• <Więcej na stronie intel.com

Intel® Cloud Builders — ekosystem składający się z firm świadczących usługi przetwarzania w chmurze

Współpraca na rzecz lepszej chmury

Rozwinięty, wspólny ekosystem ma zasadnicze znaczenie dla udanego wdrażania otwartej infrastruktury i rozwiązań chmury. Firma Intel nawiązuje współpracę z partnerami, wiodącymi i niezależnymi producentami oprogramowania oraz producentami OEM w celu realizacji wspólnych i praktycznych projektów inżynierskich i testów. W wyniku współpracy powstają sprawdzone rozwiązania oparte o serwery z procesorami Intel® Xeon®. Wspólnie odkrycia i relacje nawiązane w tym procesie otwierają drzwi do regularnej współpracy i innowacji w firmach świadczących usługi przetwarzania w chmurze.

Wysłuchaj opinii firm świadczących usługi przetwarzania w chmurze, które już nad tym pracują: Obejrzyj film >

Wymień poglądy z innymi profesjonalistami z branży IT: Odwiedź stronę forum Intel® Cloud Builders Forum >

Główni partnerzy — nowe architektury wzorcowe

Więcej informacji na temat rozwiązań i systemów firm świadczących usługi przetwarzania w chmurze znajduje się w poniższych przykładach z praktyki.

Firmy tworzące ekosystem Cloud Builders

Open Data Center Alliance

Open Data Center Alliance

Open Data Center Alliance to niezależna organizacja, która zrzesza najlepszych menedżerów wiodących światowych firm z branży IT. Założono ją, aby opracować wymagania dla chmur, które będą odpowiadać wyzwaniom stojącym przed branżą z uwzględnieniem otwartości, standardów i zróżnicowania dostawców.

Dowiedz się więcej o Open Data Center Alliance >

Wywiady