Procesor Intel® Atom™

 • Teraz dysponujesz większą mocą i energooszczędnością, co pozwala na inteligentniejszą pracę i lepszą zabawę

Procesor Intel® Atom™

 

Dodatkowe zasoby

Produkty z procesorami Intel® Atom™

 • Wydajne tablety dzięki technologii Intel

  Procesory Intel® Atom™ umożliwiają szybkie i łatwe przeglądanie stron internetowych, sprawne ładowanie aplikacji. Długa praca baterii zapewnia słuchanie, oglądanie, granie w gry i korzystanie bez ograniczeń podczas podróży. Dynamiczne efekty wizualne zapewniają komfort oglądania.

 • Tablety dla firm

  Tablety dla firm z procesorami Intel® Atom™ oferują menedżerom działów IT większe możliwości wsparcia pracowników w zależności od wykonywanych zadań przy jednoczesnym obniżaniu całkowitych kosztów wdrożenia. Dzięki doskonałej wydajności i funkcjom zgodności, długiej pracy baterii i wbudowanym funkcjom zabezpieczeń1 korzystanie z tabletów przez pracowników do różnych celów stało się jeszcze bardziej powszechne.

 • Smartfony

  Smartfony wyposażone w procesory Intel® Atom™ umożliwiają błyskawiczne ładowanie stron i przeglądanie internetu. Aplikacje działają na nich nieprawdopodobnie szybko, zdjęcia są wyraziste, a filmy są płynnie odtwarzane w formacie 1080p. Wszystko przy wydłużonym czasie pracy baterii. Z procesorem Intel® Atom™ Twój smartfon jest wyraźnie inteligentny.

 • Mikroserwery

  Nowa rodzina procesorów Intel Atom C2000 do mikroserwerów zapewnia lepszą wydajność, pojemność pamięci i energooszczędność niż poprzednia seria. Mikroserwery są idealnym wyborem w przypadku konieczności skalowania poziomego lekkich obciążeń, maksymalnie wykorzystują miejsce w zabudowie przy niskim zużyciu energii.2

 • Internet przedmiotów

  Niemal w każdej branży bada się możliwości wykorzystania internetowych urządzeń. Wiele firm poszukuje bezpiecznych, wysokowydajnych opcji przy minimalnym zużyciu energii na rynku wzrostowym inteligentnych urządzeń połączonych w sieci. Korzyści te są teraz oferowane przez nowe procesory rodziny Intel® Atom™ E3800 w technologii pojedynczego układu SoC (System-on-a-chip).

Sklep Znajdź odpowiedni komputer

Zobacz całą ofertę Laptopy >

Informacje o produktach i wydajności

open

1. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa w każdych warunkach. Wbudowane funkcje zabezpieczeń dostępne w wybranych procesorach Intel® mogą wymagać dodatkowego oprogramowania, sprzętu, usług i/lub połączenia internetowego. Wyniki mogą być różne w zależności od konfiguracji. Aby uzyskać szczegółowe dane, skontaktuj się z producentem komputera. Więcej informacji na stronie http://www.intel.com/content/www/us/en/security/security-at-home.html.

2. Na podstawie testu wydajności stron internetowych z dynamiczną zawartością. Konfiguracja „poprzedniej generacji” – procesor Intel® Atom™ S1260 (8 GB, SSD, 1GbE), wynik = 1522. Konfiguracja „nowej generacji” – procesor Intel Atom C2750 (32 GB, SSD, 10GbE), wynik = 11351. Źródło: Wewnętrzne pomiary firmy Intel z sierpnia 2013 r.

3. Pojęcie „minerałów pozyskiwanych w sposób bezkonfliktowy” ma swoje korzenie w regionie Demokratycznej Republiki Konga (DRK). Zgodnie z wytycznymi Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) stosowne oznaczenie mogą nosić wyłącznie produkty niezawierające minerałów (cyny, tantalu, wolframu i/lub złota) wykorzystywanych w sposób bezpośredni lub pośredni do wspierania działalności grup zbrojnych w regionie DRK oraz państw sąsiadujących. Pojęcie „minerałów pozyskiwanych w sposób bezkonfliktowy” używane jest także w szerszym znaczeniu, w odniesieniu do dostawców, łańcuchów dostaw, hut i rafinerii, których zasoby minerałów pochodzących z regionów objętych konfliktami nie są wykorzystywane do wspierania działalności grup zbrojnych w regionie DRK lub państw sąsiadujących.