• <Więcej na stronie intel.com
Masthead Light

Smartfon Safaricom Yolo* z Intel Inside®

Smartfon Yolo* oferuje dużą wydajność po przystępnej cenie nowym i oszczędnym klientom. Procesor Intel® Atom™ oferuje zaawansowane funkcje wielozadaniowości, które umożliwiają szybką rejestrację bieżących wydarzeń oraz korzystanie z wielu aplikacji rozrywkowych z pełnym poczuciem bezpieczeństwa zapewnianego przez oprogramowanie McAfee Mobile Security*.

Safaricom Yolo

Wysokowydajny procesor

Płynna praca i duża wydajność dzięki procesorowi Intel® Atom™ Z2420 z technologią Intel® Hyper-Threading, który może osiągać częstotliwość nawet 1,2 GHz i umożliwia zaawansowaną wielozadaniowość.

Szybkie robienie zdjęć i filmów

Smartfon umożliwia nagrywanie i udostępnianie filmów w formacie 1080p HD oraz robienie nawet siedmiu zdjęć na sekundę o rozdzielczości 5 megapikseli w trybie przyspieszonym z redukcją szumów i cyfrową stabilizacją obrazu.

Rozrywka

Wysokiej jakości układ graficzny oraz 3,5-calowy wyświetlacz dotykowy umożliwiają słuchanie radia, granie w atrakcyjne gry i korzystanie z bogatej oferty Internetu.

Wszechstronna ochrona

W smartfonie można również uaktywnić oprogramowanie McAfee Mobile Security*, które oferuje dodatkową ochronę, jak również funkcje tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych w razie potrzeby1.

Poznaj najnowsze smartfony ze znakiem Intel Inside®

Informacje o produktach i wydajności

open

1. Da pakietu urządzenia dołączone są informacje dotyczące otrzymania przez użytkownika końcowego bezpłatnej, ograniczonej licencji na okres 1-go roku lub 2-ch lat.