Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

Najlepsze do tej pory komputery stacjonarne z procesorami Intel.

Szukaj komputerów stacjonarnych

Wiele narzędzi. Jedno urządzenie.

Komputery stacjonarne All-in-One zapewniają moc przetwarzania i podłączenie większego ekranu w jednym eleganckim, kompaktowym urządzeniu.

Więcej informacji

Moc w małej obudowie

Komputery mini PC zapewniają wysoką wydajność komputera stacjonarnego w niewielkiej, kompaktowej obudowie, która sprawdzi się niemal w każdym miejscu.

Więcej

Wszechstronność zastosowań

Komputery w obudowie typu tower z procesorami Intel®, niezależnie czy obsługują gry czy tradycyjne zastosowania, oferują wydajność wymaganą do obsługi złożonych zadań, dużą lokalną pamięć masową, sprzętowe funkcje zabezpieczeń oraz gamę pakietów dostosowanych do potrzeb.

Podłącz, pracuj i baw się.

Uniwersalne urządzenie Compute Stick z procesorem Intel® podłączone do telewizora HDTV* rozszerza jego funkcjonalność w porównaniu z telewizorem Smart TV*, między innymi o strumieniowe przesyłanie filmów, przeglądanie Internetu, obsługę poczty e-mail czy przeglądanie serwisów społecznościowych na dużym ekranie.

Zobacz więcej

Większe możliwości niż kiedykolwiek

Znajdź komputer stacjonarny z procesorem Intel® Core™ szóstej generacji, który ma pełne możliwości, aby spełniać każde wymaganie.

39%

Lepsza wydajność wzg. 4-letniego komputera1 2

Przekraczaj granice

Wyższa wydajność komputerów stacjonarnych z Intel Inside® oznacza mniej czekania i więcej pracy.

 

6x

Szybsze konwertowanie filmów wzg. 5-letniego komputera1 3

Podziel się swoimi wrażeniami o technologii 4k

Procesory Intel® Core™ przyspieszają 6-krotnie edycję multimediów HD i skracają czas konwertowania filmów 4K poniżej 3 minut w porównaniu z 18 minutami na starszym komputerze stacjonarnym.

2x

Szybsza edycja multimediów wzg. 5-letniego komputera1 4

Dwukrotnie szybsza praca kreatywna

Komponowanie muzyki, edycja zdjęć, konwertowania amatorskich filmów na komputerze stacjonarnym z najnowszym procesorem jest teraz dwa razy szybsze niż na starszym komputerze. Przyspiesz, gdy jest to wymagane, aby zaoszczędzić potrzebny czas.

Dowiedz się więcej o technologii wizualizacji

Nowy komputer stacjonarny z procesorem Intel® Core™ szóstej generacji oferuje spektakularną grafikę wymaganą do rozrywki i gier.

Nawet

50%

Lepsza wydajność renderowania 3D wzg. 3-letniego komputera1 5

Nawet

13x

Lepsza grafika 3D wzg. 5-letniego komputera1 6

Nawet

14x

Lepsza wydajność grafiki wzg. 5-letniego komputera1 7

Poznaj inne technologie Intel®

Podobne filmy

Informacje o produktach i wydajności

1

Oprogramowanie i obciążenia stosowane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane do wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®. Testy wydajności, takie jak SYSmark* i MobileMark*, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, podzespołów, oprogramowania i funkcji. Jakakolwiek zmiana dotycząca tych czynników może spowodować, że wyniki będą inne od podanych. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz z innymi testami wydajności.

2

Wyniki zostały zmierzone przez firmę Intel na platformach z procesorem Intel® Core® i7-6700K i procesorem Intel® Core® i7-2700K przy użyciu testu porównawczego SYSmark* 2014

3

Wyniki zostały zmierzone przez firmę Intel na platformach z procesorem Core® i7-6700T i procesorem Intel® Core® i5 650 przy użyciu testu porównawczego WebXPRT 2015 Photo Enhancement*

4

Wyniki zostały zmierzone przez firmę Intel na platformach z procesorem Core™ i5-6500 i procesorem Intel® Core™ i5-650 przy użyciu testu porównawczego WebXPRT* 2015 Photo enhancement.

5

Wyniki zostały zmierzone przez firmę Intel na platformach z procesorem Intel® Core® i7-6700K i procesorem Intel® Core® i7-2700K przy użyciu testu porównawczego Cinebench* R15 xCPU

6

Wyniki zostały zmierzone przez firmę Intel na platformach z procesorem Intel® Core™ i5-6500 i procesorem Intel® Core™ i5-650 przy użyciu testu porównawczego 3DMark* Cloud Gate Graphics score

7

Wyniki zostały zmierzone przez firmę Intel na platformach z procesorem Intel® Core® i7-6700T i procesorem Intel® Core® i5 650 przy użyciu testu porównawczego 3DMark* Cloud Graphics score