Strona testowania Haswell

Gwarantowane mocne wrażenia

Poznaj zapierające dech możliwości grafiki wbudowanej w nowe procesory Intel® Core™ czwartej generacji

Urządzenia obsługiwane przez Intel® Core™ czwartej generacji

Zalety Intel® Core™ czwartej generacji

WSZYSTKIE
WSZYSTKIE
WSZYSTKIE
Core™ czwartej generacji
Core™ i3
Core™ i5
Core™ i7
  • 1 Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa w każdych warunkach. Wbudowane funkcje zabezpieczeń dostępne w wybranych procesorach Intel® Core™ mogą wymagać dodatkowego oprogramowania, sprzętu, usług i/lub połączenia internetowego. Wyniki mogą być różne w zależności od konfiguracji. Szczegółowe dane można uzyskać u producenta komputera.
  • 2 Czas pracy baterii jest uzależniony od wielu czynników, takich jak architektura systemu, wielkość baterii czy energooszczędność procesora. Wymieniony tutaj wydłużony czas pracy na bateriach został zmierzony za pomocą testu MobileMark* 2007 na podstawie porównania procesorów Intel® Core™ (i7-3820QM) trzeciej generacji i ich odpowiedników czterordzeniowych procesorów Intel® Core™ (i7) czwartej generacji, bazujących na referencyjnych konstrukcjach firmy Intel oraz ich odpowiednikach konfiguracji. Informacje dotyczące wydajności użytych akumulatorów można uzyskać u producenta komputera. Wydajność zależy od konfiguracji używanego sprzętu i oprogramowania. Więcej informacji na temat wydajności akumulatorów znajduje się na stronie http://www.intel.com/content/www/pl/pl/homepage.html.
  • 3 Wymaga komputera z technologią Intel® Turbo Boost. Technologie Intel® Turbo Boost i Intel® Turbo Boost 2.0 są dostępne jedynie w wybranych procesorach firmy Intel®. Informacji udziela producent komputera. Wydajność może być inna od podanej w zależności od konfiguracji sprzętu, oprogramowania i ogólnej wydajności systemu. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.com/content/www/pl/pl/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html.
  • 4 Wymaga określonego procesora Intel®, oprogramowania Intel® i aktualizacji systemu BIOS oraz dysku Intel® Solid-State Drive (Intel® SSD). Wyniki mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Więcej informacji można uzyskać u producenta komputera.
  • 5 Konwersja na urządzenie iPhone* 4S przy użyciu kodeka CyberLink MediaEspresso* 6.7 dotyczy sześciominutowego pliku wideo w formacie MOV o wielkości ok. 1 GB, rozdzielczości 1920x1080p i szybkości nagrywania 23738 kb/s. Plik jest transkodowany do mniejszego pliku .MP4 w formacie H.264 i rozdzielczości 640x360 umożliwiającego odtwarzanie na urządzeniach przenośnych z ekranami o niższej rozdzielczości, takich jak iPod*.
  • 6 Technologia Intel® WiDi wymaga komputera obsługującego technologię Intel® Wireless Display, kompatybilnego adaptera i telewizora. Odtwarzanie filmów w formacie 1080p i Blu-Ray* lub innych chronionych materiałów możliwe tylko w komputerach z procesorem Intel® Core™ drugiej generacji z obsługą wbudowanych funkcji graficznych. Informacji udziela producent komputera. Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://www.intel.com/go/widi.
  • 7 W ofercie znajduje się wiele modeli urządzenia Ultrabook™. Niektóre modele mogą nie być dostępne w danym regionie. Szczegółowe dane można uzyskać u producenta urządzenia Ultrabook™. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.com/content/www/pl/pl/sponsors-of-tomorrow/ultrabook.html.
  • 8 Wbudowane funkcje graficzne nie są obsługiwane w niektórych komputerach. Może wystąpić konieczność użycia zoptymalizowanego oprogramowania. Informacji udziela producent komputera. Więcej informacji można uzyskać pod adresem http://www.intel.com/content/www/pl/pl/architecture-and-technology/visual-technology/intel-visual-technology-consumer.html.
  • 9 Dostępna z wybranymi procesorami Intel® Core™. Wymaga komputera z technologią Intel® Hyper-Threading (Technologia Intel® HT). Informacji udziela producent komputera. Wydajność zależy od konfiguracji używanego sprzętu i oprogramowania. Więcej informacji, w tym szczegółowe dane o tym, które procesory obsługują technologię Intel® HT, można uzyskać pod adresem http://www.intel.com/content/www/pl/pl/architecture-and-technology/hyper-threading/hyper-threading-technology.html.
  • 10  Ekran dotykowy i konwertowalny format mogą nie być dostępne we wszystkich modelach. Szczegółowe dane można uzyskać u producenta urządzenia Ultrabook™. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.intel.com/content/www/pl/pl/sponsors-of-tomorrow/ultrabook.html.