Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

Odkryj możliwości, jakie oferują nowe urządzenia ze znakiem Intel Inside®

Dzięki udostępnieniu mikroarchitektury firmy Intel® (wcześniej znanej pod nazwą Haswell) następna generacja urządzeń komputerowych może być jeszcze szybsza, cieńsza i lżejsza, a przy tym znacznie wydajniejsza. Zdecydowane usprawnienia w zakresie przetwarzania grafiki i multimediów, dłuższy czas pracy przy zasilaniu bateryjnym i większe bezpieczeństwo w sieci to tylko kilka spośród licznych zalet zwiększających skuteczność w szeregu zadań: od wielozadaniowości po obsługę multimediów. Sprawdź, jak nowa platforma wpłynęła na przekształcenie wielu linii produktów, takich jak urządzenia z procesorami Intel® Core™ czwartej generacji.

Bardziej płaskie, eleganckie i przenośne

Nowa platforma nie tylko umożliwia skalowanie z uwzględnieniem możliwości tabletów, komputerów stacjonarnych i innych urządzeń, ale także jest bardziej energooszczędna, dzięki czemu zapewnia dłuższy czas pracy przy zasilaniu bateryjnym. To oznacza większą mobilność bez kompromisów w zakresie wydajności. Na przykład urządzenia Ultrabook™ są dzięki temu dostępne w mniejszej, bardziej stylowej obudowie (niektóre modele mają przy tym ekran dotykowy i obsługę głosu) oraz w wielu wersjach konwertowalnych i z odłączanym ekranem.

Lepsza grafika, atrakcyjniejsze doznania wizualne

Bezproblemowe oglądanie filmów HD, wspaniałych zdjęć oraz granie w zaawansowane gry 3D dzięki zestawowi usprawnień graficznych wbudowanych w procesory Intel® Core™ — bez konieczności instalowania dodatkowego sprzętu. Technologia Intel® Graphics i inne wbudowane funkcje graficzne1 zapewniają przetwarzanie zaawansowanych multimediów i aplikacji intensywnie korzystających z grafiki oraz obsługę najnowszych urządzeń do strumieniowego przesyłania materiałów w ultrawysokiej rozdzielczości 4K. Wysokiej jakości treści wideo i audio są obsługiwane z wykorzystaniem technologii Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) czwartej generacji, umożliwiającej bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe ulubionych materiałów — filmów, zdjęć, stron internetowych i innych — na żywo z rozmaitych urządzeń bezpośrednio na ekranie telewizora HDTV.

Więcej wbudowanych funkcji zabezpieczeń

Nowe procesory Intel® Core™ zapewniają lepszą ochronę i stanowią jedne z najskuteczniejszych spośród dostępnych obecnie rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa w sieci. Wbudowane zabezpieczenia gwarantują wiele warstw ochrony wykraczającej poza system operacyjny. Wśród nich należy wymienić technologie takie, jak Intel® Identity Protection czy Intel® Anti-Theft, które zabezpieczają tożsamość użytkownika oraz jego dane na poziomie procesora i współdziałają z dodatkowymi zabezpieczeniami, takimi jak rozwiązanie McAfee LiveSafe™, chroniącymi użytkownika i jego dane.

Szybsze działanie systemów

Szereg inteligentnych funkcji usprawniających działanie i dostosowujących się do potrzeb użytkownika. Szybkie uruchamianie i dynamiczne wznawianie pracy dzięki technologii Intel® Rapid Start. Szybszy dostęp do najczęściej używanych plików i aplikacji dzięki technologii Intel® Smart Response2. Automatyczne zwiększenie prędkości w razie potrzeby dzięki technologii Intel® Turbo Boost 2.03. Bezproblemowe przechodzenie między aplikacjami dzięki inteligentnym funkcjom wielozadaniowości gwarantowanym przez technologię Intel® Hyper-Threading (Intel® HT)4.

Zwiększone możliwości graficzne

Podobne filmy

Informacje o produktach i wydajności

1

Technologia Intel® Clear Video HD nie jest obsługiwana w niektórych komputerach, może wymagać zoptymalizowanego oprogramowania. Informacji udziela producent komputera. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/visual-technology/intel-visual-technology-consumer.html.

2

Wymaga określonego procesora Intel®, ustawienia Enabled dla chipsetu, oprogramowania Intel® Rapid Storage Technology i odpowiednio skonfigurowanego dysku hybrydowego (HDD + small SSD). Wyniki mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Więcej informacji można uzyskać u producenta komputera. 

3

Wymaga systemu z technologią Intel® Turbo Boost. Technologie Intel Turbo Boost i Intel Turbo Boost 2.0 są dostępne jedynie w wybranych procesorach firmy Intel®. Informacji udziela producent komputera. Wydajność różni się w zależności od konfiguracji sprzętu, oprogramowania i systemu. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html.

4

Dostępna z wybranymi procesorami Intel® Core™. Wymaga komputera z technologią Intel® Hyper-Threading (Technologia Intel® HT). Informacji udziela producent komputera. Wydajność zależy od konfiguracji używanego sprzętu i oprogramowania. Więcej informacji, w tym szczegółowe dane o tym, które procesory obsługują technologię HT, można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/pl/pl/architecture-and-technology/hyper-threading/hyper-threading-technology.html.