Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

Podnieś produktywność poprzez zapewnienie wysokiej wydajności i krótkiego czasu reakcji w celu wykonywania poważnych zadań obliczeniowych w firmie. Wyeliminuj zagrożenia bezpieczeństwa dzięki wspieranym sprzętowo zabezpieczeniom z wieloskładnikową ochroną tożsamości i zredukuj koszty operacyjne IT poprzez zdalne zarządzanie – wszystko to jest możliwe z procesorami Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji.

Ułatw sobie najtrudniejsze prace

Niezależnie od tego, czy pracownicy wykonują złożone obliczenia, kompilują precyzyjny kod czy edytują zaawansowane grafiki, technologia Intel® Hyper-Threading zapewnia obsługę wymagających aplikacji poprzez wykonywanie wielu wątków w każdym rdzeniu w celu zapewnienia najlepszego czasu reakcji, co pozwala szybko wykonywać zadania.

Zwiększ wydajność pracowników ›

Media Asset with Text Component (RWD)

Wzmocnij zabezpieczenia oprogramowania od wewnątrz1

Chroń firmę przed zagrożeniami dla tożsamości użytkowników dzięki rozwiązaniu Intel® Authenticate obsługiwanemu przez procesory Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji. To zaawansowane, wieloskładnikowe rozwiązanie przechwytuje, szyfruje, dopasowuje i zapisuje dane użytkownika w sposób sprzętowy, redukując zagrożenie zaawansowanymi atakami na poziomie oprogramowania, takimi jak łamanie haseł, wyłudzanie informacji i przechwytywanie ekranu.

Zabezpiecz swoją firmę przed nowoczesnymi atakami ›

Zmodernizuj zarządzanie urządzeniami

Zredukuj koszty lokalnego wsparcia IT i oszczędzaj czas dzięki technologii Intel® Active Management Technology (Intel® AMT). Zapewnia ona łatwą obsługę zdalną, bezprzewodowe zarządzanie pracownikami mobilnymi oraz bezpieczne wymazywanie dysku w celu uproszczenia wymiany komputerów. Funkcje pozapasmowe technologii Intel® AMT pomagają zachować kontrolę niezależnie od tego, czy komputer jest włączony, i niezależnie od jego lokalizacji, nawet w przypadku całkowitej awarii systemu operacyjnego.

Obsługuj zdalnie komputery ›

Rozpocznij korzystanie z technologii Intel® vPro™

Zwiększ wydajność w miejscu pracy

Dowiedz się więcej na temat technologii Intel® vPro™

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może być inna od podanej w zależności od konfiguracji sprzętu. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu albo na stronie http://www.intel.com.

2

Technologia Intel® Active Management (Intel® AMT) wymaga aktywacji, komputera z dostępem do sieci korporacyjnej i chipsetem obsługującym tę technologię, sprzętu sieciowego oraz oprogramowania. W przypadku notebooków technologia Intel AMT może nie być dostępna lub pewne jej możliwości mogą być ograniczone przez system operacyjny hosta sieci VPN, a także podczas połączenia z siecią bezprzewodową, zasilania z baterii, w stanie uśpienia, hibernacji lub po odłączeniu od zasilania. Wyniki zależą od konfiguracji sprzętu i ustawień. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/pl/pl/architecture-and-technology/intel-active-management-technology.html.