Nowy świat IT. Uproszczony
Najciekawsze informacje, wskazówki i porady ze świata IT – prosto od specjalistów firmy Intel i ekspertów z branży
Centrum IT Intel® – źródło innowacji w dziedzinie IT.
Obejrzyj omówienie > Obejrzyj omówienie >
Jak lepiej wykorzystać centrum przetwarzania danych?
Od działów IT oczekuje się wdrażania szybko postępujących innowacji biznesowych. Dowiedz się, jak osiągnąć największą wydajność operacyjną przez wyposażenie centrum przetwarzania danych w najnowsze zdobycze technologii.
Konferencja ODCA Forecast 2014 umożliwia menedżerom IT zapoznanie się z doświadczeniami innych w zakresie przetwarzania w chmurze oraz nawiązanie kontaktów handlowych.
Odkryj strategie, rozwiązania i usługi w zakresie przetwarzania w chmurze dla przedsiębiorstw na konferencji Forecast 2014: Where Cloud is a State of Business. Bezpłatne wejście zapewnia kod: INT14.
Zarejestruj swój udział w konferencji >
Jak dział IT firmy Intel znacząco zwiększa wartość przedsiębiorstwa?
Chcą osiągnąć sukces, mają szerokie horyzonty i są gotowi do działania. Zapoznaj się ze strategią dotyczącą transformacji branży IT, opisaną w raporcie biznesowym firmy Intel, opracowanym przez specjalistów tej firmy.
Intel IT Center Connect
31st. July 2014 21:29 Uhr - Arif Mohamed
Circle marked on a calendar concept for an important day or reminder

Przeobrażenie miejsc pracy to klucz do zachowania konkurencyjności. Stwarza ono nowe możliwości pracownikom, zwiększa ich wydajność, a jednocześnie unowocześnia procedury biznesowe. Taki pogląd wyraził Jim Henrys, główny strateg i architekt w firmie Intel, na specjalnej konferencji Using Technology to Transform the Workplace (Przeobrażanie miejsca pracy z wykorzystaniem technologii), która odbyła się w Londynie.

31st. July 2014 21:29 Uhr - Arif Mohamed
Circle marked on a calendar concept for an important day or reminder

Konwertowalne urządzenia "2 w 1" – laptopy, które przekształcają się w tablety – zaczynają mieć duże znaczenie w biznesie. Jedną z firm, które z powodzeniem przyjęły tę technologię, jest Bilim Pharmaceuticals, trzeci pod względem wielkości koncern farmaceutyczny w Turcji, zajmujący się produkcją i dystrybucją.

11th. August 2014 21:29 Uhr - Robert Jaques
Circle marked on a calendar concept for an important day or reminder

Od niepamiętnych czasów jesteśmy świadkami konfliktu pomiędzy znaczną częścią specjalistów ds. IT a użytkownikami udostępnianych przez nich technologii. Przez mniej subtelnych specjalistów ci drudzy często nazywani się zresztą "luserami". Choć jasnym jest, że tego typu rywalizacja nie sprzyja dobremu i produktywnemu wykorzystaniu zasobów informatycznych, nieustanne pogłębianie tych antagonizmów nie jest niczym niezwykłym.[…]

29th. August 2014 21:29 Uhr - Robert Jaques
Circle marked on a calendar concept for an important day or reminder

Przedsiębiorstwa globalne kupują coraz więcej tabletów, a z najnowszych badań rynku wynika, że urządzenia te staną się niedługo preferowanym narzędziem do korzystania z firmowych systemów i zastąpią w tej roli smartfony.[…]

29th. August 2014 21:29 Uhr - Robert Jaques
Circle marked on a calendar concept for an important day or reminder

Firmy muszą przestawić swój sposób myślenia z kontrolowania pracy pracowników na zapewnienie nowych metod pracy, które pozwolą im być bardziej wydajnymi – uważa Tomasz Klekowski, dyrektor biznesowy GTM EMEA w firmie Intel Corporation.[…]

5 sierpnia 2014 21:34 - Arif Mohamed
Circle marked on a calendar concept for an important day or reminder

Firmy liczą na współpracę partnerów działających w chmurze w zakresie wdrażania skutecznych środowisk prywatnych i hybrydowych. Współpraca w całej branży oznacza, że wszyscy współpracują ze sobą, aby zwiększyć poziom innowacji oraz interoperacyjności, a także stawić czoła przyszłym wyzwaniom technologii. Dlatego właśnie firma Intel ściśle współpracuje z grupami branżowymi, takimi jak Open Data Center Alliance (ODCA). […]

The post ODCA i otwarta chmura appeared first on Intel IT Center Connect.

