• <Więcej na stronie intel.com

Technologia Intel® Smart Connect

Internet nigdy nie śpi. Twoje połączenie z siecią też nie powinno.

Technologia Intel® Smart Connect

Technologia Intel® Smart Connect1 umożliwia automatyczne aktualizowanie w czasie rzeczywistym kont pocztowych, profili w sieci społecznościowej czy komunikatów pochodzących ze środków masowego przekazu. Kiedy system znajduje się w trybie wstrzymania, okresowo wznawia działanie, aby zaktualizować otwarte aplikacje. Kiedy podniesiesz pokrywę urządzenia, będziesz mieć dostęp do najnowszych treści.

Ponadto komputer może wysyłać aktualizacje do chmury, jeśli utworzysz materiały, nie mając dostępu do sieci, na przykład napiszesz wiadomości e-mail w samolocie. Dzięki temu wszyscy będą wiedzieć, co u Ciebie słychać, a Ty zawsze będziesz mieć aktualne informacje w zasięgu ręki.

Technologia Intel Smart Connect jest dostępna w urządzeniach Ultrabook™, All-in-One i standardowych komputerach wyposażonych w procesory Intel® Core™ czwartej generacji.

Jak to działa

Jak to działa

Kiedy komputer znajduje się w stanie uśpienia, technologia Intel Smart Connect okresowo uruchamia system i ponownie nawiązuje połączenie z siecią. W ten sposób aplikacje, które pobierają dane z Internetu — na przykład klient poczty e-mail i portale społecznościowe — szybko synchronizują się z usługą przetwarzania w chmurze i aktualizują system. Po zaktualizowaniu informacji system automatycznie powraca do stanu uśpienia.

Dowiedz się więcej o funkcjach i wymaganiach technologii Intel® Smart Connect >

Inteligentne połączenie dzięki produktom bezprzewodowym firmy Intel®

Łączność dynamiczna jak współczesny świat

Poznaj zalety błyskawicznej łączności z milionami darmowych i płatnych punktów dostępu Wi-Fi na całym świecie za pomocą Asystenta punktu dostępu WiFi Intel® dostępnego wyłącznie w bezprzewodowych produktach Intel®. Dzięki Asystentowi punktu dostępu WiFi Intel® urządzenie Ultrabook™ automatycznie łączy się z dostępnymi punktami dostępu Wi-Fi podczas pracy mobilnej. Koniec z irytującym ręcznym logowaniem w każdym punkcie dostępu. Technologia Intel® Smart Connect zapewnia automatyczne odświeżanie ulubionych materiałów w chmurze (wiadomości e-mail, sieci społecznościowych, wiadomości itp.), kiedy urządzenie Ultrabook™ znajduje się w trybie uśpienia. Łączność z Internetem za pomocą technologii Intel® Smart Connect i Asystenta punktu dostępu WiFi Intel® jest łatwa i bezproblemowa.

Synchronizacja wiadomości e-mail i ulubionych aplikacji internetowych

Synchronizacja wiadomości e-mail i ulubionych aplikacji internetowych

Wiele popularnych aplikacji do obsługi poczty e-mail i sieci społecznościowych obsługuje technologię Intel Smart Connect. Są to między innymi programy:

Informacje o produktach i wydajności

open

1. Technologia Intel® Smart Connect wymaga odpowiedniego procesora Intel®, oprogramowania Intel® i aktualizacji systemu BIOS, karty bezprzewodowej Intel® Wireless oraz połączenia z Internetem. Może być wymagana pamięć półprzewodnikowa lub dysk SSD. Wyniki mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Więcej informacji można uzyskać u producenta komputera.