Ta wersja używanej przeglądarki nie jest zalecana do tej strony internetowej.
Uaktualnij przeglądarkę do najnowszej wersji, klikając jedno z poniższych łączy.

Jedna wygodna subskrypcja. Wiele chronionych urządzeń.

Odkryj prostotę usługi McAfee® LiveSafe™ i wbudowane technologie zabezpieczeń firmy Intel®

Chroni Dane, Tożsamość i Wszystkie Urządzenia

Usługa McAfee® LiveSafe™ współpracuje z najnowszymi technologiami zabezpieczeń firmy Intel i pomaga chronić wszystkie cyfrowe materiały. Jest to najbardziej zaawansowana ochrona danych, która obejmuje wiele poziomów zabezpieczeń wykorzystujących technologie wbudowane już w najnowsze procesory Intel® Core™.

Dzięki niej można przeglądać strony internetowe, robić zakupy, przeprowadzać transakcje bankowe, udostępniać dane i wykonywać inne czynności w Internecie, wiedząc, że dane, tożsamość i wszystkie urządzenia są bezpieczne. Usługa McAfee LiveSafe dopasowuje się do stylu życia, ponieważ umożliwia bezpieczne korzystanie z każdego urządzenia.

Subskrypcja usługi McAfee LiveSafe ›

Jedna Subskrypcja Chroni Wszystko

Urządzenie 2w1, laptop lub tablet – wszystkie są chronione. Niezależnie od zestawu używanych urządzeń usługa McAfee® LiveSafe™ ułatwia ich ochronę i monitorowanie oraz zarządzanie nimi z poziomu jednej strony internetowej..

Wszechstronna ochrona w Internecie

Usługa McAfee® LiveSafe™ zabezpiecza urządzenia, nieustannie wykrywając i blokując wirusy, programy szpiegujące i złośliwe oprogramowanie. Świadomość ochrony przed hakerami i złodziejami pozwala na spokojne przeglądanie stron internetowych.

Ochrona Najbardziej Poufnych Danych

Poufne pliki i dokumenty można złożyć w sejfie internetowym zabezpieczonym przy użyciu technologii rozpoznawania głosu i twarzy. Technologia uwierzytelniania biometrycznego daje pewność, że dostęp do plików uzyska tylko ich właściciel. Usługa McAfee LiveSafe idzie jeszcze o krok dalej: W przypadku korzystania z urządzenia 2w1, laptopa lub tabletu albo komputera z procesorem Intel® Core™ najnowszej generacji usługa McAfee LiveSafe uwierzytelnia użytkownika za pomocą technologii Intel® Identity Protection (Intel® IPT)1, a nie kodu PIN, dzięki czemu nie musi on wprowadzać żadnych danych.

Łatwe Zarządzanie Hasłami

Przechowywanie haseł, zarządzanie nimi i dostęp do nich z dowolnego miejsca. Usługa McAfee® LiveSafe™ umożliwia bezpieczne przechowywanie nazw użytkownika i haseł do wszystkich ulubionych serwisów. Dodatkowo pozwala na automatyczne logowanie. Dzięki temu można mieć silne, unikatowe hasła do wszystkich kont, ale pamiętać wystarczy tylko jedno.

Sprawdź siłę swoich haseł ›

Dostęp do Pomocy w Dowolnym Momencie

Specjalnie przeszkoleni pracownicy firmy McAfee służą bezpłatną pomocą techniczną i odpowiadają na wszystkie pytania związane z bezpieczeństwem oraz cyberprzestępczością.

Informacje o produktach i wydajności

1

Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa w każdych warunkach. Wymaga systemu obsługującego technologię Intel® Identity Protection (Intel® IPT), w tym procesora Intel® Core™ drugiej lub nowszej generacji z chipsetem, oprogramowania usługowego i oprogramowania oraz odpowiedniej strony internetowej. Informacji udziela producent komputera. Firma Intel nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zagubione lub ukradzione dane i/lub systemy lub za poniesione z tego powodu szkody.