• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

Smartfon Etisalat E-20* ze znakiem Intel Inside®

Etisalat E-20 jest pierwszym smartfonem ze znakiem Intel Inside® w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, Gwarantuje szybkie przeglądanie stron internetowych, imponujące możliwości obsługi multimediów i najlepsze aplikacje dla systemu Android*, a tym samym dużą wydajność za niewielką cenę.

Już dostępny w Egipcie.

Etisalat E-20*

Wysoka wydajność

Duża wydajność dzięki procesorowi Intel® Atom™ Z2420 z technologią Intel® Hyper-Threading, który może osiągać częstotliwość nawet 1,2 GHz, umożliwia zaawansowaną wielozadaniowość i jest wyposażony w szybki modem ze złączem HSDPA+ o transferze 21 Mb/s, RxDiv i czterozakresową obsługą sieci 3G.

Zaawansowany aparat w smartfonie

Wbudowany w smartfonie aparat umożliwia szybkie robienie wysokiej jakości zdjęć w rozdzielczości pięciu megapikseli. W trybie zdjęć seryjnych można rejestrować do siedmiu zdjęć na sekundę, a następnie wybrać najlepsze ujęcie.

Rozrywka w wysokiej rozdzielczości (HD)

Obsługa gier i odtwarzanie filmów przebiega płynnie niczym w osobistym kinie domowym wysokiej jakości dzięki rozdzielczości dekodowania i kodowania sygnału 1080p i doskonałej grafice.

McAfee Security (opcja)

Dostępna jest również opcjonalna licencja na oprogramowanie firmy McAfee (antywirusowe i zabezpieczające przed kradzieżą), które oferuje dodatkową ochronę, jak również funkcje tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych w razie potrzeby1.

Poznaj najnowsze smartfony ze znakiem Intel Inside®

Informacje o produktach i wydajności

open

1. Da pakietu urządzenia dołączone są informacje dotyczące otrzymania przez użytkownika końcowego bezpłatnej, ograniczonej licencji na okres 1-go roku lub 2-ch lat.