• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

Wyjątkowa elegancja. W dowolnym pomieszczeniu

Prosta konstrukcja komputera All-in-One pozwala uwolnić się od niezgrabnych wież komputerów stacjonarnych. Cały komputer ma teraz postać płaskiego, lekkiego monitora z szykownym eleganckim obramowaniem. W końcu można tworzyć, uczyć się, bawić i udostępniać materiały na urządzeniu z klasą.

 

koniec z plątaniną kabli

Pogromca bałaganu

Koniec z plątaniną kabli. Komputer All-in-One ma tylko jeden kabel.. Jest prosty w konfiguracji i ułatwia utrzymanie porządku w domu. Jest to dynamiczne, bezprzewodowe i przenośne urządzenie, z którego można korzystać w każdym pomieszczeniu. 

płaski i elegancki

Liczy się smukłość

Płaski ekran dotykowy HD komputera All-in-One jest bardzo elegancki i może być nowoczesną ozdobą każdego pomieszczenia. Oprócz funkcji estetycznych komputer ma również prostą konstrukcję, dzięki czemu jest bardzo wszechstronny i można z niego korzystać praktycznie wszędzie. 

z wygodnym wbudowanym akumulatorem

Odłącz i przenieś

Przenośne komputery All-in-One mają wbudowany akumulator, dzięki czemu mogą pełnić funkcję kina domowego w salonie, centrum gier i rozrywki w kuchni, jak i biura obsługującego ważne projekty. Dzięki ekranowi wielodotykowemu są bardzo elastyczne – można je obsługiwać za pomocą klawiatury lub ekranu dotykowego z funkcjami tabletu.

komputer All-in-One charakteryzuje się elastyczną, nowoczesną konstrukcją

wszechstronna konstrukcja

Komputer All-in-One charakteryzuje się elastyczną, nowoczesną konstrukcją, dzięki czemu można go umieścić praktycznie na każdej płaskiej powierzchni. Można go zamontować na ścianie i oglądać filmy, ustawić na biurku do pracy albo położyć na kolanach lub podłodze, aby pograć w gry ze znajomymi. To wydajność w eleganckim wydaniu.

Odkryj komputery All-In-One

Przesuń palcem i dotknij na ekranie HD

Zobacz funkcje
rozrywkowe >

Ewolucja tradycyjnego komputera stacjonarnego

Poznaj przenośne komputery All-in-One >

Co to jest All-in-One?

video icon

Zobacz sam(a) >

Informacje o produktach i wydajności

open

1. Measured on OEM system using PCMark* 7 - includes a range of tests which measure different dimensions of your system’s performance. Tests consist of a number of small, individual workload tests. The PCMark test is a collection of workloads that measure system performance during typical PC usage. Find out more at www.futuremark.com.