Intel® – Internet przedmiotów/partnerzy

Sprawdzony ekosystem technologii IoT

Sprawdzony ekosystem technologii IoT

Sprawdzony ekosystem technologii IoT

Wspólnie przyczyniamy się do rozwoju innowacji

U podstaw koncepcji Internetu przedmiotów leży potencjał związany z dostępem do sieci i integracją rozwiązań. Co więcej, żaden producent nie jest w stanie dostarczyć gotowych rozwiązań samodzielnie. Spełnienie wymogów klientów wymaga szeroko zakrojonej współpracy. Firma Intel stoi pośrodku rozbudowanego ekosystemu organizacji, zaangażowanych w rozwój i przyspieszone dostarczanie rozwiązań z dziedziny Internetu przedmiotów we wszystkich branżach i zastosowaniach.

Współpraca w ramach ekosystemu firmy Intel umożliwiła połączenie wiedzy i możliwości niezbędnych do utworzenie łańcucha wartości IoT. U jego podstaw leżą komponenty takie jak procesory, moduły, systemy operacyjne i programy zabezpieczające. Z pomocą komponentów producenci ODM opracowują platformy, które trafiają następnie w ręce producentów OEM, odpowiedzialnych za powstawanie przedmiotów.

Rozwój innowacji w dziedzinie Internetu przedmiotów

Firmy specjalizujące się w integracji systemów przekształcają przedmioty w rozwiązania dostosowane do potrzeb poszczególnych branż, wzbogacone o aplikacje i narzędzia do analizy danych. Za pośrednictwem usług dostępu do sieci przedmioty łączą się z chmurami obliczeniowymi, których zadaniem jest analiza nieprzetworzonych danych i przekształcanie ich w przydatne dla firm informacje.

Internet przedmiotów – wsparcie całego łańcucha budowania wartości

Do kogo zwrócisz się o pomoc w tworzeniu rozwiązań z dziedziny Internetu przedmiotów?

Intel® Internet of Things Solutions Alliance

Intel® Internet of Things Solutions Alliance

Uzyskaj pomoc na temat integracji sprzętu, oprogramowania, oprogramowania firmware, narzędzi i systemów, aby w szybkim tempie dostarczać rozwiązania z dziedziny Internetu przedmiotów.

Intel® IoT Solutions Alliance ›

Intel® Network Builders oraz Intel® Cloud Builders

Intel® Network Builders oraz Intel® Cloud Builders

Skorzystaj z pomocy firm wspomagających wdrażanie, optymalizowanie i obsługę infrastruktury chmur oraz sieci przy jednoczesnym obniżeniu nakładów inwestycyjnych i wydatków operacyjnych.

Intel® Network Builders ›

Intel® Cloud Builders ›

McAfee Security Alliance oraz ekosystem partnerów firmy Wind River

McAfee Security Alliance oraz ekosystem partnerów firmy Wind River

Pozyskaj narzędzia, zabezpieczenia, platformy i usługi, które skrócą czas opracowywania i wdrażania rozwiązań.

McAfee Security Alliance

Ekosystem partnerów firmy Wind River

Partnerzy firmy Mashery

Partnerzy firmy Mashery

Uzyskaj dostęp do ogromnej społeczności twórców rozwiązań API, ułatwiających pozyskiwanie i analizowanie danych pochodzących z istniejących systemów.

Partnerzy firmy Mashery