5 sierpnia 2014 15:52 - Arif Mohamed
Security Lock Key

Zabezpieczenia sprzętowe umożliwiają inteligentniejsze zarządzanie IT Czy zastanawiałeś(-aś) się nad całkowitym potencjałem zabezpieczeń sprzętowych i zarządzania IT? Dzisiaj za funkcje sterowania sprzętowego może odpowiadać procesor, rozszerzając możliwości automatyzacji i kontroli poza to, co może zaoferować samo oprogramowanie. Korzystając z inteligentnych klientów opartych na procesorach Intel® Core™ vPro™ drugiej generacji, menedżerowie IT mogą zyskać dodatkową warstwę […]

The post Inteligentniejsze zarządzanie IT appeared first on Intel IT Center Connect.

5 sierpnia 2014 14:38 - Arif Mohamed
Mobile communications and social networking concept

Według firmy Gartner rynek urządzeń przenośnych rozwija się w szybkim tempie i istnieje kilka technologii i funkcji mobilnych, które powinni opanować specjaliści z branży IT. Nick Jones, wiceprezes i uznany analityk w firmie Gartner, zidentyfikował niektóre z tych niezbędnych na lata 2015 i 2016. Narzędzia tworzenia aplikacji wieloplatformowych/wieloarchitekturowych Większość dużych organizacji będzie potrzebować zestawu kilku […]

The post Nowe technologie mobilne na lata 2015–2016 appeared first on Intel IT Center Connect.

31 lipca 2014 16:26 - Arif Mohamed
iStock_000035924504Small

Konwertowalne urządzenia „2 w 1” – laptopy, które przekształcają się w tablety – zaczynają mieć duże znaczenie w biznesie. Jedną z firm, które z powodzeniem przyjęły tę technologię, jest Bilim Pharmaceuticals, trzeci pod względem wielkości koncern farmaceutyczny w Turcji, zajmujący się produkcją i dystrybucją. Przedstawiciele handlowi firmy Bilim Pharmaceuticals z trudem odpowiadali na wszystkie pytania, […]

The post Urządzenia przenośne „2 w 1” usprawniają gromadzenie danych w systemach CRM appeared first on Intel IT Center Connect.

Zapoznaj się z koncepcją dużych zbiorów danych, dowiedz się, dlaczego jest ważna i jak firmy mogą ją wykorzystać w celu dotarcia do istotnych informacji zapewniających przewagę konkurencyjną.
Obejrzyj animację „Wstęp do analizy dużych zbiorów danych” >
Film: 03:30
AKTUALNE TEMATY

Uproszczenie udostępniania usług w chmurze >
Obliczenia w chmurze są łatwe i bezpieczne dzięki technologiom Intel.

Wykorzystaj duże zbiory danych >
Odkryj korzyści posiadania dużych zbiorów danych oraz oprogramowanie, które pomoże je wykorzystać w Twoim następnym projekcie.

Przedsiębiorstwa zaczynają korzystać z urządzeń przenośnych >
Pozwól pracownikom pracować skąd i o jakiej porze chcą oraz tak, jak lubią.
DUŻE ZBIORY DANYCH W PRAKTYCE
Dużo danych czy dużo błędnych danych?
Czy znasz fakty? Eksperci donoszą, że statystyczna organizacja w Stanach Zjednoczonych sądzi, że 25% jej danych zawiera błędy (oraz 9 innych trendów związanych z dużymi zbiorami danych, które musisz poznać).
Więcej informacji >
IMPREZY
Różnorodność urządzeń klienckich a potrzeby ich użytkowników i działów IT, czyli jak osiągnąć kompromis. Poznaj najnowsze informacje od specjalistów obsługi klientów biznesowych firmy Intel.
W poszukiwaniu idealnej platformy biznesowej dla urządzeń przenośnych

Odtwarzanie seminarium internetowego na żądanie >

Poznaj opinie wybitnych ekspertów działu IT firmy Intel i liderów branży na temat aktualnych zagadnień z branży IT. Zobacz więcej seminariów internetowych i imprez >
Dział IT w firmie Intel
Poznaj tajniki firmy Intel bezpośrednio z jej działu IT
Poznaj najnowsze informacje z działu IT firmy Intel od ekspertów, którzy znają Twoje problemy.

Znaczenie urządzeń „2 w 1” w korporacji
Poznaj wyniki badań dotyczących ich wykorzystania >
Raport: 4 strony
Inteligentne pomieszczenia dzięki komputerom All-in-One
Wyświetl prezentację >
Raport: 27 stron
W branży IT: Wykorzystanie technologii Software Defined Networking (SDN)
Dowiedz się, jak dział IT firmy Intel optymalizuje możliwość korzystania z technologii SDN >
Nagranie: 6:35
Więcej podobnych zasobów >
Zrealizuj swoje projekty
Centrum IT Intel® oferuje wyłączny dostęp do szczegółowych wytycznych, specjalistycznych porad i bogatych materiałów edukacyjnych dotyczących najpopularniejszych zagadnień w branży IT.
Zarejestruj się teraz, aby uzyskać dostęp >
SIEĆ INFORMATYKÓW
Powiedz nam – i innym informatykom – co uważasz
Aktualne dyskusje na aktualne tematy z branży IT.Połącz się z siecią informatyków i udostępniaj materiały >