Komputery stacjonarne w nowej odsłonie już są. Szybkie komputery stacjonarne przeznaczone do gier jak i przenośne urządzenia All-In-One to nowe, innowacyjne konstrukcje, których możliwości zaskakują. Szerokie możliwości jak nigdy dotąd dzięki doskonałej wydajności, znakomitej jakości obrazu i zaawansowanym funkcjom.

Pierwszy 8 rdzeniowy procesor Intel® do komputerów stacjonarnych

•  Nowe procesory Intel® Core™ i7 w gnieździe LGA 2011-v3

•  Obsługa opcji 8- i 6 rdzeniowych

•  Nowy chipset Intel® X99 z uaktualnionymi możliwościami operacji I/O

•  Pierwsza platforma do komputerów stacjonarnych obsługująca pamięć DDR4

Dlaczego warto wybrać komputer stacjonarny oparty na rozwiązaniach Intel?

Szukasz idealnego procesora do budowy najwyższej klasy sprzętu do grania w gry? Czy chcesz również edytować zrobione przez siebie zdjęcia i filmy akcji? Oczywiście potrzebujesz do tego wyjątkowej wydajności. Wydajność, której szukasz i moc, której pragniesz do palenia opon zapewnia pierwszy czterordzeniowy procesor o częstotliwości 4 GHz. Nowy procesor Intel® Core™ czwartej generacji bez blokady umożliwia elastyczne ustawianie częstotliwości według potrzeb, wykorzystuje zaawansowane technologicznie materiały do układu chłodzenia i obudowy, zapewnia większą wydajność i rezerwę do wymuszania wyższej częstotliwości pracy.

Nowe funkcje, które zaprojektowano z myślą o przyspieszeniu i uproszczeniu zadań, które lubisz wykonywać bez względu na miejsce i czas:

•  Natychmiastowe przechodzenie komputera stacjonarnego ze stanu bezczynności do pełnej aktywności dzięki technologii Intel® Ready Mode

•  Zmiana sposobu interakcji z komputerem dzięki technologii Intel® RealSense™

•  Rozwojowy pakiet aplikacji MUMT (multi-user, multi-touch) dla urządzeń All-in-One

 

Podobne produkty

Minikomputery

Odkryj Intel® NUC

Dyski SSD i buforowanie

Poznaj dyski SSD

Podobne filmy

Wywiady