Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

Informacje o produktach i wydajności

1

Wymaga komputera i urządzenia odbierającego obsługujących technologię Intel® WiDi. Odtwarzanie filmów w formacie 1080p i Blu-ray* lub innych chronionych materiałów jest możliwe tylko w komputerach z procesorem Intel® Core™ trzeciej lub czwartej generacji z obsługą wbudowanych funkcji graficznych, kompatybilnym urządzeniem odbierającym, odtwarzaczem multimedialnym, obsługą oprogramowania Intel® WiDi i zainstalowanym sterownikiem graficznym. Informacji udziela producent komputera. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/pl/pl/architecture-and-technology/intel-wireless-display.html.

2

Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Funkcje zabezpieczeń sieciowych technologii Intel® Pro Wireless Display wymagają systemu z procesorem Intel® obsługującym technologię Intel® vPro™, materiału w rozdzielczości 1080p Blu-ray* lub innej chronionej zawartości, adaptera i odtwarzacza multimedialnego zgodnego z technologią Intel® WiDi oraz zainstalowanego oprogramowania i sterownika graficznego obsługującego technologię Intel WiDi. Informacji udziela producent urządzenia. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.com/content/www/pl/pl/architecture-and-technology/intel-wireless-display.html.

3

Technologia Intel® Wireless Display wymaga adaptera i telewizora, które obsługują tę funkcję. Odtwarzanie filmów w formacie 2160p (UHD), 1440p (QHD), 1080p (FHD) i Blu-ray* lub innych chronionych materiałów jest możliwe tylko na wybranych komputerach z procesorami Intel® z obsługą wbudowanych funkcji graficznych, kompatybilnym adapterem, odtwarzaczem multimedialnym, obsługą oprogramowania Intel® WiDi i zainstalowanym sterownikiem graficznym. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.com/content/www/pl/pl/architecture-and-technology/intel-wireless-display.html.

4

Intel® i Intel® Unite™ są znakami towarowymi firmy Intel Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach.