Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

Pracuj w dowolnym miejscu dźwigając mniej.

Zwiększ mobilność swojej firmy – postaw na niezwykle przenośne tablety opracowane z myślą o potrzebach dzisiejszych pracowników. Tablety to urządzenie przenośne, pozwalające z powodzeniem wykonywać powierzoną pracę. Dzięki nim pracownicy z łatwością zaprezentują swoją pracę klientom i pozostaną w kontakcie z firmą z każdego miejsca. Uzyskują również dostęp do najnowszych danych pacjentów w czasie spotkań lub sprawdzą status wysyłki przebywając na terenie sklepu. Wbudowane funkcje zabezpieczeń pozwalają przy tym chronić wrażliwe dane firmy w każdym miejscu.

Uwzględniając tablety w swojej strategii modernizacji zapewnisz pracownikom wolność, którą pragną otrzymać – bez poświęcania bezpieczeństwa lub produktywności. Dzięki naszemu Estymatorowi możesz łatwiej ocenić zwrot z inwestycji w nowe urządzenia.

Większa wydajność w podróży

Pracuj z maksymalną wydajnością – gdziekolwiek jesteś. Lekkie i kompaktowe tablety to niezwykła mobilność oraz długi czas pracy baterii. Dzięki nim lekarze mogą pracować w ciągłym biegu korzystając z ekranu dotykowego oraz łatwo sporządzać notatki za pomocą rysika. Sprzedawcy są w stanie stworzyć w pełni funkcjonalny punkt sprzedaży w każdej części sklepu – tam, gdzie w danym momencie znajduje się klient – a nawet sprawdzić w czasie rzeczywistym stan magazynu. Dzięki mobilnym tabletom z procesorami Intel® każdy pracownik osiągnie maksymalną produktywność w każdym miejscu.

Obejrzyj film o tabletach ›

Zwiększ swoją mobilność ›

Kompatybilność i bezpieczeństwo

Pracuj wydajniej dzięki zabezpieczeniom, których potrzebuje każda firma, oraz wszechstronności, jakiej oczekują użytkownicy. Tablety z procesorami Intel® i systemem operacyjnym Windows* zapewniają kompleksową ochronę bez utraty szybkości i mocy obliczeniowej. Urządzenia te są kompatybilne z popularnymi aplikacjami przeznaczonymi dla komputerów z systemem Windows, dzięki czemu zdołasz z łatwością wykonać swoją pracę. Również tablety z systemem Android* i funkcją przetwarzania 64-bitowego zapewniają wydajność, wszechstronność i bezpieczeństwo, których potrzebujesz. Oba typy tabletów pozwolą użytkownikom współpracować w łatwy sposób i wykonywać wiele zadań jednocześnie – zwiększając przy tym ich bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

Przeczytaj opis bezpieczeństwa tabletów z systemem Windows (3 strony) ›

Przeczytaj opis bezpieczeństwa tabletów z systemem Android (2 strony) ›

 

Znajdź właściwy tablet dla firmy


Kup

Poznaj dodatkowe urządzenia