• <Więcej na stronie intel.com

Intel® Cloud Builders

Dowiedz się, jak zbudować infrastrukturę chmury

Intel® Cloud Builders

Witamy w programie Intel® Cloud Builders — wielobranżowej inicjatywie, mającej na celu ułatwienie tworzenia, rozwoju i obsługi infrastruktury przetwarzania w chmurze. Intel Cloud Builders to narzędzie idealne dla przedsiębiorstw, firm hostingowych i telekomunikacyjnych, a także usługodawców, poszukujących doradztwa w zakresie tworzenia bardziej uproszczonych, bezpieczniejszych i wydajniejszych rozwiązań w zakresie przetwarzania w chmurze.

Szukasz usług przetwarzania w chmurze prywatnej czy hybrydowej? Program Intel® Cloud Finder udostępnia narzędzia ułatwiające ustalenie, jaki dostawca usług przetwarzania w chmurze najlepiej spełnia dane potrzeby.

Biblioteka architektur referencyjnych

Odwiedź bibliotekę architektur referencyjnych, aby zapoznać się ze sprawdzonymi rozwiązaniami w zakresie tworzenia i optymalizacji infrastruktur przetwarzania w chmurze, opartych na najbardziej aktualnych wymogach branży IT. Architektury referencyjne skupiają się na budowaniu lub upraszczaniu chmury, poprawie bezpieczeństwa i zwiększeniu wydajności chmury obliczeniowej.

Wybierz przewodnik po przetwarzaniu w chmurze, który chcesz pobrać >

Wdrożenia referencyjne

Wdrożenie referencyjne to narzędzie oparte na architekturze referencyjnej programu Intel Cloud Builders. Szczegółowo opisuje proces wdrażania rozwiązań w rzeczywistym środowisku klienta oraz przedstawia zalety korzystania z architektury referencyjnej.

Pobierz praktyczny przykład wdrożenia >

 

Seria wideokonferencji na temat programu Intel® Cloud Builders

Ekosystem Cloud Builders udostępnia kompleksowe prezentacje rozwiązań w zakresie przetwarzania w chmurze oraz architektur referencyjnych.

Zobacz serię wideokonferencji >

 

Nagrania „Rozmowy w chmurze”

W tych cotygodniowych nagraniach firmy z programu Cloud Builders wyjaśniają, jak ich rozwiązania do przetwarzania w chmurze ułatwiają informatykom wdrażanie tej technologii w przedsiębiorstwie i zarządzanie nią.

Posłuchaj nagrań dotyczących przetwarzania w chmurze > 

 

Ekosystem

Wszyscy najwięksi liderzy branży związanej z przetwarzaniem w chmurze zebrali się w jednym miejscu.

Dowiedz się więcej na temat zaufanych dostawców sprzętu i oprogramowania do pracy w chmurze dzięki ekosystemowi Cloud Builders >

Wywiady