Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

Odkryj gry na nowo dzięki Intel Inside®

Wydajność marki Intel — najwyższa, nieograniczona i bezkompromisowa

Ekstremalne oczekiwania: bezkonkurencyjna wydajność komputera do gier

Procesor Intel® Core™ i7 Extreme Edition

Pokonaj konkurencję w grach dzięki procesorowi o najwyższej, nieograniczonej i bezkompromisowej wydajności1.

Atrakcyjne funkcje graficzne

Układ Intel® HD Graphics2 zapewnia atrakcyjne funkcje graficzne bez konieczności montowania dodatkowej karty. Dodatkowo układ graficzny Intel® Iris™ obsługuje w grach atrakcyjne efekty trójwymiarowe.

Wydajna wielozadaniowość

Zwiększanie szybkości komputera w razie potrzeby dzięki technologii Intel® Turbo Boost3 i płynne przechodzenie między najnowszą grą a innymi aplikacjami dzięki technologii Intel® Hyper-Threading4.

Poznaj nową wydajność komputerów stacjonarnych z Intel Inside® >

Niezrównana moc do tworzenia materiałów cyfrowych

Procesory Intel® Core™ i7

Idealna technologia dla użytkowników wymagających niezrównanej mocy do tworzenia zaawansowanych materiałów cyfrowych.

Zaawansowana wydajność

Technologie Intel® Turbo Boost 2.03 i Intel® Hyper-Threading 4 zapewniają moc umożliwiającą optymalizację pracy i maksymalizację wydajności.

Sprawdź możliwości

Poważna praca i doskonała rozrywka w dowolnym czasie i miejscu.

Poznaj nową wydajność laptopów z Intel Inside® >

Wydajne tablety dzięki technologii Intel

Wyjątkowo długi czas pracy baterii

Wbudowany procesor Intel® Atom™ został zoptymalizowany pod kątem energooszczędności, przez co zawsze dotrzymuje kroku. Słuchaj, oglądaj i graj, nie martwiąc się o czas pracy baterii.

Odtwarzanie bogatych treści multimedialnych

Tablety z procesorami Intel® Core™ i systemem Windows* 8 oferują niesamowite możliwości graficzne, takie jak odtwarzanie filmów w rozdzielczości Full HD 1080p, poszerzony zestaw funkcji 3D i nie tylko.

Windows 8 lub Android*

System Windows 8 zapewnia kompatybilność oraz umożliwia uruchamianie aplikacji innych producentów i wymianę urządzeń w razie konieczności. Albo wybierz tablet z systemem Android, który pozwala synchronizować ulubione aplikacje na różnych urządzeniach.

Znajdź doskonały tablet >

Podobne filmy

Informacje o produktach i wydajności

1

OSTRZEŻENIE: Zmiana częstotliwości zegara i/lub napięcia może: (i) zmniejszyć stabilność i trwałość systemu oraz procesora; (ii) spowodować uszkodzenie procesora i innych składników systemu; (iii) spowodować zmniejszenie wydajności systemu; (iv) spowodować inne uszkodzenia; oraz (v) wywierać wpływ na integralność danych systemu. Firma Intel nie przeprowadzała testów, ani nie udziela gwarancji w przypadku procesora pracującego w warunkach innych niż wymienione w specyfikacji. Firma Intel nie przyjmuje odpowiedzialności, że procesor jest przydatny do jakiegokolwiek określonego celu, jeśli jest on używany ze zmienioną częstotliwością zegara i/lub napięcia. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/gaming/overclocking/overclocking-intel-processors.html.

2

Technologia Intel® HD Graphics jest dostępna z wybranymi modelami procesorów z rodziny Intel® Core™.

3

Wymaga systemu z technologią Intel® Turbo Boost. Technologia Intel® Turbo Boost 2.0 to nowa generacja technologii Intel Turbo Boost. Jest dostępna jedynie w wybranych procesorach firmy Intel®. Informacji udziela producent komputera. Wydajność może być inna od podanej w zależności od konfiguracji sprzętu, oprogramowania i ogólnej wydajności systemu. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html.

4

Dostępna z wybranymi procesorami Intel® Core™. Wymaga komputera z technologią Intel® Hyper-Threading (Technologia Intel® HT). Informacji udziela producent komputera. Wydajność zależy od konfiguracji używanego sprzętu i oprogramowania. Więcej informacji, w tym szczegółowe dane o tym, które procesory obsługują technologię HT, można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/hyper-threading/hyper-threading-technology.html.