• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

Czy jednoczesne wykonywanie wielu zadań idzie Ci lepiej niż Twojemu komputerowi?

Nowy, niedrogi komputer, który poradzi sobie z każdym zadaniem

Czy stary komputer to słabe ogniwo w Twoim zespole?

Czy Twojemu staremu komputerowi brakuje siły, by dotrzymać Ci kroku? Czy lepiej radzisz sobie z jednoczesnym wykonywaniem wielu zadań niż Twój komputer? Nie czekaj. Z nowym, niedrogim komputerem z procesorem firmy Intel efektywniej wykorzystasz swój czas. Nowy komputer, zaprojektowany z myślą o sprostaniu oczekiwań dzisiejszych użytkowników w zakresie pracy wielozadaniowej, może okazać się pierwszoligowym zawodnikiem, którego potrzebujesz, aby nadać tempa swojemu życiu.

Wydajność w podróży.

Mobilna wydajność

Wysoka wydajność, energooszczędność i wydłużony czas pracy akumulatora pracującego pod maską komputera z procesorem Intel, lekkiego laptopa czy ultracienkiego urządzenia Ultrabook™ oznaczają moc komputera stacjonarnego w mobilnym wydaniu. Dodatkowe możliwości, takie jak technologie Intel® Anti-Theft 12 i Intel® Identity Protection3, chronią zarówno Twoje dane osobiste, jak i nowy komputer podczas pracy w Internecie i w podróży.

Zawsze gotowy do pracy.

Gotowi? Ruszamy!

Długie czasy uruchamiania przechodzą do historii. Dzięki technologii Intel® Rapid Start4 nowy komputer budzi się z trybu czuwania w czasie krótszym niż siedem sekund. Taka szybkość umożliwi Ci sprawne wykonywanie Twoich zadań. Z kolei technologia Intel® Smart Connect5 sprawi, że Twoja poczta elektroniczna, strumienie aktualności i zawartość sieci społecznościowych będą stale aktualizowane, przez co wystarczy uruchomić komputer, aby mieć łączność ze światem, znać najnowsze informacje i być gotowym do pracy.

Łatwa wielozadaniowość.

Płynna wielozadaniowość

Bez względu na to, czy wybierzesz urządzenie Ultrabook™, laptopa czy komputer All-In-One, nowy system ze znakiem Intel Inside® zapewni sprawną i bezproblemową obsługę. Postaw na technologię Intel® Turbo Boost6 i przenoś się między aplikacjami bez utraty szybkości. Nie musisz już czekać na reakcję komputera, gdy jednocześnie czatujesz ze znajomymi i strumieniowo odtwarzasz ulubiony program telewizyjny. To właśnie łatwa wielozadaniowość.

Informacje o produktach i wydajności

open

1. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Wymaga procesora Intel®, chipsetu, oprogramowania sprzętowego oraz oprogramowania do obsługi tej technologii. Dodatkowe informacje można uzyskać u producenta urządzenia i dostawcy oprogramowania.

2. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa w każdych warunkach. Wymaga systemu obsługującego technologię Intel® Identity Protection (Intel® IPT), w tym procesora Intel® Core™ drugiej lub nowszej generacji z chipsetem, oprogramowania usługowego i oprogramowania oraz odpowiedniej strony internetowej. Informacji udziela producent komputera. Firma Intel nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zagubione lub ukradzione dane i/lub systemy lub za poniesione z tego powodu szkody. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://ipt.intel.com.

3. Istnieje wiele modeli urządzeń Ultrabook™. Część z nich może być niedostępna w niektórych krajach. Szczegółowych informacji należy zasięgnąć u producenta urządzenia Ultrabook™. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/sponsors-of-tomorrow/ultrabook.html.

4. Technologia Intel® Rapid Start wymaga odpowiedniego procesora firmy Intel®, oprogramowania firmy Intel® i aktualizacji systemu BIOS oraz dysku Intel® Solid-State Drive (Intel® SSD). Wyniki mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Więcej informacji można uzyskać u producenta komputera.

5. Technologia Intel® Smart Connect wymaga odpowiedniego procesora Intel®, oprogramowania Intel® i aktualizacji systemu BIOS, karty bezprzewodowej Intel® Wireless oraz połączenia z Internetem. Może być wymagana pamięć półprzewodnikowa lub dysk SSD. Wyniki mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Więcej informacji można uzyskać u producenta komputera.

6. Wymaga systemu z technologią Intel® Turbo Boost. Technologie Intel Turbo Boost i Intel Turbo Boost 2.0 są dostępne jedynie w wybranych procesorach firmy Intel®. Informacji udziela producent komputera. Wydajność różni się w zależności od konfiguracji sprzętu, oprogramowania i systemu. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html.