• <Więcej na stronie intel.com

Wybierz dostawcę usług wykorzystujących technologię Intel® Anti-Theft

Po znalezieniu odpowiedniego laptopa z technologią Intel® Anti-Theft (Intel® AT) należy wybrać odpowiednią usługę, która ją wykorzystuje. Nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi dostawcami zabezpieczeń, aby zapewnić naszym klientom najlepsze połączenie funkcji zarządzania i opcji szyfrowania.

Allied Digital Services Ltd.

Allied Digital Services Ltd.

Firma Allied Digital świadczy usługi informatyczne dla przedsiębiorstw i firm obejmujące zarządzanie infrastrukturą i jej wdrażanie, tworzenie aplikacji i zarządzanie nimi oraz obsługę informatyczną użytkowników końcowych. Firma ta oferuje również usługę zarządzanego zabezpieczenia przed kradzieżą, która wykorzystuje technologię Intel® Anti-Theft do ochrony kluczowych zasobów biznesowych.

Allied Digital Services Ltd.

Dream Castle Software Solutions Pvt. Ltd.

Dream Castle Software Solutions Pvt. Ltd. wchodzi w skład grupy firm DCS Global z siedzibą w Ćennaju w Indiach. DCS poszerza posiadany portfel aplikacji i usług zarządzania zabezpieczeniami w ramach współpracy z firmą Softex Inc., z którą oferuje usługi zabezpieczenia przed kradzieżą w Indiach, Malezji, Tajlandii i Indonezji.

Unisys*

Unisys

Usługi MyWork Services for Mobile*, wchodzące w skład rozwiązań Unisys Mobility Solutions*, to dostępne w ramach subskrypcji usługi zarządzane, które obejmują zarządzanie urządzeniami przenośnymi, monitorowanie doświadczeń użytkowników końcowych, outsourcing komputerów stacjonarnych, outsourcing punktu obsługi i zarządzanie zasobami użytkowników końcowych. Firma Unisys obsługuje i wykorzystuje technologię Intel® AT w ramach tych usług dla użytkowników końcowych.

Computrace*

Computrace*

Computrace* firmy Absolute Software umożliwia organizacjom centralne zarządzanie komputerami i zabezpieczanie ich, co pozwala na lepszą ochronę danych, łatwiejsze zarządzanie zasobami IT oraz odzyskanie skradzionych komputerów.

Softex*

Softex

Softex SecureDisable* to niedrogie i proste w obsłudze rozwiązanie wykorzystujące technologię Intel® AT. Może być zlokalizowane w chmurze lub u klientów korporacyjnych i dostawców rozwiązań. Rozwiązaniem można łatwo zarządzać za pomocą konsoli, takich jak Active Directory*, BMC Remedy* itp.

WinMagic*

WinMagic

Rozwiązanie WinMagic SecureDoc's Full-Disk Encryption* umożliwia prawdziwe szyfrowanie całego dysku na laptopach lub komputerach PC. Twardy dysk jest szyfrowany sektor po sektorze. Rozwiązanie jest teraz dostępne wraz z dodatkową ochroną w postaci technologii Intel Anti-Theft.