Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

Gry zoptymalizowane pod kątem technologii firmy Intel

Zwiększ komfort grania

Firma Intel współpracuje z czołowymi producentami gier w zakresie analizy i optymalizacji gier, multimediów i innych graficznie wymagających aplikacji w celu pełnego wykorzystania najnowszych technologii Intel®. Najlepszą obsługę gier zapewnia wykorzystanie technologii firmy Intel w grach zoptymalizowanych pod ich kątem.

Gry zoptymalizowane pod kątem technologii firmy Intel

Zwiększ komfort grania

Znajdź idealną konfigurację


Podobne filmy

Informacje o produktach i wydajności

1

Technologia Intel® HD Graphics jest dostępna z wybranymi modelami procesorów z rodziny Intel® Core™.

2

Wymaga systemu z technologią Intel® Turbo Boost. Technologie Intel® Turbo Boost i Intel® Turbo Boost 2.0 są dostępne jedynie w wybranych procesorach firmy Intel®. Informacji udziela producent komputera. Wydajność może być inna od podanej w zależności od konfiguracji sprzętu, oprogramowania i ogólnej wydajności systemu. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html.

3

Dostępna z wybranymi procesorami Intel® Core™. Wymaga komputera z technologią Intel® Hyper-Threading (Technologia Intel® HT). Informacji udziela producent komputera. Wydajność zależy od konfiguracji używanego sprzętu i oprogramowania. Więcej informacji, w tym szczegółowe dane o tym, które procesory obsługują technologię HT, można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/hyper-threading/hyper-threading-technology.html.