Wejdź na nowy poziom wydajnosci,
dzięki urządzeniom 2 w 1 z
najnowszymi procesorami Intel

  • Wysoka wydajność
  • Do pracy i do zabawy
  • Dwa urządzenia w cenie jednego
  • Długi czas pracy na baterii

Niesamowita wydajność = procesor firmy Intel

Urządzenia 2 w 1 z procesorami Intel Core czwartej generacji to najlepsza w swojej klasie wydajność. Dzięki nim możesz pracować długimi godzinami na baterii, czuć się bezpiecznym dzięki wbudowanym zabezpieczeniom, a gdy potrzebujesz dodatkowej wydajności, o nic się nie martwić, bo procesor dostarczy Ci ją w oka mgnieniu. Niesamowite funkcje graficzne i ekran dotykowy to standardowe wyposażenie urzadzeń 2 w 1 z procesorami Intel, stworzone idealnie do grania w gry, oglądania filmów i korzystania z aplikacji biznesowych

Odkryj procesor Intel® Core™ >

Wszechstronność - doskonałe połączenie
laptopa i tabletu

Procesor Intel w urzadzeniu 2 w 1 łączy zalety obu typów urzadzeń - wydajność laptopa i mobilność tabletu. Wystarczy złożyć urządzenie, aby przejść od pracy z klawiaturą nad prezentacją do oglądania ulubionego programu w trybie tabletu. Niezależnie od tego, czy chcesz popracować czy odpocząć, urządzenie 2 w 1 jest zawsze gotowe by sprostać Twoim potrzebom.

Sprosta wszystkim oczekiwaniom - jednym ruchem dostosujesz je do swoich potrzeb

Rózne tryby pracy nigdy nie były tak intuicyjne. Urzadzenie 2 w 1 dostosowuje się do użytkownika. W mgnieniu oka jesteś w stanie zamienić laptop w tablet i na odwrót. Istnieje ponad 50 róznych typów mechanizmów, na przekształcenie laptopa w tablet, zatem każdy znajdzie rozwiązanie idealne dla swoich potrzeb.

Doskonały stosunek jakości do
ceny - więcej potrafią, mniej kosztują

Po co mieć dwa urządzenia, skoro wystarczy jedno? Możliwości procesorów Intel doskonale widać na przykładzie komputerów 2 w 1, które umożliwiają wszystko - od edycji arkuszy kalakulacyjnych po granie w gry - dzięki czemu można ograniczyć liczbę używanych urządzeń i zaoszczedzić pieniądze.

Zapoznaj się z ofertą urządzeń 2 w 1 z procesorami Intel

Szukasz czegoś większego, ale przenośnego?
Zapoznaj się z komputerem stacjonarnym, który ma ekran dotykowy jak tablet i którego można przenosić między pomieszczeniami.


Zobacz komputery All-in-One