• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

Gdzie podziała się przyjemność korzystania ze starego komputera?

Nowy komputer umożliwi odkrywanie większego potencjału rozrywki drzemiącego w ulubionych grach, programach telewizyjnych, filmach i muzyce

Czy Twój stary komputer wywołuje u Ciebie uczucie senności nim sam wybudzi się ze snu?

Czy spędzasz więcej czasu, oczekując na pobranie plików niż oglądając filmy i programy telewizyjne? Czy Twój stary komputer odbiera Ci przyjemność korzystania z Internetu, gdyż po prostu nie potrafi dotrzymać Ci kroku? Czas skończyć z frustracją i kupić nowy komputer Wydajność i przystępność nowych urządzeń z procesorem Intel® jest dla nas równie istotna. Podłącz i graj — nowy świat rozrywki jest na wyciągnięcie ręki.

Niech Cię zadziwi. Niech Cię oczaruje.

Nowy wymiar rozrywki

Kiedy ostatni raz przyszło Ci do głowy pragnienie, by strumieniowe odbieranie programu telewizyjnego zajmowało więcej czasu, a postać w grze wolniej reagowała na polecenia? Bądźmy poważni. Nowe komputery z procesorem Intel powstały z myślą o najnowszych wymogach w zakresie zastosowań rozrywkowych, sieci społecznościowych i gier internetowych. Efekt? Spędzasz więcej czasu na ulubionych zajęciach i mniej na oczekiwaniu na nie.

Zobacz, co traciłeś dotąd.

Wszystko z myślą o Twojej satysfakcji

Czy umykają Ci kreatywne pomysły, ponieważ Twój komputer jest wiecznie powolny? Dzięki komputerowi z procesorem firmy Intel poznasz różnicę między pracą i zabawą. Wszystkie funkcje — od lepszych efektów wizualnych po technologię dotykową1 — działają płynniej i precyzyjniej w bardziej wydajnym komputerze, zapewniającą jednocześnie wysoką energooszczędność. Dowiedz się, jak wzrośnie Twoja kreatywność dzięki mocy rozwiązań firmy Intel, które masz w zasięgu ręki.

Błyskawiczna satysfakcja.

Szybki. Zawsze podłączony. Bez najmniejszej zwłoki.

Przepaść między osobami dysponującymi nowoczesnym sprzętem i tymi, które tkwią przy starszych rozwiązaniach, pogłębia się. W dzisiejszym świecie sieci społecznościowych, poczty elektronicznej i pobierania najnowszych aplikacji nawet kilka minut bez dostępu do Internetu może sprawić, że przeoczysz coś istotnego. Dzięki technologiom Intel® Rapid Start2 i Intel® Smart Connect komputer jest wznawiany z trybu czuwania w czasie krótszym niż siedem sekund i stale aktualizuje wiadomości e-mail i sieci społecznościowe. Jak przekłada się to na rozrywkę?

Informacje o produktach i wydajności

open

1. Istnieje wiele modeli urządzeń Ultrabook™. Część z nich może być niedostępna w niektórych krajach. Szczegółowych informacji należy zasięgnąć u producenta urządzenia Ultrabook™. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/sponsors-of-tomorrow/ultrabook.html.

2. Technologia Intel® Rapid Start wymaga odpowiedniego procesora firmy Intel®, oprogramowania firmy Intel® i aktualizacji systemu BIOS oraz dysku Intel® Solid-State Drive (Intel® SSD). Wyniki mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Więcej informacji można uzyskać u producenta komputera.