• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

Zostań zawodowym kierowcą wyścigowym

Odbierz darmowy egzemplarz gry GRID 2* przy zakupie wybranych
produktów Intel®

GRID 2* wynosi agresywne, pełne przeciwników wyścigi na nowy poziom realizmu.

GRID 2 zapewnia niesamowite, dynamiczne wrażenia, zoptymalizowane pod kątem technologii Intel®.

Najlepsze wyścigi na świecie powracają

Najbardziej niesamowita gra wyścigowa wszech czasów powraca — wyczekiwana kontynuacja szeroko docenionego przez krytyków laureata nagrody BAFTA: Race Driver*: GRID. Zobacz niesamowity efekt połączenia rozwiązań znanych z pierwszej części, wzbogaconych o nowe technologie w zakresie uszkodzeń pojazdów, sztucznej inteligencji i efektów wizualnych — znana z GRID funkcja cofania czasu stała się już standardem w wielu grach wyścigowych.

Procesor Intel® Core™ i7

Procesory Intel® Core™ czwartej generacji

Wyciśnij jak najwięcej ze swojego komputera — w każdym calu Wybierz najnowsze procesory Intel® Core™, bezkonkurencyjne pod każdym względem — oferujące inteligentne funkcje w zakresie wydajności i rozszerzonych możliwości graficznych, które zapewnią Ci niezapomniane wrażenia i niesamowity realizm rozgrywki podczas grania w GRID 2.

HD Graphics

GRID 2*: Gaz do dechy dzięki układowi graficznemu Intel® Iris™

Firma Codemasters opracowała GRID 2 w ścisłej współpracy z firmą Intel, aby zapewnić maksymalną wydajność gry na Twoim urządzeniu. Jest to jeden z pierwszych tytułów, które zostały zoptymalizowane specjalnie pod kątem nowych procesorów Intel®, oferując funkcje zwiększające wydajność i w maksymalnym stopniu wykorzystujące możliwości nowych układów graficznych Intel® Iris™ oraz technologii Intel® HD Graphics w najnowszym wydaniu.

Dell* Convertible XPS 12

Lepsza obsługa gier na większej liczbie urządzeń

Zwiększ moc komputera dzięki funkcji wymuszania wyższych częstotliwości pracy lub graj w GRID 2 poza domem dzięki urządzeniom Ultrabook™, laptopom i komputerom All-in-One. Najnowsze procesory Intel® rozszerzają możliwości graficzne podczas grania w najbardziej wymagające tytuły — bez konieczności instalowania dodatkowego sprzętu.

Więcej informacji

Zapoznaj się z urządzeniami Ultrabook™

Porównaj procesory, laptopy i urządzenia „2 w 1”, w tym urządzenia Ultrabook™. Znajdź dziś nowy komputer.

Wyszukiwarka produktów firmy Intel >

Znajdź idealną konfigurację

Kup teraz >