Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

Włącz obsługę skryptów JavaScript, aby wyświetlić tę zawartość.
Niezwykła moc procesora w każdym pomieszczeniu.
Komputery All-in-One z Intel Inside®
Niesamowita wydajność. Większy porządek.
Z nowymi procesorami Intel® Core™ szóstej generacji
Brak zbędnych przewodów. Moc komputera stacjonarnego.
Domowe centrum rozrywki o nieznanym dotąd potencjale.
Wysoka moc obliczeniowa
Procesory Intel® Core™ pozwalają przełamać ograniczenia tradycyjnych komputerów. Przekształcają komputer stacjonarny All-in-One (AIO) w eleganckie i wydajne urządzenie, które umożliwia tworzenie i udostępnianie materiałów multimedialnych w formacie HD oraz przesyłanie ich w transmisji strumieniowej. Dzięki wbudowanym technologiom zabezpieczeń firmy Intel2 pozwalają również na bezpieczniejszą pracę i zabawę.
Piękny wewnątrz i z zewnątrz
Urządzenia All-in-One to niezwykła płynność pracy oraz elegancki, schludny wygląd, który z powodzeniem wpisze się w wystrój każdego domu. Przenośne modele urządzeń All-in-One łączą ponadto szereg najnowszych technologii, takich jak duże, dotykowe ekrany, z wbudowanym akumulatorem, dzięki czemu można je łatwo przenosić między pomieszczeniami.
Ekrany dotykowe o rozdzielczości HD
Komputery All-in-One z procesorami Intel™ Core™ są wyposażone w ekrany dotykowe HD wysokiej jakości oraz w grafikę HD Intel®. Gry interaktywne, materiały multimedialne i telewizja wyglądają jak nigdy dotąd. Komputer umożliwia wieczorne oglądanie filmów w rodzinnym gronie albo meczu ze znajomymi. Nowy standard rozrywki został właśnie ustanowiony.
Nowa era rozrywki w jednym urządzeniu
Serce potężnego urządzenia All-in-One stanowi procesor Intel®.

Nowy procesor Intel® Core™ szóstej generacji w komputerze All-in-One zapewnia najwyższą moc i wydajność w eleganckim urządzeniu zajmującym o wiele mniej miejsca niż tradycyjny komputer stacjonarny. Technologia Intel® Ready Mode (Intel® RMT) umożliwia synchronizowanie zdjęć, plików i aplikacji bezpośrednio między urządzeniem przenośnym a komputerem. Filmy, gry i zdjęcia w doskonałej jakości i wciągającej grafice. Wykorzystaj w pełni możliwości aplikacji systemu Windows® 10, wyświetlaj i edytuj ulubione zdjęcia na dużym, wielkim ekranie i nie martw się o bezpieczeństwo swoich zdjęć i filmów. Najwyższa wydajność i niesamowita grafika to cechy urządzeń z najnowszymi procesorami. Tylko z Intel Inside®.

Poznaj nowy wymiar technologii

Opracowując 40 lat temu pierwszy mikroprocesor, firma Intel rozpoczęła technologiczną rewolucję, wytyczającą ścieżkę rozwoju dzisiejszego cyfrowego świata. Najnowsze przełomowe osiągnięcia w dziedzinie elektroniki doprowadziły również do opracowania technologii Intel® RealSense™. Technologia ta wykorzystuje układ optyczny wyposażony w funkcję wykrywania głębi, umożliwiając tym samym obsługę urządzeń za pomocą gestów oraz zapewniając nowatorskie funkcje przechwytywania i obróbki obrazu 3D, filmów i zdjęć4.

Odkryj technologię Intel® RealSense™ ›

Czas na nowe urządzenie

Aby móc docenić zalety systemu Windows® 10, przesiądź się na nowe urządzenie z procesorem Intel® Core™. Wybierz najwyższą wydajność, w tym błyskawiczne uruchamianie, bezproblemowe przeglądanie Internetu, przełączanie się między aplikacjami i zadaniami oraz wydłużony czas pracy baterii.

Więcej informacji ›
iQ™ – innowacje są wszędzie
Technologia Intel® RealSense™ przenosi rozmowy wideo w trzeci wymiar, umożliwiając komunikowanie się z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami w zupełnie nowy sposób.
Najnowsze badania dowodzą, że urządzenia 2w1 mają nowe, ciekawe zastosowania.
Podobnie jak 50 lat temu kluczowe miejsce w salonie zajmował telewizor, tak dzisiaj w każdym nowoczesnym domu w jego miejscu pojawia się nowy, przenośny komputer All-in-One.
Oferta komputerów All-in-One
Przypisy ›
1 Pomiarów dokonano na komputerze OEM z kodekiem CyberLink MediaEspresso* 6.7.3521 – konwersja sześciominutowego pliku wideo w formacie MOV o rozmiarze ok. 1 GB, rozdzielczości 1920 × 1080p i szybkości nagrywania 23738 kb/s, który jest typowy dla urządzenia iPhone 4S. Plik jest transkodowany do mniejszego pliku .m2ts w formacie H.264 i rozdzielczości 1920 × 1080 o szybkości 8 Mb/s umożliwiającego przesyłanie przez Internet lub odtwarzanie na urządzeniach przenośnych.
Konfiguracje systemów:
Procesor Intel® Core™ i5-4570S czwartej generacji (do 3,6 GHz, 4 wątki/4 rdzenie, 6 MB pamięci cache), płyta główna Intel® o numerze DZ87KL-75K, BIOS: BLH6710H.86A.0313.0402.2053 (INF Intel® 9.4.0.1017), pamięć RAM: Micron* DDR3 8 GB (2 × 4 GB) 1600 MHz, dysk twardy: Seagate* ST31000528AS 1 TB 7200 obr./min, system operacyjny : Windows* 8 RTM wer. 9200, układ graficzny: Intel® HD Graphics 4600, wersja sterownika 9.18.10.3071
Starszy system z procesorem Intel® Core™2 Duo E8400 (3,0 GHz, 2 rdzenie, 6 MB pamięci cache), płyta główna Intel® o numerze DG45ID, BIOS: IDG4510H.86A.0135.2011.0255.1107 (INF Intel® 9.4.0.1017), pamięć RAM: Kingston* DDR2 4 GB (2 × 2 GB) 800 MHz, dysk twardy: Seagate* ST31000528AS 1 TB 7200 obr./min, system operacyjny: Windows* 7 SP1 RTM wer. 7600, układ graficzny: Intel® G45, wersja sterownika: 8.15.10.2189
2 Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Wymaga włączonego procesora Intel®, włączonego chipsetu, oprogramowania sprzętowego i oprogramowania do obsługi tych technologii. Dodatkowe informacje można uzyskać u producenta urządzenia i dostawcy oprogramowania.
3 Wymienione funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich modelach. Aby uzyskać szczegółowe dane oraz informację o systemach operacyjnych dostępnych dla danego modelu, należy zasięgnąć informacji u producenta.
4 Wymaga urządzenia obsługującego tę technologię oraz może wymagać dodatkowego oprogramowania lub aplikacji innych firm w celu udostępnienia opisanych funkcji. Poszczególne funkcje mogą być niedostępne na wybranych rynkach lub mogą znajdować się w fazie rozwoju. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze swoim sprzedawcą lub odwiedź stronę http://www.intel.pl/realsense.