Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

Rozwiązania do analizy dużych ilości danych

Praktyczne informacje i zasoby ułatwiające dokonanie wyboru

Wprowadź swój plan w życie. Zacznij od poznania narzędzi, technologii, sprzętu i oprogramowania służących do analizy dużych zbiorów danych, w tym wydajnych procesorów i technologii wizualizacji. Następnie przyjrzyj się partnerom firmy Intel oferującym rozwiązania do analizy dużych zbiorów danych, w tym dostawcom narzędzi do analizy biznesowej, analiz zaawansowanych, wizualizacji danych oraz głównym dostawcom infrastruktury.

Zasoby wymienione poniżej pomogą Ci znaleźć rozwiązanie i produkty optymalne dla Twojej organizacji. 

Najlepsze praktyki w dziedzinie poprawy wydajności

Poznaj najlepsze praktyki firmy Intel i innych przedstawicieli branży dotyczące analizy dużych zbiorów danych. Dowiedz się, jak tworzyć i dostosowywać aplikacje pod kątem ich optymalnego działania, a także zobacz, jak procesory Intel® Xeon®, karty serwerowe Intel® 10 Gigabit Server, dyski Intel® SSD i oprogramowanie Intel® Distribution poprawiają wydajność działania rozwiązań do analizy dużych zbiorów danych.

Wyświetl raport na temat dużych zbiorów danych (12 stron) >

Procesory Intel® Xeon® E5

Wszechstronne procesory Intel® Xeon® z rodziny E5-2600 v3 wyróżniają się małymi opóźnieniami, lepszą obsługą operacji I/O i większą efektywnością działania. Dzięki temu doskonale wpasowują się w wymagania takie jak skalowalność i szybkość reakcji. Poprawę odnotowano we wszystkich obszarach, które mogły zwiększyć wydajność procesora — zwiększenie liczby rdzeni, rozmiaru pamięci cache i pamięci.

Wyświetl informacje o produkcie (5 stron) >

Wybierz najlepszy procesor do projektu

Aby wybrać najlepszą platformę serwerową dla środowiska informatycznego, należy znaleźć kompromis między złożonymi wymogami technicznymi a ograniczeniami takimi jak budżet czy ilość dostępnej przestrzeni. To narzędzie pomaga zidentyfikować zalety i przydatność poszczególnych procesorów Intel® do zaawansowanych zadań w obszarach przetwarzania, obsługi baz danych i wirtualizacji.

Użyj narzędzia firmy Intel do porównywania procesorów >

Wybierz rozwiązanie do analizy dużych zbiorów danych

Podobne filmy

Wywiady

i