• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

Czy Twój stary komputer ma problemy w dotrzymaniu Ci kroku?

Nowy, wydajny komputer to większe możliwości... w krótszym czasie

Czy nie męczy Cię oczekiwanie na gotowość starego komputera, gdy masz pełne ręce roboty?

Czy Twój stary komputer popada w zadumę, gdy nadchodzi czas na równoczesne wykonywanie wielu zadań? Czy nie wystarcza mu pamięci i jest wiecznie atakowany przez wirusy? Jeśli tak, nadszedł czas na nowy komputer — szybki, bezpieczny i niedrogi. Najnowsze komputery ze znakiem Intel Inside® spełnią Twoje oczekiwania... i nie tylko. Dzięki szerokiej plejadzie dostępnych produktów masz wolność wyboru parametrów funkcjonalnych bez rezygnowania z elegancji.

Komputer odpowiedni dla Ciebie

Twój komputer — Twój styl życia

Dziś kupowanie komputera oznacza znalezienie urządzenia odpowiadającego Twojemu stylowi życia. Jeśli jesteś w ciągłym ruchu, dobrym wyborem zapewniającym nieprzerwaną łączność z Internetem może być jeden z najnowszych modeli urządzenia Ultrabook™1, łączących w sobie wydajność laptopa i obsługę dotykową2 tabletu. Jeśli jesteś ciężko pracującym specjalistą wymagającym dostępu do narzędzi pracy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, w realizacji zadań pomoże ci energooszczędny, lekki laptop. A jeśli nie możesz doczekać się, aż wrócisz do domu i obejrzysz strumieniowo najnowszy odcinek ulubionego serialu lub zagrasz w grę przez Internet, Twoim nowym, eleganckim centrum rozrywki może stać się zajmujący niewiele miejsca komputer All-in-One.

 

Zwiększ bezpieczeństwo.

Wbudowane zabezpieczenia3

Bez względu na to, gdzie jesteś, Twoja własność i prywatne dane wymagają ochrony. Wybierz nowy komputer z procesorem Intel oraz technologiami Intel® Anti-Theft4 i Intel® Identity Protection5, a zapewnisz sobie spokojny sen, wiedząc, że Twój komputer i poufne dane są dobrze chronione.

Niesamowite funkcje. Niesamowita cena.

Nowy, niedrogi

Moc. Wydajność. Elegancja. Bezpieczeństwo. Kup nowy komputer i przekonaj się, że nie wydasz na niego fortuny. Przystępność cenowa to nowy standard wśród komputerów ze znakiem Intel Inside®. Od technologii ekranu dotykowego po lepsze efekty wizualne6 oraz od wbudowanych głośników po ekrany do montażu ściennego — wybierz urządzenie i zestaw funkcji, które najlepiej pasują do Ciebie i Twoich możliwości finansowych.

Informacje o produktach i wydajności

open

1. Istnieje wiele modeli urządzeń Ultrabook™. Część z nich może być niedostępna w niektórych krajach. Szczegółowych informacji należy zasięgnąć u producenta urządzenia Ultrabook™. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/sponsors-of-tomorrow/ultrabook.html.

2. Ekran dotykowy i obracany może nie być dostępny we wszystkich modelach. Szczegółowe dane można uzyskać u producenta urządzenia Ultrabook™. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/sponsors-of-tomorrow/ultrabook.html.

3.   Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa w każdych warunkach. Wbudowane funkcje zabezpieczeń dostępne w wybranych procesorach Intel® Core™ mogą wymagać dodatkowego oprogramowania, sprzętu, usług i/lub połączenia internetowego. Wyniki mogą być różne w zależności od konfiguracji. Więcej informacji na temat dostępności i funkcji tego rozwiązania można uzyskać u producenta komputera i dostawcy usług. Firma Intel nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zagubione lub ukradzione dane i/lub systemy lub za poniesione z tego powodu szkody. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/data-security/security-overview-general-technology.html.

4. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Wymaga procesora Intel®, chipsetu, oprogramowania sprzętowego oraz oprogramowania do obsługi tej technologii. Dodatkowe informacje można uzyskać u producenta urządzenia i dostawcy oprogramowania.

5. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa w każdych warunkach. Wymaga systemu obsługującego technologię Intel® Identity Protection (Intel® IPT), w tym procesora Intel® Core™ drugiej lub nowszej generacji z chipsetem, oprogramowania usługowego i oprogramowania oraz odpowiedniej strony internetowej. Informacji udziela producent komputera. Firma Intel nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zagubione lub ukradzione dane i/lub systemy lub za poniesione z tego powodu szkody. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://ipt.intel.com.

6. Technologia Intel® HD Graphics jest dostępna z wybranymi modelami procesorów z rodziny Intel® Core™.