i rozdzielczości 36,3 megapiksela w formacie JPG, wykonanego za pomocą lustrzanki cyfrowej. Zastosowano filtr z grupy efektów artystycznych „Kolorowanie kredkami”, a następnie dostosowano jasność oraz zakres stosowania filtru i uruchomiono podgląd zdjęcia. Założenie: średni rozmiar zdjęcia na poziomie 400 KB.
10Do pomiarów użyto programu ArcSoft* – obróbka 6 plików w formacie MP4 o rozdzielczości 1920 × 1080 i rozmiarze od 38,1 do 58,8 MB, wykonanych za pomocą aparatu kompaktowego. W projekcie użyto efektów przejścia i nakładania tekstu oraz dodano plik MP3 o przepływności 160 kb/s i długości 2 minut i 3 sekund. Uzyskano wyjściowy plik wideo w formacie MP4 i standardzie kodowania H.264 o długości 2 minut i 19 sekund, rozdzielczości 1920 × 1080, rozmiarze 268 MB i przepływności około 16 Mb/s.
11 Pojęcie „minerałów pozyskiwanych w sposób bezkonfliktowy” ma swoje korzenie w regionie Demokratycznej Republiki Konga i tamtejszych konfliktów zbrojnych. Zgodnie z wytycznymi Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) stosowne oznaczenie mogą nosić wyłącznie produkty niezawierające minerałów (cyny, tantalu, wolframu i/lub złota) wykorzystywanych w sposób bezpośredni lub pośredni do wspierania działalności grup zbrojnych w regionie Demokratycznej Republiki Konga oraz państw sąsiadujących.
** Szczegółowa konfiguracja systemu:
Najnowsze urządzenie 2w1: procesor Intel® Core™ M-5Y70 (do 2,60 GHz, 4 wątki/2 rdzenie, 4 MB pamięci cache). Pomiar czasu pracy baterii: platforma referencyjna firmy Intel oraz prototypowa platforma OEM. Inne pomiary wydajności: platforma referencyjna firmy Intel.
Platforma referencyjna firmy Intel: 4,5 W wydzielanego ciepła (TDP). System BIOS: wer. 80.1; układ graficzny: Intel® HD Graphics (wersja sterownika 15.36.3650); pamięć RAM: 4 GB (2 × 2 GB) dwukanałowej pamięci LPDDR3-1600; dysk SDD: Intel® 160 GB, system operacyjny: Windows* 8.1 RTM. Zasady zarządzania energią w systemie: tryb zrównoważony; sieć bezprzewodowa: włączona i podłączona. Przyjęto pojemność baterii: 35 Wh.
Prototypowa platforma OEM: 4,5 W wydzielanego ciepła (TDP). System BIOS: OEM wer. X21; układ graficzny: Intel® HD Graphics (wersja sterownika 10.18.10.3907); pamięć RAM: 8 GB pamięci dwukanałowej; dysk SSD: Intel® 256 GB; system operacyjny: Windows* 8.1 RTM. Zasady zarządzania energią w systemie: tryb zrównoważony; sieć bezprzewodowa: włączona i podłączona. Pojemność baterii: 35 Wh.
System czteroletni: procesor Intel® Core™ i5-520UM (do 1,86 GHz, 4 wątki/2 rdzenie, 3 MB pamięci cache) w urządzeniu Acer AspireOne 1830T-3721; 18 W wydzielanego ciepła (TDP). System BIOS: Insyde wer. 1.11; układ graficzny: Intel® HD Graphics (wersja sterownika 8.15.10.2104); pamięć RAM: 8 GB (2 × 4 GB) pamięci DDR3 1333 MHz; dysk HDD: Seagate* 500 GB; system operacyjny: Windows* 7 Ultimate 6.1, kompilacja 7601; zasady zarządzania energią w systemie: tryb zrównoważony; sieć bezprzewodowa: włączona i podłączona. Pojemność baterii: 62 Wh.