• <Więcej na stronie intel.com

Zalety przetwarzania w chmurze: Weryfikowanie zasadności biznesowej użycia procesorów Intel® Xeon® E5

Prezentacja ułatwiająca weryfikowanie przed kadrą kierowniczą zasadności biznesowej inwestowania w infrastrukturę opartą na rozwiązaniach firmy Intel

Uwagi dotyczące prezentacji

Informacje o tej prezentacji

Firma Intel wzbogaciła ostatnio swoją ofertę procesorów o rodzinę Intel® Xeon® E5, która znajduje szerokie zastosowanie w informatyce — na przykład w infrastrukturze przedsiębiorstwa, stacjach roboczych, chmurach prywatnych i publicznych, systemach pamięci masowej, systemach obliczeniowych dużej skali i w niektórych urządzeniach zintegrowanych. Ta nowa rodzina produktów jest następcą procesorów Intel® Xeon® z serii 5600 i 5500, które zaliczają się do najpopularniejszych produktów technologicznych wszechczasów używanych w przedsiębiorstwach. Dodanie rodziny procesorów Intel® Xeon® E5 do centrum przetwarzania danych to mądry i oszczędny ruch, dzięki któremu infrastruktura informatyczna będzie zaspokajała wymogi biznesowe i udostępniała nowe modele usług we współczesnym wymagającym środowisku IT.

Jak korzystać z tej prezentacji

Ta prezentacja ma na celu ułatwienie weryfikowania zasadności biznesowej dodania rodziny procesorów Intel® Xeon® E5 do centrów przetwarzania danych firmy:

  • Slajdy można umieścić w większej prezentacji lub wykorzystać osobno. Należy użyć slajdów odpowiednich w danej sytuacji.
  • Za pomocą zaktualizowanego kalkulatora zwrotu z inwestycji (intel.com/go/xeonestimator) należy dostosować prezentację, aby zawierała koszty mające zastosowanie w przypadku danej firmy.
  • Slajdy z czerwonym paskiem u góry zawierają zastrzeżenia prawne, informacje o wydajności i uwagi dotyczące optymalizacji.