Zbuduj bezpieczniejszą chmurę dzięki technologiom firmy Intel®

Zapewnianie bezpieczeństwa i zaufania w chmurze

Informacje ogólne  >  Poznaj  >  Zaplanuj  >  Zdecyduj

 

Bezpieczeństwa w chmurze nie można ignorować. Firma Intel może pomóc w zarządzaniu najważniejszymi wyzwaniami związanymi z bezpieczeństwem — ochroną danych i infrastruktury oraz zgodnością zabezpieczeń — dzięki technologiom, które promują wszechstronne szyfrowanie danych, ochronę infrastruktury i tworzenie solidniejszych zabezpieczeń, które można wykorzystać w celu zapewnienia zgodności.

Poznaj podstawy

Poznaj podstawy

Organizacje nie mogą już opierać się wyłącznie na zaporach jako pojedynczym punkcie kontroli dostępu do chmury. Konieczne jest rozszerzenie praktyk w zakresie bezpieczeństwa poza granice centrum przetwarzania danych, aby objąć nimi systemy brzegowe i urządzenia końcowe. Co należy wiedzieć na temat bezpieczeństwa w chmurze?

Dowiedz się, dlaczego bezpieczeństwo w chmurze jest tak istotne >

Zaplanuj swój projekt

Zaplanuj swój projekt

Ugruntowana wiedza na temat podstaw bezpieczeństwa w chmurze pozwoli rozpocząć planowanie sposobu ochrony zasobów na każdej warstwie usług. Za pomocą naszych praktycznych narzędzi, materiałów i przewodników po planowaniu zoptymalizujesz procesy i nakreślisz mapę osiągnięcia końcowego sukcesu.

 Zaplanuj projekt bezpiecznego przetwarzania w chmurze >

Wybierz rozwiązanie bezpiecznego przetwarzania w chmurze

Wybierz rozwiązanie bezpiecznego przetwarzania w chmurze

Następnym krokiem będzie wybór właściwej technologii w celu zabezpieczenia chmury. Technologie firmy Intel® w połączeniu z produktami naszego partnera strategicznego, firmy McAfee, rozszerzają ochronę w całym pakiecie zabezpieczeń — od układów półprzewodnikowych po oprogramowanie i sieć.

Wybierz właściwe rozwiązanie bezpiecznego przetwarzania w chmurze >

Zasoby Centrum IT Intel®