Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

Wszechstronne urządzenia „2 w 1” i urządzenia Ultrabook™ dostosowane do potrzeb firm

Połączenie wydajności i mobilności

Bardziej płaskie, bezpieczniejsze i z bardziej atrakcyjnym ekranem dotykowym

Urządzenia „2 w 1” i urządzenia Ultrabook™ oferują pełną wydajność laptopa dla firm w lekkiej obudowie. Laptopy dla firm oparte na architekturze Intel® są zawsze gotowe do pracy i gwarantują najwyższą wydajność, bezpieczeństwo i łatwość zarządzania – jednym słowem wszystkie zalety, którymi charakteryzują się produkty firmy Intel.

Urządzenia Ultrabook™ oraz „2 w 1” wyposażone w procesory Intel® Core™ vPro™ piątej generacji zapewniają najlepszą łączność mobilną w swojej klasie1, funkcje zdalnego zarządzania, wbudowane zabezpieczenia, a także niezrównaną wydajność.

Przeglądaj urządzenia „2 w 1” dla firm >

Urządzenie „2 w 1”: laptop i tablet dla firm w jednej obudowie

Niezależnie od wybranej wersji urządzenia – konwertowalnej lub z odłączanym ekranem – podniesienie wydajności przedsiębiorstwa nigdy nie było prostsze. Urządzenia te umożliwiają nawet czterokrotne przyspieszenie pracy wielozadaniowej, edytowanie zaawansowanych materiałów multimedialnych oraz bezprzewodowe wyświetlanie obrazu wideokonferencji1,2,3,4.


Film: Urządzenia „2 w 1” dla firm (1:52) >

Urządzenia „2 w 1”: narzędzia zdalnej pracy kierowników

Ogromna wydajność, brak konieczności ustalania hasła dla połączeń VPN, płynna wielozadaniowość oraz inne korzyści laptopów i tabletów sprawiają, że urządzenia „2 w 1” są doskonałym zdalnym narzędziem pracy kierowników.


Film: Urządzenia „2 w 1” dla kierowników (1:44) >

Urządzenia „2 w 1” dla przedsiębiorstw

Odkryj, jak wszechstronne są urządzenia „2 w 1” z procesorami Intel® dla przedsiębiorstw. Są elastyczne jak tablet i wydajne jak komputer, a dzięki zabezpieczeniom klasy korporacyjnej dział IT może nimi łatwo zarządzać. 


Film: Urządzenia „2 w 1” (2:44) >

Praca twórcza i współpraca na urządzeniach „2 w 1”

Dzisiejszy pracownik biurowy potrzebuje elastycznej klawiatury do tworzenia treści, jak i ekranu dotykowego, ułatwiającego współpracę z zespołem. Urządzenia „2 w 1” łączą obie te cechy w formie poręcznego i wydajnego urządzenia.

Wyświetl opis urządzeń „2 w 1” (3 strony) >

Kup | Znajdź odpowiedni komputer

Laptopy

Ultrabook®

Zasoby dotyczące laptopów dla małych firm

Poznaj korzyści, jakie urządzenia biznesowe z procesorami Intel® oferują małym firmom

Podobne filmy

Informacje o produktach i wydajności

1

Oprogramowanie i obciążenie użyte w testach wydajności mogło zostać zoptymalizowane tylko dla mikroprocesorów Intel. Testy wydajności, takie jak SYSmark i MobileMark, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, podzespołów, oprogramowania i funkcji. Jakakolwiek zmiana wyżej wymienionych czynników może spowodować, że uzyskiwane wyniki będą się różnić. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz z innymi testami wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.com/performance.

Wyniki zostały zmierzone przez firmę Intel na podstawie oprogramowania, testów wydajności lub danych innych firm i przedstawione wyłącznie w celach informacyjnych.  Jakiekolwiek różnice w sprzęcie, oprogramowaniu lub konfiguracji mogą mieć wpływ na wyniki aktualnie mierzonej wydajności.  Firma Intel nie ma wpływu i nie weryfikuje projektu ani zastosowania danych dotyczących testów wydajności innych firm ani stron internetowych wspomnianych w tym dokumencie.  Firma Intel zachęca swoich klientów do odwiedzenia wymienionych stron internetowych innych firm lub innych źródeł i do potwierdzenia, czy wspomniane dane są dokładne i odzwierciedlają wydajność systemów dostępnych w sprzedaży.

2

Dostępna z wybranymi procesorami Intel® Core™. Wymaga komputera z technologią Intel® Hyper-Threading (Technologia Intel® HT). Informacji udziela producent komputera. Wydajność zależy od konfiguracji używanego sprzętu i oprogramowania. Więcej informacji, w tym szczegółowe dane o tym, które procesory obsługują technologię HT, można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/hyper-threading/hyper-threading-technology.html.

3

Technologia Intel® Clear Video HD nie jest obsługiwana w niektórych komputerach, może wymagać zoptymalizowanego oprogramowania. Informacji udziela producent komputera. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/visual-technology/intel-visual-technology-consumer.html.

4

Wymaga komputera obsługującego technologię Intel® Wireless Display, kompatybilnej karty telewizyjnej i telewizora. Odtwarzanie filmów w formacie 1080p i Blu-ray* lub innych chronionych materiałów możliwe tylko w komputerach z procesorem Intel® Core™ trzeciej generacji z obsługą wbudowanych funkcji graficznych. Informacji udziela producent komputera. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/intel-wireless-display.html.