• <Więcej na stronie intel.com

RSS w firmie Intel®

Subskrybuj źródło danych Intel® RSS.

Co to jest RSS?

Co to jest RSS? 

RSS (Really Simple Syndication) ułatwia otrzymywanie i szybkie przeglądanie wiadomości i informacji z różnych źródeł. Niewielkie ilości danych, zwane „źródłami danych”, są automatycznie przesyłane do czytnika danych RSS. Źródła danych składają się z nagłówka, obrazu lub filmu, streszczenia i podglądu lub łącza do pełnej treści.

Dzięki subskrypcji źródła danych RSS wiadomości z różnych źródeł trafiają automatycznie do użytkownika, który nie musi ich szukać sam na wielu różnych tematycznie stronach.

Co to jest czytnik danych RSS?

Co to jest czytnik danych RSS? 

Aby mieć dostęp do źródeł danych RSS, należy najpierw zainstalować na komputerze lub urządzeniu przenośnym czytnik danych RSS. Za jego pomocą można szybko przeglądać dane z różnych źródeł, a z poziomu pojedynczego widoku można bezpośrednio połączyć się z dowolnym źródłem wiadomości. 

Dostępnych jest wiele różnych czytników danych RSS. Niektóre z nich są darmowe, inne są dostępne za niewielką opłatą. Po zainstalowaniu czytnika danych RSS należy skonfigurować jego ustawienia, postępując zgodnie z wyświetlanymi w nim instrukcjami. Zapoznaj się z tym katalogiem czytników, aby wybrać najbardziej Ci odpowiadający. 

Uzyskaj dostęp do źródeł danych RSS w firmie Intel.

Uzyskaj dostęp do źródeł danych RSS w firmie Intel.

Po zainstalowaniu czytnika danych RSS odwiedź społeczność lub blog firmy Intel i dokonaj subskrypcji wybranego źródła danych RSS. Szukaj słowa „RSS”, symbolu RSS, słów „subskrybuj” lub „zarejestruj” i postępuj zgodnie z instrukcjami. Niektóre źródła danych RSS można zasubskrybować za pomocą poczty e-mail. 

Aby dokonać subskrypcji, wykonaj następujące czynności: 1) kliknij przycisk źródła danych RSS lub łącze na stronie społeczności lub bloga; 2) skopiuj adres URL z paska adresu przeglądarki; oraz 3) postępuj zgodnie z instrukcjami danego czytnika danych RSS i wklej adres URL we wskazanym przez czytnik miejscu, aby aktywować subskrypcję w czytniku. Odwiedź społeczność lub blog firmy Intel, aby rozpocząć.

Źródło danych/subskrypcja Dane źródła danych/subskrypcji
Blogi w firmie Intel Zapoznaj się z poglądami liderów i pracowników firmy Intel na temat technologii, środowiska i innych kwestii.
Społeczność Open Port IT Śledź na bieżąco dyskusje, blogi i zasoby ekspertów firmy Intel, liderów branży i społeczności informatycznej.

Wywiady