• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

Jedna wygodna subskrypcja.
Wiele chronionych urządzeń.

Odkryj prostotę usługi McAfee LiveSafe™
i wbudowane technologie zabezpieczeń firmy Intel®

Chroni dane, tożsamość i wszystkie urządzenia

Usługa McAfee LiveSafe™ współpracuje z najnowszymi technologiami zabezpieczeń firmy Intel i pomaga chronić wszystkie cyfrowe materiały. Jest to najbardziej zaawansowana ochrona danych, która obejmuje wiele poziomów zabezpieczeń wykorzystujących technologie wbudowane już w najnowsze procesory Intel® Core™.

Dzięki niej można przeglądać strony internetowe, robić zakupy, przeprowadzać transakcje bankowe, udostępniać dane i wykonywać inne czynności w Internecie, wiedząc, że dane, tożsamość i wszystkie urządzenia są bezpieczne. Usługa McAfee LiveSafe dopasowuje się do stylu życia, ponieważ umożliwia bezpieczne korzystanie z każdego urządzenia.

Subskrypcja usługi McAfee LiveSafe >

Jedna subskrypcja chroni wszystko

Komputer, smartfon, Ultrabook™, tablet — wszystkie urządzenia są chronione. Niezależnie od zestawu używanych urządzeń usługa McAfee LiveSafe ułatwia ich ochronę i monitorowanie oraz zarządzanie nimi z poziomu jednej strony internetowej.

Wszechstronna ochrona w Internecie

Usługa McAfee LiveSafe zabezpiecza urządzenia dzięki błyskawicznemu wykrywaniu i blokowaniu wirusów oraz oprogramowania szpiegującego i złośliwego. Świadomość ochrony przed hakerami i złodziejami pozwala na spokojne przeglądanie stron internetowych.

Ochrona najbardziej poufnych danych

Poufne pliki i dokumenty można złożyć w sejfie internetowym zabezpieczonym przy użyciu technologii rozpoznawania głosu i twarzy. Technologia uwierzytelniania biometrycznego daje pewność, że dostęp do plików uzyska tylko ich właściciel. Usługa McAfee LiveSafe idzie jeszcze o krok dalej: W przypadku korzystania z urządzenia Ultrabook™ lub komputera z procesorem Intel® Core™ czwartej generacji usługa McAfee LiveSafe uwierzytelnia użytkownika za pomocą technologii Intel® Identity Protection (Intel® IPT)1, a nie kodu PIN, dzięki czemu nie musi on wprowadzać żadnych danych.

Łatwe zarządzanie hasłami

Przechowywanie haseł, zarządzanie nimi i dostęp do nich z dowolnego miejsca. Usługa McAfee LiveSafe umożliwia bezpieczne przechowywanie nazw użytkownika i haseł do wszystkich ulubionych serwisów. Dodatkowo pozwala na automatyczne logowanie. Dzięki temu można mieć silne, unikatowe hasła do wszystkich kont, ale pamiętać wystarczy tylko jedno.

Sprawdź siłę swoich haseł >

Dostęp do pomocy w dowolnym momencie

Specjalnie przeszkoleni pracownicy firmy McAfee służą bezpłatną pomocą techniczną i odpowiadają na wszystkie pytania związane z bezpieczeństwem oraz cyberprzestępczością. Właściciele urządzeń Ultrabook mogą również korzystać z naszych usług doradczych w zakresie bezpieczeństwa, w ramach których otrzymują oni natychmiastowe odpowiedzi na wszystkie pytania związane z zabezpieczeniami.

Usługa McAfee LiveSafe™

Ochrona tożsamości

Usługa McAfee LiveSafe wraz z technologią Intel® Identity Protection (Intel® IPT) umożliwia uwierzytelnianie i ochronę tożsamości.

Dowiedz się więcej o technologii Intel® IPT >

Informacje o produktach i wydajności

open

1. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa w każdych warunkach. Wymaga systemu obsługującego technologię Intel® Identity Protection (Intel® IPT), w tym procesora Intel® Core™ drugiej lub nowszej generacji z chipsetem, oprogramowania usługowego i oprogramowania oraz odpowiedniej strony internetowej. Informacji udziela producent komputera. Firma Intel nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zagubione lub ukradzione dane i/lub systemy lub za poniesione z tego powodu szkody. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://ipt.intel.com.