Korzyści biznesowe wynikające ze stosowania technologii Intel® vPro™

Prezentacja zalet procesorów Intel® Core™ vPro™

Informacje o tej prezentacji

Procesor Intel® Core™ vPro™ ma za zadanie pomóc w zmierzeniu się z wyzwaniami stojącymi przed współczesnymi firmami: od zaawansowanych zagrożeń i rootkitów po konsumeryzację rozwiązań informatycznych, przetwarzanie w chmurze i wirtualizację komputerów stacjonarnych.

Uwzględnienie procesora Intel Core vPro w strategii IT pozwala zaspokoić najważniejsze potrzeby w zakresie zabezpieczeń informatycznych, takie jak ochrona przed zagrożeniami, obsługa tożsamości i dostępu, ochrona danych oraz monitorowanie i stosowanie środków zaradczych. Oprócz wbudowanych funkcji zabezpieczeń procesor Intel Core vPro zapewnia także inteligentną wydajność typową dla rozwiązań firmy Intel, obsługę wysokiej jakości dźwięku i materiałów wideo w standardzie HD, energooszczędność i wyjątkową szybkość działania.

Jak korzystać z tej prezentacji

Ta prezentacja ma na celu ułatwienie weryfikowania zasadności biznesowej uwzględnienia rodziny procesorów Intel Core vPro w strategii IT firmy:

  • Slajdy można umieścić w większej prezentacji lub wykorzystać osobno. Należy użyć slajdów odpowiednich w danej sytuacji.
  • Zastrzeżenia prawne znajdują się na trzech ostatnich slajdach prezentacji.