Zastrzeżenia

1Pomiarów dokonano na komputerze OEM z kodekiem CyberLink MediaEspresso* 6.7.3521 – konwersja sześciominutowego pliku wideo w formacie MOV o rozmiarze ok. 1 GB, rozdzielczości 1920 × 1080p i szybkości nagrywania 23738 kb/s, który jest typowy dla urządzenia iPhone* 4S. Plik jest transkodowany do mniejszego pliku .m2ts w formacie H.264 i rozdzielczości 1920 × 1080 o szybkości 8 Mb/s umożliwiającego przesyłanie przez Internet lub odtwarzanie na urządzeniach przenośnych.
2Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Wymaga włączonego procesora Intel®, włączonego chipsetu, oprogramowania sprzętowego i oprogramowania do obsługi tych technologii. Dodatkowe informacje można uzyskać u producenta urządzenia i dostawcy oprogramowania.
3Wymaga urządzenia obsługującego tę technologię oraz może wymagać dodatkowego oprogramowania lub aplikacji innych firm w celu udostępnienia opisanych funkcji. Poszczególne funkcje mogą być niedostępne na wybranych rynkach lub mogą znajdować się w fazie rozwoju. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze swoim sprzedawcą lub odwiedź stronę www.intel.com/realsense.