Pulpit nawigacyjny

Znajdź zawartość

Zawęź wyniki
Zawartość powiązana

Znaczniki aktywne

  • 279 Wyniki
  • Liczba elementów na stronie

Firma Intel wprowadza na rynek procesory Intel® Xeon® E5 do serwerów

Niniejszy artykuł, pochodzący z Next Web i polecany przez redakcję, opisuje wejście na rynek procesora Intel® Xeon® E5-2600 i jego znaczenie dla infrastruktury serwerowej.

Redakcja poleca: Zrozumienie standardów bezpieczeństwa w chmurze

Redakcja poleca: Gunnar Peterson bloguje na temat standardów bezpieczeństwa w chmurze. W trzeciej części serii mówi o bezpiecznej autoryzacji i dostępie do chmury.

Redakcja poleca: Procesor Intel Xeon dla chmury, analityka

Ten polecany przez redakcję artykuł z serwisu eWEEK opisuje procesor Intel Xeon E5-2600, który został zaprojektowany w celu spełnienia wymagań wirtualizacji i przetwarzania w chmurze.

Redakcja poleca: „Wprowadzając procesor Xeon E5 na rynek, firma Intel bierze na cel centrum przetwarzania danych”

Ten polecany przez redakcję artykuł z serwisu Data Center Knowledge opisuje, jak procesor Intel® Xeon® zapewnia większą moc i wydajność dla centrum przetwarzania danych.

Redakcja poleca: Firma Intel podkreśla nowe argumenty za zakupem procesora do serwerów

Nowa rodzina procesorów Intel® Xeon® E5-2600 zwiększa moc obliczeniową i zapewnia mechanizm do obsługi rozwiązań pamięci masowej i sieciowych.

Redakcja poleca: Intel wypełnia oba gniazda

Procesor Intel® Xeon® E5-2600 kondensuje mnóstwo mocy w 2 263 000 000 tranzystorów upakowanych na krzemowej płytce półprzewodnikowej mającej 416 milimetrów kwadratowych powierzchni.

What is Cloud Computing?

Learn how Intel helps IT managers design and build agile, efficient, and cost-effective cloud computing solutions.

Redakcja poleca: ODCA wyznacza standardy przetwarzania w chmurze

Redakcja poleca: Sojusz Open Data Center Alliance (ODCA), konsorcjum wiodących światowych organizacji IT, przedstawia najlepsze praktyki dotyczące przetwarzania w chmurze.

Redakcja poleca: Firmy Box i Intel nawiązują współpracę w zakresie zabezpieczeń pamięci masowych

Firma Box, oferująca pamięć masową w chmurze, nawiązuje współpracę z firmą Intel w celu integracji usług o udoskonalonych zabezpieczeniach dla przedsiębiorstw z oprogramowaniem Intel Expressway Cloud Access 360.

Redakcja poleca: Informatycy w służbie zdrowia zbyt wolno wdrażają rozwiązania przetwarzania w chmurze

Informatycy w służbie zdrowia twierdzą, że problemy z bezpieczeństwem danych pacjentów opóźniają wdrażanie rozwiązań przetwarzania w chmurze. Donoszą oni o większym zaufaniu do chmur prywatnych niż publicznych.