Zapraszamy do firmy Intel na targach CES 2017

Oczekujemy, że w ciągu zaledwie trzech lat do chmury zostanie podłączonych ponad 50 miliardów inteligentnych urządzeń. Firma Intel, jak żadna inna, może obsłużyć każdy segment tej inteligentniejszej przyszłości – od tworzenia nowych urządzeń po obsługę sieci 5G. W czasie targów CES pokażemy technologie, które to umożliwią.

Rewolucja drogowa

Firma Intel nawiązała współpracę ze światowymi liderami w dziedzinie automatyki i techniki, aby utorować drogę samochodom autonomicznym. Dzięki inwestycjom i ogromnemu doświadczeniu w zakresie różnych technologii pokładowych i chmurowych, funkcji komunikacyjnych, zabezpieczeń i technologii uczenia głębokiego firma Intel, jak żadna inna, może urzeczywistnić wizję pojazdów autonomicznych.

Dowiedz się, jak sieć 5G utrzyma samochody autonomiczne na autostradzie danych ›

Zobacz, jak kiedyś będzie wyglądać jazda samochodem ›

Rewolucyjna technologia w grach

Intel przenosi kibiców do samego centrum akcji. Przenieś się na środek boiska dzięki rzeczywistości wirtualnej lub oglądaj mecz pod dowolnym kątem przy użyciu technologii Intel® 360 Replay. Także sportowcy odniosą korzyści z postępu technologii – analiza danych poprawi ich wyniki, a nawet obniży ryzyko kontuzji.

Zobacz, jak Voke wykorzystuje rzeczywistość wirtualną w imprezach na żywo ›

Wejdź do gry ›

Nadzwyczajna codzienność

Od wciągającej rzeczywistości wirtualnej, która zmienia nasze doświadczenia i sposób interakcji ze światem, po drony, które dostarczają wszystko – od artykułów gospodarstwa domowego po niezbędne materiały medyczne, innowacje firmy Intel w dziedzinie technologii 5G i rzeczywistości wirtualnej w dużym stopniu odmienią nasze życie.

Rzeczywistość wirtualna wczoraj i dziś ›

Tematy i technologia

Firma Intel jest liderem w dziedzinie rozwoju technologii 5G, kładąc podwaliny pod szybsze, inteligentniejsze i wydajniejsze sieci bezprzewodowe, które umożliwią korzystanie z nowych, niesamowitych wynalazków, takich jak pojazdy autonomiczne i inteligentniejsze domy.

Zobacz przyszłość 5G

Niesamowite zastosowania rzeczywistości wirtualnej wymagają niesamowitej mocy obliczeniowej – firma Intel przesuwa granice komputerowych innowacji, aby móc szybciej zaoferować niezwykle atrakcyjne funkcje wyświetlania obrazu i interakcji.

Zapoznaj się z wizją rzeczywistości wirtualnej firmy Intel

Firma Intel nawiązała współpracę z najważniejszymi światowymi producentami samochodów, aby urzeczywistnić swoją wizję lepszych i bezpieczniejszych dróg.

Dowiedz się więcej o naszych partnerach

Firma Intel opracowuje szereg nowych technologii i programów sztucznej inteligencji, które stanowią następny wielki krok w komputeryzacji i które mają pomóc w stworzeniu lepszego świata.

Dowiedz się więcej o naszych planach w zakresie sztucznej inteligencji

Innowacja wzbija się w niebo. Nasze drony1 mają różne zastosowania, od inspekcji handlowych po niesamowicie lekkie okulary teatralne.

Odkryj inteligentniejsze drony

Ogłoszenia

Procesory Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji zapewniają niesamowitą moc obliczeniową i ogromne bezpieczeństwo, aby ułatwić wykonywanie najbardziej skomplikowanych zadań biznesowych.

Odkryj procesory Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji

New Balance RunIQ*, smartwatch stworzony przez biegaczy dla biegaczy. Zaawansowana współpraca firm New Balance i Intel.

Dowiedz się więcej o smartwatchu New Balance RunIQ

Zupełnie nowy poziom możliwości pamięci operacyjnej i masowej dzięki technologii Intel® Optane™. Przyspiesz swój system oraz skorzystaj z wysokiej szybkości, doskonałego czasu reakcji i niesamowitej wydajności.

Poznaj naszą nową technologię pamięci

Karta Intel® Compute Card, która zostanie zaprezentowana w połowie 2017 roku, zapewnia wysoką moc przetwarzania i łączność dla praktycznie dowolnego produktu, oferując nieograniczony potencjał w dziedzinie inteligentnych urządzeń.

Zobacz przyszłość internetowych urządzeń

Znajdź firmę Intel na targach CES

Odwiedź stanowisko firmy Intel (nr 10048) – Tech East, Las Vegas Convention Center, Central Hall.

Aby dowiedzieć się więcej na temat stanowiska firmy Intel i innych atrakcji na targach CES 2017, zainstaluj aplikację CES App ze sklepu iOS* App Store lub Google Play*.

Pobierz mapę ›

Conversations

i

Informacje o produktach i wydajności

1

Urządzenie to nie posiada autoryzacji zgodnie z wymogami amerykańskiej agencji FCC (Federal Communications Commission). Urządzenie to nie jest i nie może być oferowane do sprzedaży ani dzierżawy oraz nie może zostać sprzedane ani wydzierżawione, zanim nie uzyska autoryzacji.