• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

Firma Intel na turniejach i imprezach dla graczy

Jeśli granie jest twoją pasją, na pewno znajdziesz firmę Intel. Sponsorujemy turnieje dla graczy, między innymi Intel® Extreme Masters i LANFest, pracujemy z projektantami gier oraz dyskutujemy na temat nowych idei i technologii zarówno na forach dla producentów, jak i podczas konferencji.

Uczestnik turnieju Extreme Masters

Intel® Extreme Masters

W turniejach rozgrywanych na całym świecie najlepsi z najlepszych spotykają się na imprezie Intel® Extreme Masters. Weź udział w niezwykłych zawodach lub śledź na żywo boje zawodowców w dwóch oficjalnych grach turnieju Intel Extreme Masters – Starcraft II: Heart of the Swarm* i League of Legends*.

Gracze LANFest

Turniej LANFest sponsorowany przez firmę Intel

Podczas organizowanej przez graczy i dla graczy imprezy LANFest odbywają się turnieje zarówno w najnowszych grach, jak i niektórych klasykach. Weź udział i zagraj na maksa. Wypróbuj najnowsze technologie komputerowe i gry na stoiskach z wersjami demonstracyjnymi, a przy okazji wygraj atrakcyjne nagrody.

Aplikacja Intel® VIP Tech Zone

Aplikacja Intel® VIP Tech Zone

Dzięki aplikacji Intel® VIP Tech Zone otrzymasz bezpośredni dostęp do aktualności, imprez i informacji dotyczących gier. Monitoruj statystyki ulubionych graczy i drużyn. Wygrywaj nagrody i zdobywaj odznaki i tytuły z urządzenia iPhone* lub smartfona z systemem Android*.

Więcej informacji

Znajdź idealną konfigurację

Kup teraz >