Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

TAK WYGLĄDA DOSKONAŁOŚĆ.

Praca i rozrywka w wysokiej rozdzielczości

Zobacz doskonały obraz wyświetlany przez układy graficzne Intel® HD, Iris™1 oraz Iris™ Pro2. Oglądaj filmy w rozdzielczości 4K na maksymalnie trzech ekranach, edytuj zdjęcia jak profesjonaliści i daj się ponieść emocjom, grając w niesamowicie realistyczne gry 3D. Układy Intel HD i Iris są wbudowane bezpośrednio w procesor, dzięki czemu zapewniają imponującą jakość obrazu na lekkich, przenośnych urządzeniach, takich jak 2w1, przenośne All-in-One czy komputery stacjonarne.

Niezwykła, wbudowana jakość obrazu 4K

Ostre linie. Żywe kolory. Wyostrzone detale. Obrazu w formacie 4K Ultra HD nie można porównać z niczym innym. Jest tak żywy, że wydaje się prawdziwy.

Doświadcz życia w jakości Ultra HD ›

Kreatywność graficzna na nowo

Precyzyjnie edytuj zdjęcia, twórz grafiki i filmy HD dzięki układom Intel® HD i Iris™. Puść wodze wyobraźni i wyraź swoją artystyczną duszę za pomocą oprogramowania Intel® Quick Sync Video i OpenCL* na urządzeniu z układem Iris.

Zobacz, jak grafika Iris dobrze działa z oprogramowaniem CyberLink PowerDirector* 13 ›

Najnowsze gry i udoskonalone technologie w niesamowitej jakości 3D. Graj w najnowsze gry w rozdzielczości HD, z zaawansowanym cieniowaniem i dużą liczbą klatek na sekundę. Ciesz się płynnością gier.

Obejrzyj film na temat grafiki Iris™ Pro z finałów Intel® Extreme Masters

Dowiedz się więcej o graniu na urządzeniach z technologiami Intel › 

Najwyższa jakość obrazu każdego dnia i do każdych potrzeb.

Grafika Intel® HD zapewnia doskonałe funkcje graficzne

Odkryj prawdziwą jakość obrazu swoich ulubionych filmów dzięki grafice Intel HD. Płynny obraz w formacie Ultra HD 4K zdaje się wychodzić z ekranu urządzeń 2w1, notebooków klasy premium i przenośnych komputerów All-in-One.

Grafika Intel® Iris™ – doświadcz życia w jakości Ultra HD

Oglądanie obrazu na urządzeniu z grafiką Intel Iris to rozrywka na zupełnie innym poziomie. Urzekający obraz w rozdzielczości 4K wciąga w sam środek wartkiej akcji. Aż trudno oderwać od niego wzrok. A tym bardziej spojrzeć na cokolwiek innego.

Grafika Intel® Iris™ Pro – największe możliwości wśród wbudowanych układów graficznych

Grafika Intel Iris Pro pozwala inteligentniej pracować, budzić większe emocje podczas grania i oglądać świat przez pryzmat wysokiej rozdzielczości ze świadomością korzystania z najlepszych procesorów Intel® Core. To grafika dostępna w najlepszych procesorach wspomagana wydajniejszą konwersją multimediów i dużą liczbą klatek na sekundę, dzięki którym obraz jest zawsze doskonały.

Przedstawiamy kartę Intel® Visual Compute Accelerator

Teraz serwery oparte na procesorach rodziny Intel® Xeon® E5 z obsługą karty Intel® Visual Compute Accelerator – rozwiązanie do transkodowania z wydajnym układem graficznym procesora Intel® Xeon® E3 – zapewniają obsługę szybszych, bardziej wydajnych multimediów w standardzie Ultra HD. Duża przepustowość i brak opóźnień zapewniają wydajną obsługę multimediów w standardzie Ultra HD.

Więcej informacji ›

Pokrewne technologie

Informacje o produktach i wydajności

1

Grafika Iris™ jest dostępna w wybranych systemach. Informacji udziela producent komputera.

2

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można znaleźć na stronie Intel.com lub uzyskać od producenta OEM lub sprzedawcy.