Masthead Light

Tablety dla firm

Przenośna kompatybilność

Tablety z procesorami firmy Intel doskonale sprawdzają się w przedsiębiorstwach

Zwiększ mobilność swojej firmy bez uszczerbku dla wydajności. Bez względu na to, czy wybierzesz tablet oparty na architekturze Intel® z systemem Windows* 8 czy Android*, otrzymasz oczekiwaną przez użytkowników elastyczność i potrzebną firmie wydajność.

Mężczyzna z tabletem

Wydajność w biznesie, kompatybilność z biznesem

Prosta integracja. Tablety oparte na architekturze firmy Intel i działające pod kontrolą systemu Windows 8 doskonale sprawdzają się w większości środowisk korporacyjnych i obsługują znane użytkownikom aplikacje.
Namacalny komfort w systemie Windows 8 >

Kobieta na zewnątrz z tabletem

Powstałe z myślą o mobilności, opracowane pod kątem bezpieczeństwa

Dowiedz się, w jaki sposób tablety oparte na architekturze firmy Intel i działające pod kontrolą systemu Windows 8 spełniają potrzeby użytkowników w zakresie mobilności oraz wymogi bezpieczeństwa1 działu IT firmy Intel.
Posłuchaj nagrania o zabezpieczeniach działu IT firmy Intel (6:05) >

Biznesmen z tabletem

Wysoka wydajność w połączeniu z niskimi kosztami

Oszczędności bez poświęceń. Tablety oparte na architekturze firmy Intel zapewniają kompatybilność, bezpieczeństwo i wydajność, obniżając tym samym całkowite koszty utrzymania.
Przeczytaj dokument na temat całkowitych kosztów utrzymania tabletów >

Specjalnie dla firm

Przeglądaj zasoby dotyczące tabletów

Wyświetl więcej

Informacje o produktach i wydajności

open

1.   Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa w każdych warunkach. Wbudowane funkcje zabezpieczeń dostępne w wybranych procesorach Intel® Core™ mogą wymagać dodatkowego oprogramowania, sprzętu, usług i/lub połączenia internetowego. Wyniki mogą być różne w zależności od konfiguracji. Więcej informacji na temat dostępności i funkcji tego rozwiązania można uzyskać u producenta komputera i dostawcy usług. Firma Intel nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zagubione lub ukradzione dane i/lub systemy lub za poniesione z tego powodu szkody. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/data-security/security-overview-general-technology.html.