• <Więcej na stronie intel.com

Smartfony ze znakiem Intel Inside®

Firma, która zrewolucjonizowała technologię informatyczną, jest teraz obecna na rynku smartfonów

Smartfony ze znakiem Intel Inside®

Obecnie niesamowita technologia, w którą są wyposażone jedne z najszybszych komputerów na świecie, zapewnia większy komfort pracy ze smartfonem. Niezależnie od tego, czy oglądasz film w rozdzielczości HD w parku czy grasz w grę podczas oczekiwania na lot, smartfony ze znakiem Intel Inside® zapewniają moc potrzebną, aby robić niesamowite rzeczy w każdym miejscu.

Zalety posiadania smartfonu ze znakiem Intel Inside®

Bardzo szybki procesor

Bardzo szybki procesor

Nareszcie smartfon może dotrzymać ci kroku. Dzięki zaawansowanemu procesorowi Intel® smartfony umożliwiają szybkie przeglądanie stron internetowych i korzystanie z dynamicznych aplikacji, a także oferują wielozadaniowość. Możesz robić to, co lubisz, w niezwykle prosty sposób.

Niesamowity aparat 8 MP

Niesamowity aparat 8 MP1

Możesz robić tyle zdjęć, ile chcesz, i tak szybko, jak chcesz — precyzyjnie mówiąc nawet 10 zdjęć na sekundę. Zaawansowany aparat o rozdzielczości HD umożliwia także kręcenie filmów wideo w jakości 1080p we wszystkich warunkach. Zaawansowane oprogramowanie do przetwarzania obrazu oferuje precyzyjne rozpoznawanie twarzy, wyzwalanie migawki bez opóźnień, funkcję poprawy obrazu przy słabym oświetleniu i wysoką rozdzielczość dynamiczną.

Klipy wideo o żywych kolorach w rozdzielczości HD

Klipy wideo o żywych kolorach w rozdzielczości HD1

Twoje potrzeby dotyczące rozrywki i zabawy zostaną teraz spełnione dzięki smartfonowi, który oferuje doskonały obraz o jakości 1080p. Możesz łatwo tworzyć i udostępniać wyjątkowe nagrania wideo w rozdzielczości HD. Filmy są odtwarzane wyjątkowo płynnie. Dzięki temu smartfon może zostać osobistym kinem, które będziesz mieć przy sobie w każdym miejscu.

Zniewalająca grafika

Zniewalająca grafika

Daj się porwać zniewalającej grafice, którą oferuje smartfon ze znakiem Intel Inside®. Daj się pochłonąć grom i filmom o wyjątkowo ostrym obrazie. Smartfony ze znakiem Intel Inside® umożliwiają także korzystanie z trybu wideo 3D, który zapewnia doskonały obraz i wysoki komfort korzystania z materiałów dostępnych w Internecie.

Wydajny telefon z wydajnym systemem operacyjnym

Wydajny telefon z wydajnym systemem operacyjnym

Smartfony ze znakiem Intel Inside® pracują pod kontrolą systemu operacyjnego Android* i umożliwiają korzystanie z setek tysięcy aplikacji dostępnych do pobrania ze sklepu Android Market.

Informacje o produktach i wydajności

open

1. Funkcja dostępna w wybranych smartfonach. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z producentem.