• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

Smartfon Lenovo K900* ze znakiem Intel Inside®

Smartfon Lenovo K900 to nie tylko legendarna moc obliczeniowa, ale także nowoczesny styl wyrażony obudową ze stali szlachetnej o grubości 6,9 mm. Logo Intel Inside® stanowi o niezwykłej wydajności smartfonu K900, a procesor Intel w jego wnętrzu umożliwia płynną pracę wielu aplikacji równocześnie i gwarantuje wyjątkową ostrość obrazu filmów odtwarzanych przy pomocy chipu graficznego o szybkości 533 MHz. Co więcej, smartfon Lenovo K900 został zoptymalizowany pod kątem energooszczędności i długości czasu pracy, dzięki czemu możesz dłużej się cieszyć rozmowami z przyjaciółmi oraz graniem.

Lenovo K900

Radość z szybkiego działania

Supernowoczesny procesor Intel® Atom™ o taktowaniu 2.0 GHz oraz 2 GB pamięci RAM gwarantują pełnię wrażeń i radości z błyskawicznego działania smartfona.

Jakość w formacie Full HD

Smartfon Lenovo K900 został wyposażony w ultraczuły ekran dotykowy o przekątnej 5,5 cala, dzięki któremu sterowanie żadnym urządzeniem nie było jeszcze tak proste.

Doskonały aparat

Zaawansowany aparat Sony Exmor* o matrycy 13 megapikseli z przysłoną f1.8 i czujnikiem CMOS umożliwia robienie zdjęć zapierających dech w piersiach.

Wyjątkowe możliwości multimedialne

Łatwe tworzenie i udostępnianie oraz płynne odtwarzanie filmów z doskonałym obrazem w rozdzielczości Full HD. Telefon jest osobistym kinem, które można ze sobą zabrać w dowolne miejsce.

Już dostępny w Chinach.

Poznaj najnowsze smartfony ze znakiem Intel Inside®