• <Więcej na stronie intel.com

Ultrabook™ zwiększa wydajność działania małych firm

Ultraszybki. Ultrasmukły. Ultrabook™ z technologią Intel® Small Business Advantage.

Animacja sferyczna dotycząca urządzenia Ultrabook

Wszystkie funkcje komputera i wbudowane wsparcie IT — teraz w nowym, smukłym urządzeniu

Urządzenie Ultrabook™ z technologią Intel® Small Business Advantage to doskonałe rozwiązanie dla firm o ograniczonych zasobach informatycznych.

Urządzanie jest wyposażone w procesor Intel® Core™ trzeciej generacji z technologią Intel® Small Business Advantage, dzięki czemu zapewnia wsparcie IT i ochronę gwarantujące ciągłe monitorowanie oprogramowania zabezpieczającego, automatyczne tworzenie kopii zapasowych danych firmy i zarządzanie rutynowymi zadaniami konserwacyjnymi w czasie najbardziej dogodnym dla Ciebie i Twoich pracowników. 

Niezwykle szybkie i smukłe urządzenie Ultrabook™ ma mniej niż 21 mm grubości, błyskawicznie wybudza się ze stanu uśpienia i może działać na baterii przez wiele godzin, dzięki czemu idealnie nadaje się dla pracowników mobilnych. Obejrzyj interaktywną prezentację sferyczną urządzenia Ultrabook dla firm, aby uzyskać więcej informacji. 


Ultrauniwersalne urządzenia działają najlepiej pod kontrolą systemu Windows* 8

Technologia

  • Wbudowane wsparcie IT1 dzięki technologii Intel® Small Business Advantage
  • Technologia dotykowa w płaskich nowych urządzeniach wyposażonych w procesory firmy Intel.
  • Wybierając urządzenie z technologią Intel Inside®, wykorzystasz pełnię możliwości systemu Windows 8*
Urządzenia Ultrabook™ przygotowane dla małych firm

Wolność

  • Płaska i lekka konstrukcja ułatwia podróżowanie.
  • Technologia Intel® Anti-Theft2 umożliwia zablokowanie urządzenia z dowolnego miejsca.


Zabezpieczenia

  • Technologia Intel® Turbo Boost 2.03 zwiększa wydajność w razie potrzeby.
  • Technologia Intel® Smart Connect4 zapewnia szybkie połączenia i aktualizacje.

Szukaj teraz

ASUS ZENBOOK* UX21A

Ultraprzenośna rozrywka w stylowej obudowie


Urządzenie ZENBOOK Prime wyznacza nowe standardy w technologii i modzie — precyzyjnie wyżłobione koncentryczne kręgi reprezentują nieskończone możliwości podejścia Zen, a cała konstrukcja została zoptymalizowana w celu odzwierciedlenia holistycznego sposobu myślenia łączącego piękno, prędkość oraz równowagę między pracą i rozrywką.

Kup teraz >

Szukaj teraz

ASUS ZENBOOK* UX31E

Notebook Super Hybrid Engine* II firmy ASUS w 2 sekundy wznawia działanie i wytrzymuje 2 tygodnie w trybie aktywnego czuwania.

Wyjątkowy notebook Super Hybrid Engine II firmy ASUS potrafi w 2 sekundy wznowić działanie po wyjściu z trybu uśpienia i wytrzymać nawet 2 tygodnie w trybie aktywnego czuwania, a otwarte pliki i inne oczekujące dane są przechowywane bezpiecznie w pamięci. Pracę użytkownika dodatkowo zabezpiecza funkcja automatycznego tworzenia kopii zapasowych danych uruchamiana w momencie spadku poziomu naładowania baterii do 5%. 

Kup teraz >

Szukaj teraz

Konwertowalne urządzenie Ultrabook™ Dell XPS* 12

Pokonuj ograniczenia w pracy i zabawie.

Przekształć swoje urządzenie XPS 12 Ultrabook™ w tablet, płynnie je obracając i składając. Korzystaj z najlepszych funkcji w pracy i w wolnym czasie. Model XPS 12 spełni wszystkie Twoje potrzeby: od przeglądania ulubionych blogów w trybie tabletu po odpowiadanie na wiadomości e-mail i przygotowywanie prezentacji w trybie Ultrabook™.

Kup teraz >

Szukaj teraz

HP ENVY* Ultrabook™ 4

Urządzenie Ultrabook™ gotowe na wszystko

Płaskie, lekkie i niezwykle szybkie urządzenie HP ENVY to jedyny Ultrabook™ wyposażony w duży ekran i funkcję Beats Audio*. Charakteryzuje się niezwykłą mobilnością — wytrzymuje nawet 8,2 godziny na baterii i jest wyposażony w miłą w dotyku podstawę. HP ENVY. Gotowy na wszystko.

Kup teraz >

Szukaj teraz

Lenovo ThinkPad Twist* S230u

Obraca się. Wygina się. Składa się. Dostosowuje się.

Kiedy chcesz pisać — jest laptopem, kiedy musisz iść — jest tabletem, a kiedy chcesz przedstawić prezentację — ma podstawkę. Jeśli chcesz przeglądać materiały, wystarczy odgiąć ekran do tyłu do trybu namiotu, aby zobaczyć wszystko z bliska.

Kup teraz >

Szukaj teraz

Lenovo ThinkPad* T430u

Szczypta mobilności. Szczypta wydajności. Cały ThinkPad.

Połącz legendarną wydajność serii T z lekkością i smukłością konstrukcji urządzenia Ultrabook™, a uzyskasz model T430u zapewniający wydajność na poziomie biznesowym w łatwej do przenoszenia obudowie, a jako bonus — kilka niezwykle wszechstronnych funkcji.

Kup teraz >

Informacje o produktach i wydajności

open

1. Wymaga odpowiednio skonfigurowanego systemu z technologią Intel® Small Business Advantage. Dostępność poszczególnych funkcji zależy od konfiguracji producenta komputera. Aby uzyskać szczegółowe dane, skontaktuj się z producentem komputera.

2. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Wymaga procesora Intel®, chipsetu, oprogramowania sprzętowego oraz oprogramowania do obsługi tej technologii. Dodatkowe informacje można uzyskać u producenta urządzenia i dostawcy oprogramowania.

3. Wymaga systemu z technologią Intel® Turbo Boost. Technologie Intel Turbo Boost i Intel Turbo Boost 2.0 są dostępne jedynie w wybranych procesorach firmy Intel®. Informacji udziela producent komputera. Wydajność różni się w zależności od konfiguracji sprzętu, oprogramowania i systemu. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.intel.com/content/www/us/en/architecture-and-technology/turbo-boost/turbo-boost-technology.html.

4. Wymaga określonego procesora Intel®, oprogramowania Intel® i aktualizacji systemu BIOS oraz dysku Intel® Solid-State Drive. Wyniki mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Więcej informacji można uzyskać u producenta komputera.