Większe bezpieczeństwo platformy serwerowej dzięki zaufanym rozwiązaniom sprzętowym

Technologia Intel® Trusted Execution (Intel® TXT)1 działa na serwerach wyposażonych w procesor Intel® Xeon®, na których zainstalowano odpowiednie oprogramowanie.

Zobacz rozwiązania i produkty z technologią Intel TXT w ofercie najważniejszych liderów branży

W zestawieniu rozwiązań różnych producentów zebrano platformy i środowiska operacyjne obsługiwane przez technologię Intel® Trusted Execution.

Zestawienie obsługiwanych platform serwerowych z technologią Intel® TXT

Jak to działa

Technologia Intel® Trusted Execution zapewnia wysoce skalowalne zabezpieczenia platformy w infrastrukturach fizycznych i wirtualnych.

Dowiedz się więcej

Pokazuje, w jaki sposób technologia Intel® Trusted Execution sprawdza system BIOS i oprogramowanie sprzętowe i uruchamia system operacyjny.

Powiększ

Nowości

Recent Additions

More Updates

Książki

W książce tej omówiono technologię Intel® Trusted Execution dla serwerów, jej cel, zastosowanie, zalety i ograniczenia. Książka zawiera także porady dla administratorów serwerów i kierowników centrów przetwarzania danych. Dostępna w postaci elektronicznej i papierowej.

Więcej informacji

Kompleksowe spojrzenie na różne aspekty zabezpieczeń przetwarzania w chmurze – infrastrukturę, sieć, usługi, zgodność i użytkowników. Dostępna w postaci elektronicznej i papierowej.

Więcej informacji

Kup podręcznik dla programistów na temat wykorzystania modułu Trusted Platform Module, zabezpieczeń i zastosowań.

Więcej informacji

Podobne filmy

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może być inna od podanej w zależności od konfiguracji sprzętu. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Zapytaj producenta komputera lub sprzedawcy albo dowiedz się więcej na stronie www.intel.com/txt.