• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

Odkryj świat filmów UltraViolet* dzięki technologii Intel® Insider™

Oglądaj filmy UltraViolet w dowolnym miejscu,
o dowolnej porze na urządzeniu Ultrabook™

Zamień komputer w najlepsze miejsce w kinie

Odkryj świat najwyższej jakości programów rozrywkowych UltraViolet*1 utworzonych z myślą o miłośnikach kina dzięki technologii Intel® Insider™ — dostępnej we wszystkich procesorach Intel® Core™.2

  • Kupuj lub wypożyczaj filmy za pomocą komputera
  • Wyświetlaj bezprzewodowo zawartość laptopa na ekranie telewizora dzięki technologii Intel® Wireless Display
  • Oglądaj filmy w każdym miejscu

Firma Intel zawarła umowy z firmami Best Buy w USA, Hungama w Indiach, Dixons w Wielkiej Brytanii, Catchplay na Tajwanie i Ifeng w Chinach (kolejne umowy są przygotowywane) na udostępnianie atrakcyjnych filmów UltraViolet przy wykorzystaniu technologii Intel® Insider™.

Filmy Ultraviolet* dostępne dzięki technologii Intel® Insider™

Odkryj nowy poziom rozrywki w rozdzielczości HD dzięki technologii Intel® Insider™ — dostępnej we wszystkich procesorach Intel® Core™.

 

Jak zacząć korzystać z technologii Intel® Insider™

To proste. Wystarczy postępować według poniższej instrukcji.

Technologia Intel® Insider™ zapewniająca dostęp do wysokiej klasy programów rozrywkowych w rozdzielczości HD

Krok 1

Kup komputer z najnowszym procesorem Intel® Core™ wyposażonym we wbudowane funkcje graficzne.3

Odwiedź dowolną stronę internetową z filmami, która bierze udział w programie.

Krok 2

Odwiedź dowolną stronę internetową z filmami, która bierze udział w programie.

Zapoznaj się z długą i nieustannie rosnącą listą atrakcyjnych tytułów w serwisie UltraViolet, które możesz kupić lub wypożyczyć.

Krok 3

Zapoznaj się z długą i nieustannie rosnącą listą atrakcyjnych tytułów w serwisie UltraViolet, które możesz kupić lub wypożyczyć.

Więcej informacji

Poznaj różne rodzaje urządzeń Ultrabook™

Poznaj różnicę między standardowym, dotykowym i konwertowalnym urządzeniem Ultrabook™, porównaj procesory i znajdź odpowiadający Ci model.

Wyszukiwarka produktów firmy Intel >

Informacje o produktach i wydajności

open

1. UltraViolet to znak towarowy firmy DECE LLC. UltraViolet to system korzystający z zasobów chmury, służy do uwierzytelniania praw cyfrowych i kontroli licencji, umożliwia użytkownikom rozrywki cyfrowego domu do pobierania i przesyłania zakupionej zawartości na wiele platform i urządzeń.

2. Technologia ochrony zawartości Intel® Insider™ jest oparta na mechanizmie sprzętowym. Wymaga komputera z procesorem Intel® Core™ drugiej generacji z obsługą wbudowanych funkcji graficznych, połączeniem internetowym oraz zakupu zawartości lub jej wypożyczenia od kwalifikowanych dostawców. Intel Insider wymaga wyświetlacza wyposażonego w system ochrony sygnału cyfrowego HDCP. Wyjście VGA nie jest obsługiwane. Informacji udziela producent komputera. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/intel-insider-for-premium-hd-home-entertainment.html.

3. Wbudowane funkcje graficzne nie są obsługiwane w niektórych komputerach. Może wystąpić konieczność skorzystania z zoptymalizowanego oprogramowania. Informacji udziela producent komputera. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/visual-technology/intel-visual-technology-consumer.html.