• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

Komputery All-in-One: Elegancka konstrukcja

Elegancki komputer stacjonarny, który idealnie nadaje się do wnętrza każdego domu lub biura

Szukasz nowego komputera, który zbiera wysokie noty za styl? Jesteś we właściwym miejscu. Elegancka, niewielka i schludna konstrukcja komputera All-in-One pasuje do każdego wnętrza — w domu i biurze — pełniąc funkcję centrum pracy twórczej, nauki, rozrywki i udostępniania materiałów.

Eleganckie komputery All-in-One sprostają każdemu zadaniu — od oglądania telewizji i filmów na dużym ekranie, przez granie z dziećmi w interaktywne gry, po wideorozmowy ze znajomymi i współpracownikami.

Dell all-in-one PC

Komputer All-in-One

Komputer rodzinny — teraz o prostej i stylowej konstrukcji Ekran jest połączony z komputerem w postaci pojedynczego, smukłego i lekkiego systemu, co odróżnia komputery All-in-One od standardowych konfiguracji typu tower. Jeśli nie lubisz plątaniny przewodów i uważasz, że jednostka centralna i osobny monitor stanowią mało estetyczne połączenie, stylowy komputer All-in-One jest stworzony dla Ciebie.

HP all-in-one side

Przenośny komputer All-in-One

Poręczny komputer All-in-One możesz z łatwością przenosić pomiędzy kuchnią, salonem czy biurem, aby używać go odrabiania lekcji, oglądania filmów czy nawet do wymagającej pracy zawodowej. Dzięki ekranowi wielodotykowemu otrzymasz także do swojej dyspozycji funkcjonalność znaną z tabletów, połączoną z pełną fizyczną klawiaturą.

Corner of an HP Envy

Wbudowana szybka zintegrowana bezprzewodowa karta sieciowa, głośniki i kamera internetowa

Niektóre komputery All-in-One mają wbudowane głośniki. Inne z kolei wyposażone są w mikrofony i kamery internetowe. Modele większości producentów zawierają szybkie zintegrowane bezprzewodowe karty sieciowe.

Dell all-in-one side

Łatwa konfiguracja

Pozbądź się plątaniny przewodów, która towarzyszy tradycyjnym komputerom stacjonarnym. Ponieważ posiadają one tylko jeden przewód, komputery All-in-One umożliwiają wygodną adaptację i ograniczają bałagan w ich pobliżu.

Dell all-in-one screen

Możliwy montaż ścienny

Spraw, aby Twój stylowy komputer All-in-One stał się częścią wystroju wnętrza. Wiele komputerów All-in-One można z łatwością zamontować na ścianie, dzięki czemu staną się prawdziwym centrum pracy i rozrywki.

Dell all-in-one keyboard and mouse

Większy porządek

Bezprzewodowa mysz i klawiaturą pozwolą Ci dostosować komputer All-in-One do swojego stylu życia. Stwórz unikalne centrum rozrywki dostosowane do Twoich potrzeb. Umieść mysz i klawiaturę gdziekolwiek zechcesz, nie martwiąc się już nigdy więcej o przewody.

Thin Dell all-in-one side view

Płaski ekran dotykowy

Wiele komputerów All-in-One wyposażonych jest w ekrany dotykowe pozwalające na obsługę treści za pomocą gestów naciskania, szczypania, przesuwania, obracania i szybkiego przesuwania. Wraz z wprowadzaniem na rynek nowych modeli panele te stają się coraz bardziej smukłe i eleganckie. Niektóre modele można kłaść na płasko, co umożliwia przenoszenie ich pomiędzy pomieszczeniami i używanie tam, gdzie jest to w danej chwili najwygodniejsze.

Odkryj komputery All-In-One

Zaawansowane multimedia

Komputery All-in-One spełnią wszystkie Twoje oczekiwania w dziedzinie rozrywki

Więcej informacji >

Poznaj komputery All-In-One

Jaka jest różnica między komputerem ekonomicznym, zaawansowanym a stacjonarnym All-in-One?

Dowiedz się >

Wywiady