Masthead Light

Ultraszybkie. Większe bezpieczeństwo.

Procesory Intel® Core™ vPro™

Technologia Intel® vPro™ dla firm. Procesory Intel® Core™ M vPro™ z wbudowanymi funkcjami zabezpieczeń do ochrony cennych danych, tożsamości użytkowników i dostępu do sieci oferowane są w urządzeniach o różnych formatach i wydajności przeznaczonej dla firm. 

Zwiększona wydajność

Obsługa funkcji zabezpieczeń. Zaprojektowane, aby zapewnić maksymalną mobilność

Procesor Intel® Core™ M vPro™ w urządzeniach ultramobilnych o wydajności na poziomie komputera stacjonarnego jest pierwszym procesorem komercyjnym wykonanym w procesie technologicznym 14 nm. Urządzenia „2 w 1” do zastosowań biznesowych z procesorami Intel Core M vPro zapewniają większy komfort pracy dzięki wbudowanym funkcjom zabezpieczeń, łączą w sobie cechy ultracienkiego tabletu i ultraszybkiego laptopaw jednej obudowie.

Najnowsze procesory z technologią Intel® vPro™1 zapewniają lepsze zabezpieczenia na poziomie przedsiębiorstwa przy wydajności, która zaspokaja potrzeby użytkowników. Procesory Intel® Core™ vPro™  czwartej generacji są teraz dostępne w urządzeniach „2 w 1”, oferujących użytkownikom możliwość wyboru tabletu dla firm czy laptopa – idealne rozwiązanie w rozwijającym się środowisku mobilnym. 

Dodatkowe zabezpieczenia, uproszczone zarządzanie hasłami

Szereg funkcji zabezpieczeń2 dotyczy kluczowych problemów działu IT, np. ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i rootkitami, silniejsze hasła, lepsza ochrona danych i stosowanie skuteczniejszych środków zaradczych. Na przykład technologia Intel® Identity Protection3 oferuje dostęp do sieci VPN „bez hasła”, chroniąc jednocześnie sieć bez potrzeby pamiętania wielu haseł. 

ALT Text

Zwiększona wydajność

Urządzenia oparte na procesorach rodziny Intel Core vPro przyczyniają się do wzrostu produktywności w całym przedsiębiorstwie. Komputery można błyskawicznie uruchamiać ze stanu uśpienia, gdy jest potrzeba szybkiego dostępu do aplikacji i plików4 – korzystając przy tym z wygody dłuższej pracy na baterii. 

Porównaj nowszy laptop względem komputera czteroletniego >

Znajduj szybciej dzięki usługom lokalizacji na miejscu5

Wobec szybkiego tempa pracy, usługi oparte na lokalizacji na miejscu oszczędzają czas i poprawiają komfort pracy poprzez szybsze odszukanie potrzebnych zasobów. Klienci w branżach, takich jak opieka zdrowotna, usługi finansowe i produkcja korzystają już z tej oferty.

Dowiedz się więcej o usługach lokalizacji >

ALT Text

Technologia Intel® Pro Wireless Display zapewnia łatwiejszą, lepiej zabezpieczoną współpracę 6

Współpraca dzięki technologii Intel® Pro Wireless Display staje się prostsza i bardziej zabezpieczona, z możliwością bezprzewodowego podłączenia do TV lub projektora w sali konferencyjnej. 

Dowiedz się więcej na temat możliwości bezprzewodowego wyświetlania

 

Zdalne sterowanie dowolnym urządzeniem

Poznaj zalety technologii Intel® Active Management7 (Intel® AMT) umożliwiającej dostęp, śledzenie i zarządzanie tysiącami urządzeń. Nowe urządzenia z technologią Intel AMT pozwalają diagnozować, izolować, albo naprawiać komputery klienckie podłączone do sieci, niezależnie od stanu systemu operacyjnego oraz czy są one wyłączone.1,7 Plus, możliwość prewencyjnego zarządzania zagrożeniami poprzez przymuszanie użytkowników do aktualizacji zabezpieczeń, zanim nastąpi naruszenie.

