Czysta wydajność

Wygodne w przenoszeniu urządzenia o wydajności laptopa z procesorami Intel® oferują szeroki zakres opcji zwiększających produktywność w podróży. Wyższa szybkość2, wspaniała grafika3, lepsze zabezpieczenia4 i wyjątkowo długi czas pracy baterii: teraz dostępne dzięki procesorom rodziny Intel® Core™ czwartej generacji.

Najnowsze procesory Core™ M łączą najlepsze cechy obu systemów, ultracienkiego laptopa i wyjątkowo szybkiego tabletu. Dostępna technologia Intel® Core™ M vPro™ oferuje wbudowane funkcje zabezpieczeń i zwiększa komfort pracy poza środowiskiem biura.

Wszystkie urządzenia takie jak „2 w 1” z odłączanym ekranem, Ultrabook™ i Chromebook* oraz laptopy z procesorami Intel® Pentium® i Celeron® wykazują wydajność laptopa i wygodę przenoszenia w jednej obudowie dostosowanej do potrzeb i budżetu.

Znajdź laptop

Prezentacja produktów

Chipsety

Technologie chipsetów Intel® w laptopach polepszają obsługę audio, cyfrowych filmów i komunikacji.

Dowiedz się więcej o wydajnych chipsetach

Produkty bezprzewodowe

Technologie Intel® Wi-Fi, Intel® WiMAX i przenośne produkty do komunikacji bezprzewodowej umożliwiają szybkie i niezawodne korzystanie z sieci firmowych i domowych.

Poznaj bezprzewodowe produkty Intel®

Dyski Solid-State Drive i buforowanie

Dyski Intel® Solid-State (Intel® SSD) nie mają ruchomych części, są bardziej niezawodne i trwałe niż tradycyjne dyski twarde.

Dowiedz się więcej na temat rozwiązań dysków Intel SSD

Podobne filmy

Wywiady

Źródła i zastrzeżenia

1

Pojęcie „minerałów pozyskiwanych w sposób bezkonfliktowy” ma swoje korzenie w regionie Demokratycznej Republiki Konga (DRK). Zgodnie z wytycznymi Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) stosowne oznaczenie mogą nosić wyłącznie produkty niezawierające minerałów (cyny, tantalu, wolframu i/lub złota) wykorzystywanych w sposób bezpośredni lub pośredni do wspierania działalności grup zbrojnych w regionie DRK oraz państw sąsiadujących. Pojęcie „minerałów pozyskiwanych w sposób bezkonfliktowy” używane jest także w szerszym znaczeniu, w odniesieniu do dostawców, łańcuchów dostaw, hut i rafinerii, których zasoby minerałów pochodzących z regionów objętych konfliktami nie są wykorzystywane do wspierania działalności grup zbrojnych w regionie DRK lub państw sąsiadujących.

2

Wymaga systemu z technologią Intel® Turbo Boost. Technologia Intel Turbo Boost 2.0 jest technologią Intel Turbo Boost nowej generacji. Jest dostępna jedynie w wybranych procesorach Intel®. Informacji udziela producent komputera. Wydajność może być inna od podanej w zależności od konfiguracji sprzętu, oprogramowania i ogólnej wydajności systemu. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html.

3

Wbudowane funkcje graficzne nie są obsługiwane w niektórych komputerach. Może wystąpić konieczność skorzystania z zoptymalizowanego oprogramowania. Informacji udziela producent komputera. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/visual-technology/intel-visual-technology-consumer.html.

4

Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa w każdych warunkach. Wbudowane funkcje zabezpieczeń dostępne w wybranych procesorach Intel® mogą wymagać dodatkowego oprogramowania, sprzętu, usług i/lub połączenia internetowego. Wyniki mogą być różne w zależności od konfiguracji. Aby uzyskać szczegółowe dane, skontaktuj się z producentem komputera. Więcej informacji na stronie http://www.intel.com/content/www/us/en/security/security-at-home.html.