• <Powrót do kolekcji
Masthead Light

Niesamowita wydajność. Większy porządek.

Elegancki komputer stacjonarny, który idealnie pasuje do każdego wnętrza

Komfort obsługi eleganckiego i wydajnego komputera domowego All-in-One z procesorem Intel® Core™. Komputer klasy PC oraz monitor zamknięte w jednej, oszczędnej konstrukcji — to najwyższej jakości domowe centrum rozrywki i komunikacji. Prostota komputerów All-in-One z procesorami firmy Intel.

Komputer All-in-One firmy HP z góry

Stwórz swoje kolejne, wspaniałe wspomnienia

Nowy komputer All-in-One z najnowocześniejszym procesorem Intel® Core™ może stać się domowym centrum obliczeniowo-rozrywkowym. Dzięki wyraźniejszemu, ostrzejszemu i atrakcyjnemu obrazowi w jakości HD oraz wbudowanej wydajnej obsłudze formatu 3D urządzenie to posiada wszystko, czego trzeba, aby tworzyć własne filmy, klipy i muzykę oraz udostępniać je rodzinie i znajomym.

Płaski komputer All-in-One firmy Dell z boku

Smukła, oszczędna konstrukcja

Nowoczesna. Stylowa. Elegancka konstrukcja. Komputer All-in-One to elegancki i wydajny komputer, który łatwo podłączyć za pomocą tylko jednego kabla. Możesz wybrać rozmiar ekranu HD: 18" lub większy. Jego elegancka konstrukcja doskonale dopasuje się do każdego stanowiska pracy, a niewielkie wymiary będą idealnie współgrały z każdym wnętrzem i umożliwią zaoszczędzenie miejsca.

Ekran komputera All-in-One firmy Dell

Przenośny komputer All-in-One

Połączyliśmy wydajność komputera klasy PC w eleganckim ekranie z możliwościami znanymi użytkownikom tabletów — prostą konstrukcją i szybką reakcją na dotyk. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi przenośny komputer All-in-One można przenieść do dowolnego pomieszczenia w domu. Dodatkowo niektóre modele umożliwiają położenie komputera na płasko, co oznacza, że centrum gier, pracy twórczej i rozrywki można umieścić na dowolnej powierzchni. Dzięki przenośnemu komputerowi All-in-One i wydajności charakterystycznej dla firmy Intel można korzystać z funkcji wielodotyku w grach wyświetlanych w formacie HD, a także pracować w ulubionym miejscu rodzinnych zgromadzeń.

Komputer All-in-One firmy HP z przodu i z góry

Wyjątkowo szybkie. Teraz także z ekranem dotykowym.

Charakterystyczna dla firmy Intel moc reaguje teraz na dotyk. Nowy komputer All-in-One z ekranem dotykowym do użytku domowego można obsługiwać tak jak tablet — nawigacja po wyświetlanej treści odbywa się za pomocą przesuwania, szczypania i przerzucania. Funkcje obsługi wielodotykowej pozwolą przywrócić rodzinne wieczory z grami.

Komputer All-in-One firmy HP z boku

Obsługa komputerów All-in-One

Komputer All-in-One to nowoczesne centrum rozrywki i komunikacji, które doskonale sprawdzi się w domu i w życiu. Dzięki funkcjom błyskawicznego wznawiania pracy można oglądać i udostępniać najnowsze filmy i materiały wideo, muzykę i zdjęcia bez zbędnego oczekiwania. Komputery All-in-One są wyposażone w eleganckie ekrany HD, a także system Windows 8* zapewniający niezwykle płynne i szybkie działanie aplikacji i multimediów.

Więcej informacji

Rozrywka bez granic. Porządek na biurku.

Kup teraz >

Wyszukiwarka produktów firmy Intel

Znajdź swój komputer All-in-One >

Aplikacje na komputery All-in-One

Pobierz aplikacje >

Wywiady