Produkty dla korporacji

Urządzenia „2 w 1” z procesorami Intel® Core™ vPro™

Informacje o produktach i wydajności

open

1.   Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa w każdych warunkach. Wbudowane funkcje zabezpieczeń dostępne w wybranych procesorach Intel® Core™ mogą wymagać dodatkowego oprogramowania, sprzętu, usług i/lub połączenia internetowego. Wyniki mogą być różne w zależności od konfiguracji. Więcej informacji na temat dostępności i funkcji tego rozwiązania można uzyskać u producenta komputera i dostawcy usług. Firma Intel nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zagubione lub ukradzione dane i/lub systemy lub za poniesione z tego powodu szkody. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/data-security/security-overview-general-technology.html.

2. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa w każdych warunkach. Wbudowane funkcje zabezpieczeń dostępne w wybranych procesorach Intel® mogą wymagać dodatkowego oprogramowania, sprzętu, usług i/lub połączenia internetowego. Wyniki mogą być różne w zależności od konfiguracji. Aby uzyskać szczegółowe dane, skontaktuj się z producentem komputera. Więcej informacji na stronie http://www.intel.com/content/www/us/en/security/security-at-home.html.

3. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa w każdych warunkach. Wymaga systemu obsługującego technologię Intel® Identity Protection (Intel® IPT), w tym procesora Intel® Core™ drugiej lub nowszej generacji z chipsetem, oprogramowania usługowego i oprogramowania oraz odpowiedniej strony internetowej. Informacji udziela producent komputera. Firma Intel nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zagubione lub ukradzione dane i/lub systemy lub za poniesione z tego powodu szkody. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://ipt.intel.com.

4. Technologia Intel® Smart Connect wymaga odpowiedniego procesora Intel®, oprogramowania Intel® i aktualizacji systemu BIOS, karty bezprzewodowej Intel® Wireless oraz połączenia z Internetem. Może być wymagana pamięć półprzewodnikowa lub dysk SSD. Wyniki mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Więcej informacji można uzyskać u producenta komputera.

5. Usługa LBS (Location Based Service) wymaga urządzenia mobilnego lub Ultrabook™ z procesorem Intel® Core™ vPro™ trzeciej lub czwartej generacji. Do włączenia usługi wymagana jest konfiguracja lokalnej sieci bezprzewodowej i dodatkowe oprogramowanie firm trzecich. Dostępność poszczególnych funkcji oraz wydajność technologii zależą od konfiguracji sprzętu, oprogramowania i środowiska informatycznego. Dokładność informacji o lokalizacji zależy od wielu czynników, w tym rozmieszczenia bezprzewodowych punktów dostępowych oraz środowiska fizycznego, w którym wdrożono rozwiązanie.

6. Wymaga komputera, tabletu lub smartfona obsługującego technologię Intel® Wireless Display, kompatybilnego adaptera i telewizora. Odtwarzanie filmów w formacie 1080p i Blu-ray* lub innych chronionych materiałów możliwe tylko w wybranych komputerach z procesorem Intel® z obsługą wbudowanych funkcji graficznych. Informacji udziela producent komputera. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/intel-wireless-display.html.

7. Technologia Intel® Active Management (Intel® AMT) wymaga aktywacji, komputera z dostępem do sieci korporacyjnej i chipsetem obsługującym tę technologię, sprzętu sieciowego oraz oprogramowania. W przypadku notebooków technologia Intel AMT może nie być dostępna lub pewne jej możliwości mogą być ograniczone przez system operacyjny hosta sieci VPN, a także podczas połączenia z siecią bezprzewodową, zasilania z baterii, w stanie uśpienia, hibernacji lub po odłączeniu od zasilania. Wyniki zależą od konfiguracji sprzętu i ustawień. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/intel-active-management-technology.html.