Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

Bezpieczniejsze korzystanie z Internetu

Technologia Intel® Identity Protection (Intel® IPT)

Dodatkowa warstwa zabezpieczeń sprzętowych

Oczekujemy, że nasze komputery, tablety i inne urządzenia będą chronić nasze informacje osobiste. Niestety w obliczu coraz bardziej wyrafinowanych ataków hakerskich do ochrony tożsamości w Internecie nie wystarczają już nazwa użytkownika i hasło.

Teraz urządzenia z najnowszymi procesorami Intel® Core™ są wyposażone w technologię Intel® Identity Protection (Intel® IPT). Technologia ta zapewnia dodatkowy, niespotykany dotąd poziom zabezpieczeń. Niezależnie od tego, czy łączysz się z siecią, aby zarządzać finansami czy też kontaktować się z rodziną i znajomymi za pośrednictwem internetowych serwisów społecznościowych, możesz mieć pewność, że Twoja ulubiona strona internetowa, zabezpieczona za pomocą technologii Intel IPT, rozpozna Cię przy logowaniu.

Wszechstronna ochrona w Internecie

Technologia Intel IPT zapewnia dodatkowy poziom wbudowanych zabezpieczeń, łącząc urządzenie ze stronami banków, serwisów społecznościowych i sklepów obsługujących technologię Intel IPT1. Ta dodatkowa ochrona jest niewidoczna zarówno dla Ciebie, jak i dla złodziei.

Kiedy odwiedzasz stronę zabezpieczoną przez technologię Intel IPT, technologia ta potwierdza Twoją tożsamość. Sprawdza ona także, czy logujesz się z zaufanego komputera lub urządzenia. Dlatego nawet jeśli złodziej odkryje Twoją nazwę użytkownika i hasło, nie będzie mógł się zalogować do konta bez Twojego urządzenia — te dwa elementy są bowiem ze sobą ściśle powiązane.

Ochrona tożsamości

Technologia Intel IPT jest wbudowana w najnowsze procesory Intel Core. Strony internetowe obsługujące technologię Intel IPT ułatwiają ochronę procesu logowania, chroniąc tożsamość użytkownika i zapewniając mu poczucie bezpieczeństwa.

Aby chronić swoją tożsamość w Internecie, wykonaj poniższe proste kroki:

  1. Odwiedź stronę internetową obsługującą technologię Intel IPT.
  2. Po wyświetleniu pytania, czy chcesz chronić swoje konto na tej stronie za pomocą swojego urządzenia, odpowiedz twierdząco.
  3. Nie posiadasz urządzenia wykorzystującego technologię Intel® IPT? Znajdź urządzenie tutaj >

Dodatkowe informacje

Informacje o produktach i wydajności

1

Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa w każdych warunkach. Wymaga systemu obsługującego technologię Intel® Identity Protection (Intel® IPT), w tym procesora Intel® Core™ drugiej lub nowszej generacji z chipsetem, oprogramowania usługowego i oprogramowania oraz odpowiedniej strony internetowej. Informacji udziela producent komputera. Firma Intel nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zagubione lub ukradzione dane i/lub systemy lub za poniesione z tego powodu szkody.