Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

Płynne surfowanie po Internecie dostępne dla każdego

Znajdź Chromebook*

Urządzenia Chromebook* dla szkół i uczelni

Łatwy w przenoszeniu Chromebook* w eleganckiej i solidnej obudowie jest idealnym rozwiązaniem dla uczniów i nauczycieli z niemal natychmiastowym dostępem do bogatych graficznie stron internetowych i aplikacji — wszystko to w przystępnej cenie.

Poznaj urządzenia Chromebook* dla szkół i uczelni

Urządzenia Chromebook* dla firm

Lepsza efektywność pomaga firmom lepiej konkurować i rozwijać się. Produktywne urządzenia Chromebook* z procesorami Intel® Core™ szybciej uruchamiają i obsługują aplikacje.

Poznaj urządzenia Chromebook* dla firm

Mniej czekania, więcej pracy

W urządzeniach Chromebook* z procesorami Intel® system i aplikacje ładują się prawie natychmiast. Nie musisz czekać, aby korzystać z Internetu lub obsługiwać wiele aplikacji naraz — pocztę e-mail, serwisy społecznościowe, filmy HD odtwarzane strumieniowo z Internetu czy ulubione gry.

Wydajna bateria

Urządzenia Chromebook* z procesorami Intel pracują wydajniej. Możesz teraz dłużej bez ładowania baterii uczestniczyć w maratonie gier, oglądać ulubione programy i bawić się dobrze.

Wszystko, co lubisz robić

Możesz tworzyć rozwiązania ważne dla Ciebie, wybierać spośród tysięcy aplikacji i gier oraz bezpiecznie przechowywać kopie zdjęć i innych materiałów. Urządzenia Chromebook* są aktualizowane automatycznie — zawsze masz najnowsze i najlepsze wersje.

Zobacz ofertę procesorów dla urządzeń Chromebook*