Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

Zapraszamy do firmy Intel na targach CES 2017

Oczekujemy, że w ciągu zaledwie trzech lat do chmury zostanie podłączonych ponad 50 miliardów inteligentnych urządzeń. Firma Intel, jak żadna inna, może obsłużyć każdy segment tej inteligentniejszej przyszłości – od tworzenia nowych urządzeń po obsługę sieci 5G. W czasie targów CES pokażemy technologie, które to umożliwią.

Rewolucja drogowa

Automatyczne przejazdy zmienią sposób, w jaki się poruszamy, redukując zarówno korki, jak i wypadki. Pojazd autonomiczny co sekundę będzie przetwarzać 1 GB danych, a technologia 5G oferowana przez firmę Intel będzie odgrywać kluczową rolę w uzyskiwaniu dostępu do chmury i udostępnianiu danych w celu umożliwienia rewolucyjnej formy poruszania się po drodze.

Dowiedz się, jak sieć 5G utrzyma samochody autonomiczne na autostradzie danych ›

Zobacz, jak kiedyś będzie wyglądać jazda samochodem ›

Rewolucyjna technologia w grach

Intel przenosi kibiców do samego centrum akcji. Przenieś się na środek boiska dzięki rzeczywistości wirtualnej lub oglądaj mecz pod dowolnym kątem przy użyciu technologii Intel® 360 Replay. Także sportowcy odniosą korzyści z postępu technologii – analiza danych poprawi ich wyniki, a nawet obniży ryzyko kontuzji.

Zobacz, jak Voke wykorzystuje rzeczywistość wirtualną w imprezach na żywo ›

Wejdź do gry ›

Nadzwyczajna codzienność

Od wciągającej rzeczywistości wirtualnej, która zmienia nasze doświadczenia i sposób interakcji ze światem, po drony, które dostarczają wszystko – od artykułów gospodarstwa domowego po niezbędne materiały medyczne, innowacje firmy Intel w dziedzinie technologii 5G i rzeczywistości wirtualnej w dużym stopniu odmienią nasze życie.

Rzeczywistość wirtualna wczoraj i dziś ›

Tematy i technologia

Ogłoszenia

Znajdź firmę Intel na targach CES

Odwiedź stanowisko firmy Intel (nr 10048) – Tech East, Las Vegas Convention Center, Central Hall.

Aby dowiedzieć się więcej na temat stanowiska firmy Intel i innych atrakcji na targach CES 2017, zainstaluj aplikację CES App ze sklepu iOS* App Store lub Google Play*.

Pobierz mapę ›

Conversations

i

Informacje o produktach i wydajności

1

Urządzenie to nie posiada autoryzacji zgodnie z wymogami amerykańskiej agencji FCC (Federal Communications Commission). Urządzenie to nie jest i nie może być oferowane do sprzedaży ani dzierżawy oraz nie może zostać sprzedane ani wydzierżawione, zanim nie uzyska autoryzacji.