Wysoka moc w małym wydaniu.

Kup najnowsze komputery Intel® NUC ›

Konfigurowalne zestawy

Zestaw Intel® NUC obejmuje konfigurowalną płytę i obudowę — gotowe do zainstalowania wybranej pamięci, dysku twardego i systemu operacyjnego.

Poznaj komputery Intel® NUC

Moc dopasowana do potrzeb

Płyta główna Intel® NUC o wymiarach 10 x 10 cm posiada wlutowany procesor. Możesz nabyć ją oddzielnie i wybrać obudowę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Poznaj komputery Intel® NUC

Niewielki komputer do wszystkich zastosowań

Od systemów kina domowego aż po oznakowanie cyfrowe — zobacz, jak inni wykorzystują kompaktowe komputery Intel® NUC w domach i firmach.

Pełnowymiarowy port HDMI* pozwala zmienić komputer Intel® NUC w kompleksowy system rozrywkowy.

Zobacz, jak to działa

Komputer Intel® NUC pozwala grać w popularne gry bez spadków wydajności.

Zobacz specyfikację

Intel® NUC pozwala niewielkim kosztem edytować filmy, muzykę, animacje i zdjęcia.

Poznaj szczegóły

Dzięki Intel® NUC możesz przekształcić dowolny wyświetlacz w funkcjonalne rozwiązanie oznakowania cyfrowego.

Poznaj zalety

Od pracowni komputerowych po urzędy — niewielka pionowa konstrukcja komputera Intel® NUC idealnie sprawdzi się w ograniczonej przestrzeni.

Więcej informacji

Monitoruj swój dom lub firmę przy użyciu komputera Intel® NUC.

Dowiedz się więcej

Moc w kompaktowej odsłonie

Intel® NUC to minikomputer o wydajności jednostki stacjonarnej, mieszczący ogromne możliwości rozrywki, obsługi gier i pracy w obudowie o wymiarach 10 x 10 cm.

Optymalne zużycie energii i nadzwyczajne możliwości multimedialne

Intel® NUC zapewnia szybką obsługę i doskonałe wrażenia multimedialne, pobierając przy tym nieporównywalnie mniej energii od tradycyjnego, pełnowymiarowego komputera.

Gotowość na przyszły rozwój

Niewielki rozmiar i łatwa instalacja sprawiają, że Intel® NUC pozwala na łatwe dodawanie urządzeń i szybkie skalowanie w obliczu rosnących potrzeb.

Bogate funkcje zdolne spełnić wszystkie potrzeby

Rozmaite konfiguracje oraz funkcje takie jak Wi-Fi i dodatkowe porty umożliwiają rozbudowę komputera Intel® NUC w przypadku zmiany potrzeb w zakresie wydajności.

Porównanie cech komputera Intel® NUC

Poznaj inne niezwykłe technologie

Wymienne pokrywy pozwalają dostosować i rozszerzyć funkcjonalność komputerów Intel® NUC. Teraz dostępne dla komputerów NUC piątej i szóstej generacji.

Zobacz dostępne pokrywy

Ta bezpłatna aplikacja ułatwia wykorzystanie smartfonów lub tabletów jako klawiatury i myszy, zwiększa możliwości komputerów HTPC lub centrum rozrywki.

Weź inicjatywę w swoje ręce

Wyjątkowa klarowność obrazu zapewnia wspaniałe wrażenia wizualne. Możesz uzyskać doskonałą grafikę HD bez dodatkowej karty graficznej.

Poznaj możliwości grafiki HD

Dodatkowa warstwa wbudowanych zabezpieczeń — w tym udoskonalone zarządzanie zagrożeniami oraz ochrona tożsamości i dostępu do stron — zapewnia firmie zwiększoną ochronę.

Większe bezpieczeństwo

Niezwykle szybkie dyski Intel® Solid State Drive pozwalają osiągnąć nowy poziom wydajności komputera i jakości wrażeń użytkowych.

Dowiedz się więcej

Produkty bezprzewodowe Intel® to mniej zbędnych przewodów oraz dodatkowa szybkość1 pozwalająca na błyskawiczne surfowanie po sieci, pobieranie plików i nawiązywanie kontaktów.

Przejdź na technologię bezprzewodową

Wybierz nowe urządzenie z procesorem Intel® Core™, aby w pełni docenić zalety systemu Windows® 10 — w tym szybki rozruch i łatwą pracę wielozadaniową.

Poznaj funkcje

Inteligentniejsze sale konferencyjne. Większa efektywność spotkań. Komputer Intel® NUC i oprogramowanie Intel® Unite™ pozwalają uprościć współpracę.

Poznaj funkcje

Informacje o produktach i wydajności

1

W oparciu o teoretyczne parametry maksymalnej przepustowości oferowane przez implementacje protokołu 2x2 802.11n z 2 kanałami przestrzennymi. Rzeczywista przepustowość łącza bezprzewodowego i zasięg zależą od systemu operacyjnego oraz konfiguracji używanego sprzętu i oprogramowania. Szczegółowe dane można sprawdzić u producenta swojego komputera.