• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

PAX Prime — Moc wrażeń od firmy Intel

Kup wybrane produkty firmy Intel® i weź udział w losowaniu

Nie możesz zdobyć wejściówki na targi PAX Prime? Nasze produkty mogą stać się przepustką, która zapewni Ci udział w tym legendarnym wydarzeniu — gromadzącym graczy z całego świata, pełnym koncertów, wystaw i wielu innych atrakcji. Przez ograniczony czas może wygrać wstęp na targi PAX Prime, kupując wybrane produkty firmy Intel.

Uczestnictwo

Wzięcie udziału w konkursie jest proste i wiąże się jednocześnie z innymi korzyściami — włączając w to otrzymanie darmowej koszulki z gry GRID 2* (ilość ograniczona). Wystarczy przesłać dowód zakupu objętego promocją procesora Intel® Core™ czwartej generacji, aby automatycznie wziąć udział w losowaniu. Do wygrania:

  • Nagroda główna: podwójna wejściówka na targi PAX Prime w Seattle, obejmująca przelot, zakwaterowanie, bilety na PAX Prime i kupony na posiłki.
  • Cotygodniowe pierwsze nagrody: dwa bilety na PAX Prime oraz bonus w postaci 200 dolarów na pokrycie kosztów podróży — rozdawane co tydzień aż do samej imprezy

Zobacz, jak się zarejestrować i wygrać >

Procesor Intel® Core™ i7

Dominacja nadchodzi

Wyciśnij jak najwięcej ze swojego komputera — w każdym calu Wybierz najnowsze procesory Intel® Core™ i7, bezkonkurencyjne pod każdym względem — począwszy od niezrównanej mocy obliczeniowej, aż po zapewnienie bardziej zoptymalizowanej i realistycznej grafiki w przypadku szerszej gamy urządzeń.

HD Graphics

Podbój od środka

Ekstremalne wrażenia podczas grania w zaawansowane gry 3D dzięki zestawowi usprawnień graficznych wbudowanych w procesory Intel® Core™ — bez konieczności instalowania dodatkowego sprzętu. Intel® Iris™ Graphics, Intel® HD Graphics oraz inne wbudowane funkcje wizualne1 to technologie zaawansowanego przetwarzania graficznie wymagających aplikacji, dzięki którym już nigdy nie będziesz skazany na kompromisy w zakresie efektów wizualnych w Twoich ulubionych grach.

Technologia Turbo Boost 2.0

Wyzwolone i bezkompromisowe

Pokonaj konkurencję w grach dzięki najlepszej możliwej broni, diametralnie zmieniającej oblicze każdej rozgrywki: ekstremalnemu, wyzwolonemu i bezkompromisowemu procesorowi Intel® Core™ i7. Dzięki zabójczej mieszance inteligentnych funkcji, takich jak technologia Intel® Turbo Boost 2.02, technologia Intel® Hyper-Threading3 i wymuszanie wyższych częstotliwości pracy, procesor ten będzie Twoim największym sprzymierzeńcem w każdej bitwie.

Więcej informacji

Zapoznaj się z urządzeniami Ultrabook™

Porównaj procesory, laptopy i urządzenia 2w1, w tym urządzenia Ultrabook™. Znajdź dziś nowy komputer.

Wyszukiwarka produktów firmy Intel >

Znajdź idealną konfigurację

Szukaj teraz >

Informacje o produktach i wydajności

open

1. Technologia Intel® Clear Video HD nie jest obsługiwana w niektórych komputerach, może wymagać zoptymalizowanego oprogramowania. Informacji udziela producent komputera. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/visual-technology/intel-visual-technology-consumer.html.

2. Wymaga systemu z technologią Intel® Turbo Boost. Technologie Intel® Turbo Boost i Intel® Turbo Boost 2.0 są dostępne jedynie w wybranych procesorach firmy Intel®. Informacji udziela producent komputera. Wydajność może być inna od podanej w zależności od konfiguracji sprzętu, oprogramowania i ogólnej wydajności systemu. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html.

3. Dostępna z wybranymi procesorami Intel® Core™. Technologia Intel® Hyper-Threading (Technologia Intel® HT) wymaga systemu obsługującego tę technologię. Informacji udziela producent komputera. Wydajność zależy od konfiguracji używanego sprzętu i oprogramowania. Więcej informacji, w tym szczegółowe dane o tym, które procesory obsługują technologię Intel® HT, można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/hyper-threading/hyper-threading-technology.html.