Promowane

Intel Cloud 101

Zgodnie ze swoją wizją przyszłości chmury obliczeniowej firma Intel pragnie dostarczać wiodące technologie i usługi, upraszczając jednocześnie rozwiązania chmurowe oferowane najlepszym firmom z branży IT. Uzyskaj informacje ułatwiające porównywanie oraz zestawianie chmur publicznych, prywatnych i hybrydowych: podstawowe elementy, cechy i zalety każdej z nich oraz potrzeby biznesowe, które mogą one spełnić.

Obejrzyj film przedstawiający niezbędne informacje o chmurze (3:27)

Imprezy

Intel Technology Conference 2014

Na konferencji w 2014 roku zostaną przedstawione wyjątkowe opinie firmy Intel na temat przyszłości branży. Firmy mają do wyboru trzy opcje.

Więcej informacji

Program internetowy Transform IT

Internetowa seria przygotowana przez Centrum IT Intel® oraz IT Transformation Institute dostarcza praktycznych wskazówek pomocnych w przypadku problemów związanych z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Więcej informacji

Seria „Rozmowa z ekspertem”

Zapoznaj się z interaktywnymi pokazami internetowymi z udziałem ekspertów z firmy Intel oraz specjalistów z branży informatycznej z całego świata.

Więcej informacji na temat serii „Rozmowa z ekspertem”

Społeczność sieciowa informatyków

Sprawdź, co eksperci mają do powiedzenia na temat dużych zbiorów danych, chmury, mobilności i innych zagadnień informatycznych.

Dział IT w firmie Intel

Poznaj najnowsze informacje z działu IT firmy Intel od ekspertów, którzy znają Twoje problemy.

Wiodąca pozycja w branży IT

Poznaj postępowe poglądy firmy Intel i innych liderów w branży IT na temat rozmaitych zagadnień informatycznych.