Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

Uwolnij kreatywność

Gdy wyobraźnia i inspiracje biorą górę, zadbaj o właściwe narzędzia, dzięki którym zdołasz wyrazić siebie. Komputery stacjonarne z najnowszymi procesorami Intel® Core™ siódmej generacji są niezwykle szybkie w porównaniu z Twoim starszym komputerem, dzięki czemu znacznie lepiej radzą sobie w czasie komponowania muzyki, retuszowania zdjęć i konwertowania domowych filmów. Duże, hipnotyzujące ekrany ułatwiają pracę i budzą każdą zawartość do życia, a niezwykła wydajność urządzeń pozwala zaoszczędzić cenny czas.

Daj upust swojej wyobraźni z pomocą ekstremalnej wydajności – możesz edytować projekty, poprawiać zdjęcia, renderować efekty i komponować muzykę, jednocześnie przesyłając najnowszą wersję do serwisu YouTube. Procesory Intel® Core™ i7 Extreme Edition z łatwością sprostają najbardziej wymagającym obciążeniom roboczym – w tym obsłudze obrazu w 4K, wirtualnej rzeczywistości i filmom 360°.

Uwolnij swoją kreatywność ›

Wykonuj ogromną liczbę zadań jednocześnie ›

Nowe możliwości grania w gry

Zagraj w spektakularne gry i pokonaj przeciwników dzięki umiejętnościom, szybkości i najwyższej wydajności. Komputery stacjonarne z procesorami Intel® Core™ siódmej generacji to niezwykle szybka praca, wciągające wrażenia użytkowe oraz wyrazista grafika, która sprosta potrzebom najbardziej wymagających tytułów.

Dzięki obsłudze czterech zewnętrznych kart graficznych, wirtualnej rzeczywistości i rozdzielczości 4K UHD urządzenia z procesorami Intel® Core™ i7 Extreme Edition pozwolą Ci utrzymać przewagę nad przeciwnikami. Kamera Intel® RealSense™ pozwala kierować całą drużyną, prowadzić transmisje na żywo lub rejestrować rozrywkę do późniejszego udostępnienia. Jeśli zdecydujesz się ponadto na niezwykle szybki dysk Intel SSD1 najwyższej jakości, otrzymasz także krótsze czasy ładowania2, dzięki którym nikt nie będzie mógł się z Tobą mierzyć.

Zwiększ moc obliczeniową ›

Osiągnij wydajność na poziomie gwiazd e-sportu ›

Podobne produkty i technologie

Pomoc

Informacje o produktach i wydajności

1

(Technologia Intel® Rapid Start) Wymaga dysku Solid State Drive (SSD) lub dysku hybrydowego.

2

(Czas reakcji dysku SSD z serii 750) Wyniki testu IOMeter* z użyciem procesora Intel® Core™ i7-4790K – częstotliwość: 4,0 GHz, chipset: Intel® Z97, płyta główna: ASUS* z97-Deluxe z dyskiem Intel® SSD z serii 750 o pojemności 1,2 TB, pamięć DRAM: 4 GB, częstotliwość pamięci DRAM DDR3: 2133 MHz, system operacyjny: Windows* 8.1.

3

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie www.intel.pl/content/www/pl/pl/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-max-technology.html.

4

W porównaniu z innymi technologiami połączeń I/O komputera, takim jak eSATA, USB oraz IEEE 1394 Firewire*. Wydajność zależy od konfiguracji używanego sprzętu i oprogramowania. Wymagane jest urządzenie z obsługą technologii Thunderbold. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.com/content/www/us/en/io/thunderbolt/thunderbolt-technology-developer.html.

5

Cechy i zalety technologii firmy Intel zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność zależy od konfiguracji systemu. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie http://support.intel.com.