Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

Przedstawiamy rodzinę procesorów Intel® Xeon® E3-1500M v5 — do mobilnych stacji roboczych najwyższej klasy

Mobilne stacje robocze z procesorami rodziny Intel® Xeon® E3-1500M v5 zapewniają kreatywność i współpracę w dowolnych miejscach. Naprawdę wydajna mobilna stacja robocza do obsługi najbardziej wymagających zadań skraca czas przestojów i zmniejsza liczbę problemów z infrastrukturą IT. Mobilne stacje robocze z procesorami Intel® Xeon® gwarantują wysoką niezawodność, wbudowane funkcje zabezpieczeń i możliwości zdalnego zarządzania.1 2 3 

Dowiedz się więcej o mobilnych stacjach roboczych najwyższej klasy ›

Rodzina procesorów Intel® Xeon® E3-1200 v5 — uniwersalna platforma odpowiadająca na szeroki wachlarz potrzeb firm

Każda firma, niezależnie od wielkości musi sprostać wymaganiom dynamiki rynku, rosnącym oczekiwaniom klientów oraz rosnącej lawinowo liczbie aplikacji i danych. Obsługa klientów i w ostateczności wzrost obrotów wymaga od firmy wykazywania się kreatywnością. Poznaj najnowsze platformy oparte na procesorach rodziny Intel® Xeon® E3-1200 v5 — inteligentna inwestycja uwzględniająca szeroką gamę potrzeb dostosowanych do wielkości firmy.

Zobacz dane techniczne produktów › 

Numer procesora Cache Szybkość zegara

L. rdzeni/

L, wątków 

Maks. TDP/

Moc

Rodzaje pamięci  Grafika
Procesor Intel® Xeon® E3-1575M v5 (pamięć cache 8 MB, 3,00 GHz)

8,0 MB

3,00 GHz 4/ 8 45 DDR4, LPDDR3, DDR3L Intel® Iris™ Pro
Graphics P580 
Procesor Intel® Xeon® E3-1545MV v5 (pamięć cache 8 MB, 2,90 GHz) 8,0 MB 2,90 GHz 4/ 8 45 DDR4, LPDDR3, DDR3L Intel® Iris™ Pro
Graphics P580
Procesor Intel® Xeon® E3-1280 v5 (pamięć cache 8 MB, 3,70 GHz) 8,0 MB 3,60 GHz 4/ 8 80 DDR4, DDR3L Brak
Procesor Intel® Xeon® E3-1275 v5 (pamięć cache 8 MB, 3,60 GHz) 8,0 MB 3,60 GHz 4/ 8 80
DDR4, DDR3L
Intel® HD Graphics
P530
Procesor Intel® Xeon® E3-1285 v4 (pamięć cache 6 MB, 3,50 GHz) 6,0 MB 3,50 GHz 4/ 8 95 DDR3, DDR3L Intel® Iris™ Pro
Graphics P6300

Poznaj, jak zwiększyć wydajność bez dodatkowych kosztów

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność zależy od konfiguracji systemu. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu bądź na stronie http://www.intel.com.

2

Oprogramowanie i obciążenia stosowane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane do wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®. Testy wydajności, takie jak SYSmark i MobileMark, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, podzespołów, oprogramowania i funkcji. Jakakolwiek zmiana dotycząca tych czynników może spowodować, że wyniki będą inne od podanych. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz z innymi testami wydajności. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.intel.com/performance.

3

Opisane scenariusze obniżenia kosztów są traktowane jako przykłady, jak dany produkt oparty na technologii Intel®, w określonych warunkach i konfiguracjach, może wpłynąć na generowanie kosztów i zapewnić oszczędności. Warunki mogą ulec zmianie. Firma Intel nie gwarantuje żadnych kosztów ani obniżenia kosztów.

4

Wyniki oszacowano na podstawie wewnętrznych pomiarów firmy Intel, przedstawiając je wyłącznie w celach informacyjnych. Jakiekolwiek różnice w sprzęcie, oprogramowaniu lub konfiguracji mogą mieć wpływ na wyniki aktualnie mierzonej wydajności.

5

Firma Intel nie ma wpływu i nie weryfikuje projektu ani zastosowania testów wydajności innych firm ani witryn wspomnianych w tym dokumencie. Intel zachęca swoich klientów do odwiedzenia wymienionych tu lub innych podobnych witryn, na których ogłaszane są podobne testy wydajności i do potwierdzenia, czy wspomniane testy wydajności są dokładne i odzwierciedlają parametry systemów dostępnych w sprzedaży.

6

Konfiguracje platform: Oddzielny podsystem grafiki: Serwer 1U z dwoma procesorami ośmiordzeniowymi Intel® Xeon® E5-2650, 2,0 GHz, 20MB cache, 8GT/s QPI, pamięć 8x1GB DDR3-1333, 1 dysk twardy, 1 zasilacz, 2 karty graficzne NVIDIA GTX680*; Procesor Intel Xeon E3 v3: Mikroserwer 3U z 12 procesorami czterordzeniowymi Intel Xeon E3-1285L v3, 3,1 GHz, 8MB cache, 4x1GB DDR3-1333, 1 dysk twardy, 1 zasilacz. Szafa typu tower 15 kW. Pobór mocy na serwer: 692 W (oddzielny podsystem grafiki), 836W (E3v3). Liczba serwerów w szafie: 20 (oddzielny podsystem grafiki), 13 (E3v3). Liczba zadań transkodowania współbieżnego na układ GPU: 8 (oddzielny podsystem grafiki), 10 (E3v3). Wydajność transkodowania karty graficznej GTX680 pochodzi z raportu wewnętrznego firmy NVIDIA dostępnego na stronie http://international.download.nvidia.com/webassets/en_US/pdf/GeForce-GTX-680-Whitepaper-FINAL.pdf. Wydajność transkodowania procesora Intel E3 pochodzi z raportu wewnętrznego firmy Intel: Intel Quick Sync Video Technology on Intel® Iris™/Iris Pro Graphics (5100+ Series and Intel HD Graphics (4200+ Series)—Flexible Transcode Performance and Quality Explained

7

Oprogramowanie i obciążenia stosowane w testach wydajności mogły zostać zoptymalizowane do wydajnego działania tylko na mikroprocesorach Intel®. Testy wydajności, takie jak SYSmark* i MobileMark*, mierzą wydajność określonych systemów komputerowych, podzespołów, oprogramowania i funkcji. Jakakolwiek zmiana dotycząca tych czynników może spowodować, że wyniki będą inne od podanych. Aby wszechstronnie ocenić planowany zakup, w tym wydajność danego produktu w porównaniu z konkurencyjnymi, należy zapoznać się z informacjami z innych źródeł oraz z innymi testami wydajności.